۞ به وبلاگ مرکا خوش آمدید ۞
*.شهدا ذخائر عالم بقا هستند.*
گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من
درباره وبلاگ


بر قامت رعنای شهیدان صلوات

زمزمه نایب المهدی با حضرتش (عج)
ای سید و مولای من! من جان ناقابلی دارم (گریه حضار) ، جسم ناقصی دارم و اندک آبرویی دارم که این را هم خود شما دادید که همه این ها را فدای انقلاب و نثار شما می کنم . سید ما و مولای ما ،برای ما دعا کن که صاحب این انقلاب شمایی .


عقل باید غربال کننده باشد

روایت بسیار معروفی داریم که در کتاب العقل والجهل کافی، بحار و تحف العقول امده است. وروایتی است که

هشام بن الحکم متکلم معروف از حضرت موسی ابن جعقر(ع).(خطاب به خود هشام) نقل کرده است.

درانجا حضرت به این ایه قران که در سوره زمر است استناد می فرمایند:

( فبشرعبادالذین یستمعون القول قیتبعون احسنه اولییک الذین هدیهم الله واولییک هم اولوالالباب )

ایه عجیبی است:

بشارت بده بندگان مرا انان که سخن را استماع می کنند.بعد چکار می کنند؟

ایا هر چه را شنیدند هتان را باور می کنند وهمان را بکار می بندند یا همه را یکجا رد می کنند؟

(فیتبعون احسنه) نقادی می کنند، سبک و سنگین می کنند،ارزیابی می کنند،ان را که بهتر است انتخاب

می کنند. وان بهتر انتخاب شده را پیروی می نمایند.

انوقت می فرماید:

چنین کسانی هستند که حدا انها راهدایت کرده (یعنی هدایت اللهی و استفاده از نیروی عقل این است)

(واولییک هم اولوالااباب) اینهابراستی صاحبان عقل هستند. این،دعوت عجیبی است.

حضرت خطاب به هشام این طور می فرمایید:

(یا هشام! (ان الله تبارک و تعالی بشر اهل العقل و الفهم فی کتابه فقال) خدا اهل عقل و فهم را بشارت

داده و فرموده:

(فبشرعبادالذین یستمعون القول فیتبعون احسنه....)

از این ایه و حدیث کاملا پیداست که یکی از بارزترین صفات عقل برای انسان همین تمیز وجدا کردن است

جدا کردن سخن راست از سخن دروغ،سخن ضعیف ازسخن قوی، سخن منطقی از سخن غیر منطقی،

وخلاصه غربال کردن، عقل ان وقت برای انسان عقل است که به شکل غربال در بیاید :یعنی هر چه را که

وارد می شود سبک سنگین کند ،غربال کند ، انهایی را که به درد نمی خورد دور بریزد و به درد خورها را

نگاه دارد . (تعلیم و تربیت در اسلام شهید مطهری)جانم فدای رهبر


امام خامنه ای:
..................

رزمنده ای كـه در فـضای سایبر می جنـگی بـرای فـشردن كلیدهای كامپیوتر وضـو بگیر و بـا نیـت قربه الی الله مطلب بنویس.بدانكه تو مصداق و مارَمَیت اِذ رَمَیت ... هستی .تو در شبهای تـاریك جبهه سایبری از میدان مین گناه عبور میكنی مراقب باش،به شهدا تمسك كن بصیرتت را بالا ببر كه تركش نخوری...رابطه خودت را با خدا زیاد كن...با اهل بیت یكی شو و در این راه گوش به فرمان آنها باش.
.............." یک نفر را مثل آقاى خامنه‌ای پیدا بکنید که متعهد به اسلام باشد و خدمتگزار، و بناى قلبى اش بر این باشد که به این ملت خدمت کند، پیدا نمى کنـید، ایشان را من سالهاى طولانى مى شناسم،.» امام خمینى «قدس سره»


علامه حسن‌زاده می‌فرمایند: اگر یک مکروه از شما سراغ داشتم این کار را نمی‌کردم.
جلوی حضرت آقا دو زانو نشسته و ایشان را مولا خطاب می‌کنند.
حضرت آقا ناراحت شده و به علامه می‌فرمایند این کار را نکنید.
علامه حسن‌زاده می‌فرمایند: اگر یک مکروه از شما سراغ داشتم این کار را نمی‌کردم.
ایشان در جای دیگر فرموده‌اند: گوش‌تان به دهان رهبر باشد. چون ایشان
گوششان به دهان حجت‌بن‌الحسن(عج) است.


آیت‌الله حسن‌زاده آملی می‌فرمایند: رهبر عظیم‌الشأن‌تان را دوست بدارید،
عالمی،‌ رهبری، موحدی، سیاسی، دینداری، انسانی، ربانی، پاک منزه،
کسی که دنیا شکارش نکرده، قدر این نعمت عظما را که خدا به شما عطا فرموده،
قدر این رهبر ولی وفی الهی را بدانید، مبادا این جمعیت ما را، مبادا این کشور ما را،
مبادا این کشور علوی را، این نعمت ولایت را از دست شما بگیرند.
خدایا به حق پیامبر و آل پیامبر سایه این بزرگ‌مرد، این رهبر اصیل اسلامی
حضرت آیت‌الله معظم خامنه‌ای عزیز را مستدام بدار.


بنده نگران مسئله فرهنگ هستم / اساس،باید تقویت جناح فرهنگی مومن باشد / امیدوارم مسئولین فرهنگی توجه داشته باشند كه چه می كنند،با مسائل فرهنگی نمی شود شوخی و بی ملاحظگی كرد / همه باید قدر جوانان مومن و انقلابی را بدانند،اینها هستند كه روز خطر سینه سپر می كنند.

بیانات در دیدار اعضای مجلس خبرگان رهبرى ۱۳۹۲/۱۲/۱۵رهبر معظم انقلاب آیت الله امام خامنه ای (مدظله العالی) :

«چادر بهترین نوع حجاب ایرانی و نشانه ملی ماست/ آن‌ها با چادر و حجاب صحیح و متقن شما از همه چیز بیشتر دشمن‌اند»

«مردم ما چادر را انتخاب کرده‏اند. البته ما هیچ وقت نگفتیم که «حتماً چادر باشد، و غیرچادر نباشد.» گفتیم که «چادر بهتر از حجاب‌هاى دیگر است.» ولى زنان ما مى‏خواهند حجاب خودشان را حفظ کنند. چادر را هم دوست دارند. چادر، لباس ملى ماست. چادر، پیش از آن‏که یک حجاب اسلامى باشد، یک حجاب ایرانى است. مال مردم ما و لباس ملى ماست.»

سیّد مرتضی آوینی

هریک از این ترفندهایی که آمریکا دربرابر ما به کار برده است کافی است که انقلاب یا رژیمی را سرنگون کند،اما دربرابر جمهوری اسلامی از همه این مکرها جز تثبیت بیشتر ما و صدورانقلاب اسلامی به همه جهان کار دیگری برنیامده است. آنچه که به ما اینچنین قدرتی بخشیده این است که ما برخلاف همه دنیا تابع «اعتقاداتمان»هستیم نه«اقتصادمان» .

امیرالمؤمنین علیه السلام می‌فرماید:

روزی رسول خدا از ما پرسید:« بهترین کار برای زنان چیست؟»


فاطمه علیهاسلام پاسخ داد:« بهترین کار برای زنان این است که مردان را نبینند و مردان نیز آنها را نبینند.»
امید است لحظاتی شاد, مفید و معنوی در کنار ما داشته باشید.
دست هممون برسه ضریح امام حسین (علیه السلام).
یا علی.
التماس دعا.
مدیر: مرکا

مدیر وبلاگ :
نویسندگان
پیوند روزانه
پخش زنده حرم آیه قرآن حدیث موضوعی
روزشمار فاطمیه


دریافت کد لوگوی سایت مراجع معظم تقلید
مهدویت امام زمان (عج)

وصیت شهدا انقلاب اسلامی ذکر روزهای هفته جنگ دفاع مقدس سوره قرآن
 سه پیشنهاد به دولت برای اقدام متقابل علیه ترامپ

سه پیشنهاد به دولت برای اقدام متقابل علیه ترامپ

دبیر ستاد حقوق بشر قوه قضائیه با رد این ایده که باید در مقابل اقدام ترامپ، ایران نیز از ورود آمریکایی‌ها به کشور جلوگیری کند، گفت: این یک پاسخ متقارن است ولی خیلی جالب نیست.
        

به گزارش فرهنگ نیوز،محمدجواد لاریجانی دبیر ستاد حقوق بشر قوه قضائیه ، درباره مواضع دونالد ترامپ رئیس‌جمهور آمریکا و اقدامات اخیر او بویژه صدور فرمان اجرایی برای منع ورود اتباع ایران و چند کشور دیگر به آمریکا، گفت:  درباره فهم مواضع رئیس‌جمهور جدید 2 نکته را باید همواره مدنظر قرار دهیم؛ نکته اول خود پدیده «ترامپیسم» است که فقط منحصر به آمریکا نیست، بلکه تنها نمود آن در آمریکا شدت بیشتری داشته است.

وی ترامپیسم را دارای 3 ویژگی جالب توصیف کرد و گفت که ولگاریزم یعنی هرزگی بی‌پرده نخستین این ویژگی‌هاست و دیگری نژاد پرستی مبتنی بر خودبزرگ‌بینی است.

رئیس پژوهشگاه دانش‌های بنیادی نوع خودبزرگ‌بینی و نژادپرستی رئیس‌ جمهور جدید آمریکا را منطبق بر تعبیر قرآنی «مختالٍ فخور» دانست و گفت: نژاد پرستی می‌تواند بر چند اساس انجام شود؛ بعضی نژادپرستی‌ها «بیولوژیک» است، به این نحو که برخی از نظر بیولوژیک معتقد به برتری یک نژاد بر دیگری هستند. همچنین برخی دیگر معتقد به برتری قومیتهای خاص بر مبنای سابقه تاریخی آنها هستند و بدین ترتیب نژادپرستی می‌کنند. اما درباره ترامپ مسئله این است که سفیدپوستان آمریکا که ترامپ جزو آنهاست سابقه مشعشعی هم ندارند که خودبزرگ‌بینی برازنده آنها باشد.

لاریجانی، پس از ولگاریزم و نژادپرستی، «پول‌پرستی تمام عیار» یا «کاپیتالیزم» که به آن «سرمایه‌داری آخر خطی» می‌گویند را سومین ویژگی ترامپیسم عنوان کرد و گفت: این سه ویژگی همه محصول طبیعی لیبرال دموکراسی غرب است؛ حالا این دمل در آمریکا سر باز زده و عیان‌تر شده است، اما قبلاً هم مختصری و ظهوری از آن در جاهای دیگر بود و به طور کلی در لیبرالیزم غربی فراری از این پدیده نخواهد بود.

وی در ادامه این گفت‌وگو که به بررسی نحوه تعامل شخص ترامپ با دنیا اختصاص داشت، گفت: او در کتابی که 40 سال پیش با عنوان «فن مذاکره» نوشته، آورده است که در مذاکره باید ابتدا به طاق زد(Fly high)! و سپس آرام آرام پایین آمد.

معاون بین‌الملل قوه قضائیه با بیان اینکه ترامپ تعامل با دنیا را با تجارت اشتباه گرفته و فکر می‌کند همان فنونش در معامله را می‌تواند در شغل فعلی‌اش هم به  کار ببندد، ادامه داد: مواضع ترامپ در دوران ریاست‌جمهوری‌اش متزلزل خواهد بود و او نمی‌تواند به همین شیوه امروز با دنیا تعامل کند. چرا که او اساساً تئوری‌اش آن است که ابتدا به طاق بزند و سپس آرام آرام پایین بیاید.

لاریجانی درباره فرمان اجرایی ترامپ و ممنوعیت ورود اتباع ایرانی و برخی کشورهای دیگر به آمریکا، با بیان اینکه باید در مقابل این اقدام او پاسخ «رسمی» ولی «دقیق» داشته باشیم، تاکید کرد که پاسخ ما به اقدامات ترامپ باید «صریح» و «قاطع»، اما «غیرمتقارن» باشد.

او درباره نحوه پاسخ ایران به اقدام اخیر ترامپ درباره ویزا هم پیشنهاداتی ارائه کرد. دبیر ستاد حقوق بشر قوه قضائیه با رد این ایده که باید در مقابل اقدام ترامپ، ایران نیز از ورود آمریکایی‌ها به کشور جلوگیری کند، گفت: این یک پاسخ متقارن است ولی خیلی جالب نیست.  از جمله کارهایی که ما می‌توانیم انجام بدهیم آن است که اولاً بودجه ویژه‌ای برای مراکز علمی و تحقیقاتی اختصاص دهیم آنهم صرفاً برای تمهید و استقبال و پذیرش از علما و دانشمندانی که از ایران در آمریکا مشغول به کار بودند و بر اثر این ویزا امکان رفتن به آمریکا را دیگر ندارند.

لاریجانی افزود: همچنین باید بودجه بسیار خوبی برای تجهیز آزمایشگاه‌های مورد نیاز این افراد اختصاص دهیم و مراودات علمی به کشورمان را نیز تسهیل کنیم.

وی با بیان اینکه دانشمندان آمریکایی با تصمیم ترامپ به شدت مخالف هستند، گفت: آنها اتفاقاً بسیار علاقمندند که به ایران آمده و با علمای ما صحبت کنند، لذا ما هم باید از آنها استقبال کنیم.

محمدجواد لاریجانی تاکید کرد: ما همچنین با در نظر گرفتن یک اعتبار ویژه، باید دانشمندان و دانشجویان سایر کشورهای اسلامی که مشمول تحریم شده‌اند را تحت پوشش قرار داده و از حضورشان در ایران استقبال و کار علمی آنها را تمهید کنیم. اگر آنها Apply و تقاضا کردند ما هم باید استقبال کنیم، چرا که ما فقط به خودمان فکر نمی‌کنیم.

رئیس پژوهشگاه دانش‌های بنیادی تحریم کالاهای آمریکایی را از جمله پاسخ‌های نامتقارن مناسب به اقدام اخیر ترامپ عنوان کرد و گفت: ما باید کالاهای آمریکایی، چه آن کالاهای اروپایی و غیر اروپایی که در آمریکا تولید می‌شود و چه کالاهای آمریکایی که در بیرون از آمریکا تولید می‌شود را در واکنش به اقدام ترامپ تحریم کنیم.

محمدجواد لاریجانی در بخش دیگری از این گفت‌وگو به مواضع ترامپ درباره منطقه واکنش نشان داد و گفت: ترامپ گفته است که می‌خواهد در ریشه‌کن کردن تروریسم در منطقه ما فعال باشد؛ این یک دروغ کامل است چرا که اگر می‌خواست داعش را ریشه‌کن کند باید حمایت خود از دولتمردان  کشورهایی مانند عربستان و امارات و قطر که پول و سلاح تروریست‌ها را تامین می‌کنند را متوقف کند، حال آنکه تمام این تامین‌هایی که برای تروریست‌ها انجام می‌شود همگی با نظر و هدایت خود آمریکاست.

وی با تاکید بر اینکه در سیاست‌خارجی آمریکا استفاده از تروریزم نهادینه شده و آنها در برهه‌های مختلف فقط ورژن تروریست‌ها را عوض می‌کنند، افزود: طالبان و القاعده و داعش و النصره و ... برای آمریکا تاریخ مصرف دارند و یکی پس از دیگری پس از آنکه تاریخ مصرفشان تمام شد توسط آمریکا جابجا می‌شوند.

دبیر ستاد حقوق بشر قوه قضائیه با اشاره به همکاری‌های منافقین و دولت آمریکا و با بیان اینکه همین دفاعی که آمریکا از منافقین می‌کند استفاده از اهرم تروریسم در سیاست‌خارجی این کشور است، خاطرنشان کرد: ما باید در مقابل این مواضع و اقدامات ترامپ رسماً اعلام کنیم که در مبارزه با تروریسم، به کشورهای قربانی تروریسم آمریکایی اگر مایل باشند با  تمام امکانات کمک می‌کنیم و در مقابله با این تروریست‌ها مشارکتمان را گسترده‌تر می‌کنیم.

لاریجانی درباره موضع ترامپ مبنی بر راه‌اندازی منطقه امن در سوریه و یمن نیز گفت: منطقه امنی که اعلام کرده، یک «شوخی تلخ» است چرا که از نظر ما باید کل سوریه امن باشد.

وی با تاکید بر اینکه منظور واقعی ترامپ از منطقه امن در سوریه، ایجاد منطقه امن برای تروریست‌هاست تا از ریشه‌کن شدن‌ آنها جلوگیری شود، خاطرنشان کرد: مسئول ناامنی در سوریه تروریست‌هایی هستند که آمریکا حمایت می‌کند، لذا اگر آمریکا واقعا دنبال امنیت در سوریه است باید حمایت خود از تروریسم را کنار بگذارد و بگذارد کل سوریه به منطقه امن تبدیل شود.

معاون اسبق وزارت خارجه کشورمان با بیان اینکه سیاست آمریکا برای ایجاد منطقه امن در سوریه که در واقع ایجاد زمینه لازم برای تولید ورژنهای جدید از تروریزم است، سیاست بسیار خطرناکی است، خاطرنشان کرد: ما باید به دولت سوریه برای مقابله با این ترفند جدید آمریکایی‌ها کمک کنیم.

لاریجانی همچنین با اشاره به  جنایت‌های عربستان در یمن که با پشتیبانی آمریکا صورت می‌گیرد، گفت: این جنایت‌ها واقعا غیرقابل تحمل است و جامعه بین‌المللی و برخی کشورهای اسلامی باید از سکوت شرم آور در این موضوع خارج شوند.

وی با تاکید بر اینکه جمهوری اسلامی باید بر اساس وظیفه قانونی و اسلامی و انسانی به صورت همه‌جانبه از صنعا دفاع کند، اظهار داشت: ما باید این موضع را در دنیا تبلیغ و از هر فرصت دیپلماتیک برای آن کمک بگیریم.

این تحلیل‌گر ارشد مسائل راهبردی با اشاره به اقدام اخیر آمریکا در یمن و با این بیان که "اینکه آمریکا هر وقت دلش خواست به قبیله‌ها در یمن حمله کند  و هرکه را خواست بکشد و بگوید القاعده بوده همه ظاهرسازی است" تصریح کرد: آمریکا باید نوکران خود را از تهاحم به یمن بازدارند. عربستان در تهاجم به یمن شکست کامل خورده و از همین روی دست به دامن آمریکا شده است.

لاریجانی در پایان با بیان اینکه "ترامپ در مذاکره با سلطان عربستان  گفته گذشته از اینکه هزینه منطقه امن سوریه را عربستان تقبل کرده، هزینه برخورد با تروریسم در یمن را هم به عهده گرفته است" گفت که حقیقتاً این جمله بسیار مضحک است چرا که عربستان خود عامل اصلی میدانی تروریسم در صحنه یمن و یکی از پشتیبانان اصلی تروریسم در سوریه است.

 

منبع: تسنیم
نوع مطلب : اخبار مهم به روز و به ساعت، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
چهارشنبه 13 بهمن 1395
پنجشنبه 30 شهریور 1396 ساعت 19 و 20 دقیقه و 44 ثانیه
ремонт кофемашин цена ремонт утюгов сейчас
پنجشنبه 30 شهریور 1396 ساعت 10 و 57 دقیقه و 51 ثانیه
Attractive portion of content. I simply stumbled upon your web site and in accession capital to say that I acquire in fact
loved account your weblog posts. Anyway I'll be subscribing to your augment or even I success you
get admission to persistently quickly.
پنجشنبه 30 شهریور 1396 ساعت 09 و 12 دقیقه و 15 ثانیه
tarot gratuit carte du jour signification lame 17 tarot tarot gratuit et reponse immediate tirage tarot l'hermite tirage tarot
travail gratuit 2014 tarot gratuit pour le travaille savoir mon avenir tarot aufeminin tarots amour tirage tarots gratuit objectif tarot
forum tarot poignee tarot 8 tarot en ligne gratuit amour jouer au tarot gratuit en ligne force tarot avenir facile tirage du tarot tarot futur
gratuit apprendre le tarot persan tirage tarot gratui le pendu tarot amour tirage
tarot gratuit cartomancie croisee tarot famille gratuit programa tarot tvi regle du
jeu du tarot tirage tarot gratuit mon avenir mon tarot en ligne regle officiel tarot
a 5 tarot arabe gratuit tarots gratuits marseille mon tarot gratuit viviane tirage tarot gratuit marie
claire tarot divinatoir gratuits tarot amoureux gratuit tarot simple tarot astrologique carte tarot amoureux et diable tarot gratuit avenir financier flor tarot youtube 2015 tirage carte gratuit tarot divinatoire signification tarot titania tarot
osho zen tirage gratuit tarot divinatoire gratuit asiaflash info
tarot ain tarot voyance gratuit sans inscription tarot divination forum tarot marseille tarot 2015 cancer tarots osho zen le tarot d'or gratuit dring voyance tarot
چهارشنبه 29 شهریور 1396 ساعت 13 و 12 دقیقه و 42 ثانیه
Everything is very open with a very clear description of the issues.
It was really informative. Your site is very useful.

Thank you for sharing!
شنبه 25 شهریور 1396 ساعت 00 و 38 دقیقه و 20 ثانیه
Hey! Do you use Twitter? I'd like to follow you if that would be
ok. I'm absolutely enjoying your blog and look forward to new posts.
جمعه 24 شهریور 1396 ساعت 12 و 13 دقیقه و 25 ثانیه
If you are sexually lively, then the answer is YES!
جمعه 24 شهریور 1396 ساعت 05 و 57 دقیقه و 19 ثانیه
http://getloansusapersonal.com/ - payday loan
payday loans
payday loans
پنجشنبه 23 شهریور 1396 ساعت 13 و 26 دقیقه و 12 ثانیه
Excellent beat ! I wish to apprentice while you amend your web site, how could
i subscribe for a blog website? The account helped me a acceptable deal.
I had been tiny bit acquainted of this your broadcast offered bright clear idea
پنجشنبه 23 شهریور 1396 ساعت 11 و 08 دقیقه و 09 ثانیه
I do not even know how I finished up right here, but I believed this put
up was once great. I don't recognize who you might be but definitely you're going to
a well-known blogger when you aren't already. Cheers!
چهارشنبه 22 شهریور 1396 ساعت 23 و 45 دقیقه و 03 ثانیه
buy viagra egypt
generic viagra canada online pharmacy
viagra buy tesco
چهارشنبه 22 شهریور 1396 ساعت 04 و 28 دقیقه و 02 ثانیه
Chip Satışı
سه شنبه 21 شهریور 1396 ساعت 21 و 47 دقیقه و 30 ثانیه
If you're inclined on concepts oof life and death then you can find differenmt designs offered by tattoo galleries.
You can visit visit to get a DVD Creator to create your photos right into a DVD.
Hilary Duff also became a singeer from being only a star of her own Disney Channel show,
Lizzie Maguire.
سه شنبه 21 شهریور 1396 ساعت 10 و 23 دقیقه و 39 ثانیه
significado cartas tarot de marsella jodorowsky tarot
gratis alicia galvan tarot rider tarot de amor gratis 2016 tarot amor barato 0.77 cartas del tarot el mago en el amor estrella
tarot en el amor tirar cartas del tarot gitano gratis preguntas sobre amor tarot gratis leida de tarot gratis 2015 taroteame tirada gratis de tarot si o no tlf tarot baratos
libros tarot rider waite luis royo tarot
tirada de cartas gitanas gratis 2013 tarot jodorowsky
tirada tarot para sagitario dia hoy foro sobre
tarotistas buenas aol latino tarot maria tarot consulta tarot gratis para cancer 2015
tarot forosperu tarot gratis para piscis 2015 tarot rider waite
libro pdf tarot los enamorados y el mundo carta de tarot de amor gitano manual para aprender tarot pdf
tarot gratis chat en vivo horoscopo diario los arcanos
de angela gamarra ae waite tarot pdf tarot amor gitano 2015 ver tarot
do amor gratis do personare tarot terra tirada gratis tarotina tarot leo 2016 consulta
tarot del amor gratis tarot los arcanos gratis
2014 tarot libra 2017 abril tarot gratis secretos magicos
josnell tarot de la luz tarot leonor abril tarot para sagitario abril 2016 tarot en femenino cafe emperatriz
tarot rider tarot de abril 2017 arcanos tarot rider el tarot de osho libro tarot de marsella pdf tarot sacerdotisa como leer el tarot egipcio de 78 cartas
دوشنبه 20 شهریور 1396 ساعت 11 و 35 دقیقه و 14 ثانیه
Ⅾaddy yοս didn?t say wbat the most еffective factor about Good is.
You must pⅼay too.
دوشنبه 20 شهریور 1396 ساعت 06 و 44 دقیقه و 34 ثانیه
Ι'm extremely inspired allong ѡith you writing talents as smartly аs with the layout inn your blog.
Is hat thіs a paid subject matter օr did yoᥙ customize it yoᥙrself?
Eitheг waү keep up thе excellent hіgh qualiity writing, іt is uncommon to
ѕee a nice blog like tһis onee toԁay..
پنجشنبه 16 شهریور 1396 ساعت 09 و 13 دقیقه و 09 ثانیه
As the admin of this website is working, no hesitation very quickly
it will be famous, due to its feature contents.
پنجشنبه 16 شهریور 1396 ساعت 04 و 32 دقیقه و 43 ثانیه
Hi, I read your new stuff daily. Your humoristic style is witty, keep up the good work!
سه شنبه 14 شهریور 1396 ساعت 13 و 04 دقیقه و 00 ثانیه
Hey just wanted to give you a quick heads up. The words in your post seem
to be running off the screen in Chrome. I'm not sure
if this is a formatting issue or something to
do with web browser compatibility but I thought I'd post to
let you know. The style and design look great though!
Hope you get the issue solved soon. Cheers
دوشنبه 13 شهریور 1396 ساعت 01 و 15 دقیقه و 58 ثانیه
Fantastic goods from you, man. I've understand your stuff previous to and
you're just too great. I really like what you've acquired
here, really like what you are stating and the way in which you
say it. You make it enjoyable and you still take
care of to keep it smart. I can not wait to read much more from you.
This is really a wonderful website.
پنجشنبه 9 شهریور 1396 ساعت 07 و 26 دقیقه و 23 ثانیه
Hi there everyone, it's my first visit at this web page,
and piece of writing is actually fruitful in favor
of me, keep up posting such content.
چهارشنبه 8 شهریور 1396 ساعت 22 و 32 دقیقه و 16 ثانیه
I was curious if you ever considered changing the structure
of your blog? Its very well written; I love what youve
got to say. But maybe you could a little more in the way of content
so people could connect with it better. Youve got an awful lot of text
for only having one or 2 pictures. Maybe you could space it out better?
یکشنبه 29 مرداد 1396 ساعت 22 و 52 دقیقه و 36 ثانیه
jeux tarot gratuit pour mac lotus tarot login tirage du tarot amour gratuit se faire tirer le tarot gratuitement
tarot petit au bout perdu tarot jeu gratuit en ligne tarot ange oui ou non tarot
jouer au tarot a 6 tarot pour avenir rtl tarot amour tarot grimaud premiere signification carte soleil tarot marseille tarot jouer
seul vrai tarot tarot croix celtique tirage tarot reponse
immediate comment jouer au tarots tarot zen osho prix astrologie
voyance tarot gratuit fftarot tarot l hermite
یکشنبه 29 مرداد 1396 ساعت 01 و 22 دقیقه و 11 ثانیه
tarot du jour gratuit marie claire strategie tarot 5 joueurs tarot du jour travail gratuit voyance
carte tarot gratuit tarot blog budowlany tarot divinatoire
tirage en croix jouer tarot a 5 gratuit signification carte tarot gratuit meilleur jeu
tarot gratuit objectif tarot gratuit ligne avenir gratuit tarot tirage carte
tarot persan gratuit via taro blog tirage tarot vie amoureuse tirage tarot marseille
gratuit serieux tirage tarot en live gratuit tarot rtl tvi tirage tarot amoureux tarot pour l'annee 2015 gratuit tarot en ligne gratuit 5 joueurs
tarots tirage tarot du oui ou non
شنبه 28 مرداد 1396 ساعت 20 و 10 دقیقه و 21 ثانیه
Pride & Prejudice actress Jennifer Ehle is said to be in the
working to play with Anastasia Steele's mum
in the Fifty Shades-Of Grey film.
پنجشنبه 26 مرداد 1396 ساعت 12 و 22 دقیقه و 16 ثانیه
certainly like your web site but you have to take a look at the spelling on several of your posts.
Many of them are rife with spelling issues and I to find it very
bothersome to tell the truth nevertheless I'll certainly come again again.
یکشنبه 22 مرداد 1396 ساعت 11 و 42 دقیقه و 24 ثانیه
Whether or not you're in search of awesome resort offers at your favourite travel sites, unsold rooms, or a wallet-pleasant rate that fits your funds, Hotwire affords more
than 173,000 motels throughout North America,
Europe, Latin America and Asia.
دوشنبه 16 مرداد 1396 ساعت 16 و 34 دقیقه و 24 ثانیه
When someone writes an post he/she retains the idea of a user in his/her
brain that how a user can understand it. So that's why this post is perfect.

Thanks!
یکشنبه 15 مرداد 1396 ساعت 21 و 00 دقیقه و 50 ثانیه
tarot gratuit tirage marseille tirage de carte de tarot gratuit en ligne tirage des runes et des
tarots gratuits telecharger tarot gratuit tirage tarot amour oracle de belline tirage
du tarot avec 5 cartes tirage tarot des anges doreen virtue tirage tarot gratuit tchat
tirage tarot gratuit denis lapierre tarot gratuit de marseille oui non tirage du tarot de l'amour gratuit en ligne tirage tarot amour
belline tarot marseille gratuit finance tirage tarot
runes mo tirage tarot rtl tirage tarot madame indira gratuit jouer au tarot en ligne
gratuitement tirage de tarot de l'amour gratuit tirage tarot question amour tirage de tarots gratuit en ligne tarot de l amour tirage tarot de belline gratuit en ligne
یکشنبه 15 مرداد 1396 ساعت 10 و 57 دقیقه و 07 ثانیه
An intriguing discussion is definitely worth comment.
I believe that you ought to write more about this subject matter,
it may not be a taboo subject but usually people do not discuss these subjects.

To the next! Kind regards!!
سه شنبه 10 مرداد 1396 ساعت 15 و 04 دقیقه و 35 ثانیه
What's up everyone, it's my first pay a visit at this website,
and post is genuinely fruitful in favor of me, keep up posting these types of content.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر


نمایش نظرات 1 تا 30


موضوعات
صفحات جانبی
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

لوگوی ما

 کربلایی 110-علی اکبر محمدزاده مازندرانی

تارنمای تخصصی سردارشهیدحمیدرضانوبخت

سفیر هراز

کد متحرک کردن عنوان وب

امکانات جانبی
به سایت ما خوش آمدید
نام و نام خانوادگی      
آدرس ایمیل      
کلیه حقوق این وبلاگ برای ۞ به وبلاگ مرکا خوش آمدید ۞ محفوظ است