تبلیغات
۞ به وبلاگ مرکا خوش آمدید ۞ - رحمانی فضلی در تشییع شهدای ناجا:نمونه این کارها را در داعش دیده بودیم
۞ به وبلاگ مرکا خوش آمدید ۞
*.شهدا ذخائر عالم بقا هستند.*
گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من
درباره وبلاگ


بر قامت رعنای شهیدان صلوات

زمزمه نایب المهدی با حضرتش (عج)
ای سید و مولای من! من جان ناقابلی دارم (گریه حضار) ، جسم ناقصی دارم و اندک آبرویی دارم که این را هم خود شما دادید که همه این ها را فدای انقلاب و نثار شما می کنم . سید ما و مولای ما ،برای ما دعا کن که صاحب این انقلاب شمایی .


عقل باید غربال کننده باشد

روایت بسیار معروفی داریم که در کتاب العقل والجهل کافی، بحار و تحف العقول امده است. وروایتی است که

هشام بن الحکم متکلم معروف از حضرت موسی ابن جعقر(ع).(خطاب به خود هشام) نقل کرده است.

درانجا حضرت به این ایه قران که در سوره زمر است استناد می فرمایند:

( فبشرعبادالذین یستمعون القول قیتبعون احسنه اولییک الذین هدیهم الله واولییک هم اولوالالباب )

ایه عجیبی است:

بشارت بده بندگان مرا انان که سخن را استماع می کنند.بعد چکار می کنند؟

ایا هر چه را شنیدند هتان را باور می کنند وهمان را بکار می بندند یا همه را یکجا رد می کنند؟

(فیتبعون احسنه) نقادی می کنند، سبک و سنگین می کنند،ارزیابی می کنند،ان را که بهتر است انتخاب

می کنند. وان بهتر انتخاب شده را پیروی می نمایند.

انوقت می فرماید:

چنین کسانی هستند که حدا انها راهدایت کرده (یعنی هدایت اللهی و استفاده از نیروی عقل این است)

(واولییک هم اولوالااباب) اینهابراستی صاحبان عقل هستند. این،دعوت عجیبی است.

حضرت خطاب به هشام این طور می فرمایید:

(یا هشام! (ان الله تبارک و تعالی بشر اهل العقل و الفهم فی کتابه فقال) خدا اهل عقل و فهم را بشارت

داده و فرموده:

(فبشرعبادالذین یستمعون القول فیتبعون احسنه....)

از این ایه و حدیث کاملا پیداست که یکی از بارزترین صفات عقل برای انسان همین تمیز وجدا کردن است

جدا کردن سخن راست از سخن دروغ،سخن ضعیف ازسخن قوی، سخن منطقی از سخن غیر منطقی،

وخلاصه غربال کردن، عقل ان وقت برای انسان عقل است که به شکل غربال در بیاید :یعنی هر چه را که

وارد می شود سبک سنگین کند ،غربال کند ، انهایی را که به درد نمی خورد دور بریزد و به درد خورها را

نگاه دارد . (تعلیم و تربیت در اسلام شهید مطهری)جانم فدای رهبر


امام خامنه ای:
..................

رزمنده ای كـه در فـضای سایبر می جنـگی بـرای فـشردن كلیدهای كامپیوتر وضـو بگیر و بـا نیـت قربه الی الله مطلب بنویس.بدانكه تو مصداق و مارَمَیت اِذ رَمَیت ... هستی .تو در شبهای تـاریك جبهه سایبری از میدان مین گناه عبور میكنی مراقب باش،به شهدا تمسك كن بصیرتت را بالا ببر كه تركش نخوری...رابطه خودت را با خدا زیاد كن...با اهل بیت یكی شو و در این راه گوش به فرمان آنها باش.
.............." یک نفر را مثل آقاى خامنه‌ای پیدا بکنید که متعهد به اسلام باشد و خدمتگزار، و بناى قلبى اش بر این باشد که به این ملت خدمت کند، پیدا نمى کنـید، ایشان را من سالهاى طولانى مى شناسم،.» امام خمینى «قدس سره»


علامه حسن‌زاده می‌فرمایند: اگر یک مکروه از شما سراغ داشتم این کار را نمی‌کردم.
جلوی حضرت آقا دو زانو نشسته و ایشان را مولا خطاب می‌کنند.
حضرت آقا ناراحت شده و به علامه می‌فرمایند این کار را نکنید.
علامه حسن‌زاده می‌فرمایند: اگر یک مکروه از شما سراغ داشتم این کار را نمی‌کردم.
ایشان در جای دیگر فرموده‌اند: گوش‌تان به دهان رهبر باشد. چون ایشان
گوششان به دهان حجت‌بن‌الحسن(عج) است.


آیت‌الله حسن‌زاده آملی می‌فرمایند: رهبر عظیم‌الشأن‌تان را دوست بدارید،
عالمی،‌ رهبری، موحدی، سیاسی، دینداری، انسانی، ربانی، پاک منزه،
کسی که دنیا شکارش نکرده، قدر این نعمت عظما را که خدا به شما عطا فرموده،
قدر این رهبر ولی وفی الهی را بدانید، مبادا این جمعیت ما را، مبادا این کشور ما را،
مبادا این کشور علوی را، این نعمت ولایت را از دست شما بگیرند.
خدایا به حق پیامبر و آل پیامبر سایه این بزرگ‌مرد، این رهبر اصیل اسلامی
حضرت آیت‌الله معظم خامنه‌ای عزیز را مستدام بدار.


بنده نگران مسئله فرهنگ هستم / اساس،باید تقویت جناح فرهنگی مومن باشد / امیدوارم مسئولین فرهنگی توجه داشته باشند كه چه می كنند،با مسائل فرهنگی نمی شود شوخی و بی ملاحظگی كرد / همه باید قدر جوانان مومن و انقلابی را بدانند،اینها هستند كه روز خطر سینه سپر می كنند.

بیانات در دیدار اعضای مجلس خبرگان رهبرى ۱۳۹۲/۱۲/۱۵رهبر معظم انقلاب آیت الله امام خامنه ای (مدظله العالی) :

«چادر بهترین نوع حجاب ایرانی و نشانه ملی ماست/ آن‌ها با چادر و حجاب صحیح و متقن شما از همه چیز بیشتر دشمن‌اند»

«مردم ما چادر را انتخاب کرده‏اند. البته ما هیچ وقت نگفتیم که «حتماً چادر باشد، و غیرچادر نباشد.» گفتیم که «چادر بهتر از حجاب‌هاى دیگر است.» ولى زنان ما مى‏خواهند حجاب خودشان را حفظ کنند. چادر را هم دوست دارند. چادر، لباس ملى ماست. چادر، پیش از آن‏که یک حجاب اسلامى باشد، یک حجاب ایرانى است. مال مردم ما و لباس ملى ماست.»

سیّد مرتضی آوینی

هریک از این ترفندهایی که آمریکا دربرابر ما به کار برده است کافی است که انقلاب یا رژیمی را سرنگون کند،اما دربرابر جمهوری اسلامی از همه این مکرها جز تثبیت بیشتر ما و صدورانقلاب اسلامی به همه جهان کار دیگری برنیامده است. آنچه که به ما اینچنین قدرتی بخشیده این است که ما برخلاف همه دنیا تابع «اعتقاداتمان»هستیم نه«اقتصادمان» .

امیرالمؤمنین علیه السلام می‌فرماید:

روزی رسول خدا از ما پرسید:« بهترین کار برای زنان چیست؟»


فاطمه علیهاسلام پاسخ داد:« بهترین کار برای زنان این است که مردان را نبینند و مردان نیز آنها را نبینند.»
امید است لحظاتی شاد, مفید و معنوی در کنار ما داشته باشید.
دست هممون برسه ضریح امام حسین (علیه السلام).
یا علی.
التماس دعا.
مدیر: مرکا

مدیر وبلاگ :
نویسندگان
پیوند روزانه
پخش زنده حرم آیه قرآن حدیث موضوعی
روزشمار فاطمیه


دریافت کد لوگوی سایت مراجع معظم تقلید
مهدویت امام زمان (عج)

وصیت شهدا انقلاب اسلامی ذکر روزهای هفته جنگ دفاع مقدس سوره قرآن
فضلی

وزیر کشور گفت: ما می‌دانستیم این جریان به دنبال کشته‌سازی از عوامل جریان خود است.


به گزارش مشرق، عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور در مراسم تشییع شهدای فاطمیه ناجا که در دوشنبه شب توسط اغتشاشگران در پاسداران تهران به شهادت رسیده‌اند ضمن تسلیت به خانواده شهدای این حادثه اظهار داشت: ما با انواع و اقسام توطئه‌ها، فریب‌ها و اقدامات از طرف دشمنان در طول مسیر انقلاب مواجه بوده، هستیم و خواهیم بود.

بیشتر بخوانید:

جزئیات جدید از اغتشاشات خیابان پاسداران به روایت سردار کوثری

محاکمه اراذل و اوباش داعشی بزودی

وزیر کشور با بیان این مطلب که شیطان همیشه با هویت مستقل اسلامی در تضاد بوده و همیشه جنگ باطل و شیطان برعلیه حق وجود داشته است تصریح کرد: در چند ماه اخیر مجموعه‌ای فشارهایی را در حوزه‌های مختلف سیاسی، اقتصادی، نظامی،‌امنیتی و اطلاعاتی شاهد بودیم که همه حاکی از کینه‌توزی آمریکا و رژیم صهیونیستی و ضرب شصتی است که نیروهای ما در منطقه در مدت 6 سال در مناطقی همچون عراق، سوریه، لبنان و یمن به واسطه حمایت‌های مستشاری به آمریکا و وهابیت زدند و آنها کینه‌توزانه به دنبال انتقال‌جویی هستند.

رحمانی فضلی ادامه داد: ما در جریان توطئه‌های آنها هستیم، آنها انواع و اقسام توطئه‌ها را علیه ایران توسط ازناب‌شان در داخل و خارج به ما وارد می‌کنند.

این مقام ارشد وزارت کشور به مجموعه اقداماتی که در دی ماه در سطح کشور رخ داد پرداخت و گفت: تحریک، تشویق و کمک ایادی خارجی را بر ا ین حوادث شاهد بودیم و آنها بسیار سرمایه‌گذاری کردند و بعد پرونده را به سازمان ملل بردند اما ملت ایران با صبوری و هوشیاریشان داد که راه خود را شناخته و تحت لوای رهبری با اعتقادات انقلابی و دینی خود در مسیر شهدا و امام راه را طی می‌کند.

جانشین فرمانده کل قوا در نیروی انتظامی افزود: بعد از آن حادثه ما مطلع شدیم آنها به دنبال حوادث دیگری در حوزه‌های اقتصادی و اجتماعی هستند و می‌خواهند ایران را که در ناامن‌ترین منطقه به عنوان کشوری باثبات مطرح است ناامن جلوه بدهند.

وی به تجمع عده  قلیلی در جایی مشخص به عنوان اعتراضی واهی پرداخت و گفت: همه اینها برای آن بود که از آن به عنوان یک جرقه و تنش اجتماعی و امنیتی کردن فضا استفاده کنند و  ایران را ناامن جلوه دهند.وزیر کشور تصریح کرد: آنها می‌خواهند کانون ثبات و امنیت را با حوادث کوچک ناامن جلوه دهند و شرایط را بی‌ثبات نشان دهند.

جانشین فرمانده کل قوا در نیروی انتظامی به عملکرد نیروی انتظامی پرداخت و گفت: ناجا مظهر اقتدار و نظم و امنیت داخلی کشور است و اینها را نه امروز بلکه همیشه مدیون این نیرو هستیم.

وی افزود: نیروی انتظامی با وسعت عملیات از لب مرز چه در خشکی و دریا و تا مرکز کشور در اقصی نقاط کشور در حوزه‌های مختلفی درایت  و هوشمندی خود را به خوبی به اثبات رسانده است و ماهی نیست که شهادت رسیدن نیروهای ناجا باشیم.

وی گفت: ما تعهد و میثاق با خدا، ولایت و مردم بسته‌ایم و کینه و خشم از مستکبر و شیطان داریم و خود را مکلف می‌دانیم که از حریم اسلام دفاع کنیم؛ این شهدا استمرار شهدای صدر اسلام تاکنون هستند.رحمانی فضلی اعلام کرد: همه کسانی که در لباس مقدس نظامی و انتظامی و امنیتی هستند منتظر شهادت هستند، هرچند برای ما سخت است عزیزی را از دست دهیم عزیزی که پیمان خون بسته است.

وی گفت: همه ما عزاداریم به ویژه خانواده شهدا که به آنها تسلیت می‌گوییم و صبر و اجر برای انها می‌خواهیم ولی این مانع از رشادت،‌شهادت‌طلبی و انجام ماموریت‌های ما نمی‌شود.

جانشین فرمانده کل قوا در نیروی انتظامی به حوادث دوشنبه شب اشاره و اظهار داشت: طراحی و توطئه‌ای که در این واقعه بود این چنین بود که موضوع را از یک کانون کوچک با تهییج،‌تهدید و ایجاد اغتشاش محلی در مناطق مختلف بگستراند.

وی گفت: هدف این بود که از نقطه شروع با درگیری اقدام کنند و با عواطف و احساسات در سراسر کشور گروه‌های اقلیت را به حمایت خود جلب کنند و در جاهایی که اقلیت جریان دارد کشور را دچار تلاطم کند.

وزیر کشور با اعلام این مطلب که اخبار دقیقی داشتیم مبنی بر اینکه افراطیون این جریان به دنبال کشته‌سازی هستند و می‌خواهند با دادن کشته انگیزه لازم را برای تهییج افزایش دهند تصریح کرد: ناجا با تعقل، درایت، هوشیاری، احساس مسئولیت و دادن فرصت تلاش کرد که این موضوع اتفاق نیفتد.

وی با اعلام این مطلب که ما از برنامه همه گروه‌هایی که به دنبال بحران هستند اطلاع داریم گفت: برخورد سریع و قاطع باید یک گروه صد یا دویست نفره برای ناجا کار ساده‌ ای است اما مساله این بود که امنیت عمومی خدشه‌دار نشود و نگرانی مهمتر ما آن بود که آنها اقدام به کشته‌سازی از خود نکنند.

وی گفت: ناجا فرصت داد، کار اطلاعاتی دقیق کرد و تمام سرشاخه‌های آنها را شناسایی کردو بعد از اتمام حجت ظرف 10 دقیقه وظیفه خود را با اقتدار،‌ شجاعت و برخورد عقلانی انجام داد.رحمانی فضلی ادامه داد: ما اقتدار و شجاعت را در خرد و عقلانیت و کاهش هزینه‌ها می‌دانیم.

وی به حادثه شهادت سه مامور جان برکف ناجا اشاره کرد و افزود: یک بی‌عقل خشونت‌طلب افراطی پشت ماشین نشست و به طرف نیروها هجوم برد که نمونه آن را فقط رد جریان خشونت‌طلب کفر داعشی دیدیم.

رحمانی فضلی تصریح کرد: شماهایی که این عزیزان را مظلومانه به شهادت رساندید بدانید که کار مهمی انجام ندادید.وزیر کشور گفت: ما در این واقعه فکر می‌کردیم با کسانی مواجه‌ایم که در ظاهر به دنبال عرفان و سیر و سلکوک تعالی معنوی هستند اما دیدیم که با خنجر و دشنه و تیغ و درفش وارد شدند.

رحمانی فضلی ادامه داد: ما انتظار داریم که جریان اکثریت از جریان افراطی وابسته جدا شود و برای اینکه اکثریت جریان از اقلیت جدا شود اندکی صبر کردیم  وگرنه جمهوری اسلامی و نیروهای مقتدر آن در برخورد باخشونت و افراط لحظه‌ای تردید نمی‌کند.

منبع: فارس
نوع مطلب : اخبار مهم به روز و به ساعت، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
پنجشنبه 3 اسفند 1396
چهارشنبه 28 شهریور 1397 ساعت 06 و 52 دقیقه و 51 ثانیه

Nicely put. Thanks a lot!
cialis pills boards side effects of cialis how to purchase cialis on line cialis generico in farmacia cialis wir preise brand cialis nl buy cialis cialis super kamagra cialis 20 mg effectiveness we like it cialis soft gel
دوشنبه 12 شهریور 1397 ساعت 13 و 24 دقیقه و 45 ثانیه

Seriously all kinds of superb facts.
cialis super acti cialis generic tadalafil buy tadalafil cialis without a doctor's prescription sialis cialis online holland cialis reviews overnight cialis tadalafil prices for cialis 50mg cialis for sale south africa
یکشنبه 11 شهریور 1397 ساعت 20 و 59 دقیقه و 12 ثانیه

Cheers, Numerous write ups.

click here take cialis cialis reviews tadalafil acquistare cialis internet how do cialis pills work cialis rckenschmerzen we choice cialis uk free cialis click now buy cialis brand india cialis 100mg cost
سه شنبه 23 مرداد 1397 ساعت 08 و 37 دقیقه و 58 ثانیه

Very good forum posts, Cheers!
where can i buy cheap viagra online viagra generic buy viagra without a prescription online buy viagra australia prices for viagra buy viagra online from canada generic sildenafil where do i buy viagra online where to buy viagra uk viagra alternatives
سه شنبه 23 مرداد 1397 ساعت 00 و 15 دقیقه و 04 ثانیه

Awesome facts. With thanks!
price cialis best where cheapest cialis generic cialis pro cialis sale online cialis sale online only best offers cialis use tadalafil generic click here to buy cialis only best offers cialis use cialis prices in england
دوشنبه 7 خرداد 1397 ساعت 13 و 40 دقیقه و 33 ثانیه

Reliable write ups. Kudos.
cialis italia gratis miglior cialis generico cialis super acti cialis generique cialis australian price only here cialis pills generic cialis cialis efficacit cialis online nederland order a sample of cialis
پنجشنبه 20 اردیبهشت 1397 ساعت 17 و 49 دقیقه و 54 ثانیه

Lovely information. Thanks!
cialis 5mg cialis taglich cialis en 24 hora legalidad de comprar cialis safe dosage for cialis cialis professional from usa cialis 30 day trial coupon cialis 200 dollar savings card prix de cialis cialis online
چهارشنبه 5 اردیبهشت 1397 ساعت 21 و 45 دقیقه و 21 ثانیه

Nicely put, Appreciate it.
buy generic viagra australia get a viagra prescription online buy viagra online no rx buying cheap viagra online order online pharmacy buy viagra online uk cheap buy viagra online no rx levitra can you buy viagra at cvs viagra order online
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
موضوعات
صفحات جانبی
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

لوگوی ما

 کربلایی 110-علی اکبر محمدزاده مازندرانی

تارنمای تخصصی سردارشهیدحمیدرضانوبخت

سفیر هراز

کد متحرک کردن عنوان وب

امکانات جانبی
به سایت ما خوش آمدید
نام و نام خانوادگی      
آدرس ایمیل      
کلیه حقوق این وبلاگ برای ۞ به وبلاگ مرکا خوش آمدید ۞ محفوظ است