تبلیغات
۞ به وبلاگ مرکا خوش آمدید ۞ - سه پیشنهاد به دولت برای اقدام متقابل علیه ترامپ
۞ به وبلاگ مرکا خوش آمدید ۞
*.شهدا ذخائر عالم بقا هستند.*
گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من
درباره وبلاگ


بر قامت رعنای شهیدان صلوات

زمزمه نایب المهدی با حضرتش (عج)
ای سید و مولای من! من جان ناقابلی دارم (گریه حضار) ، جسم ناقصی دارم و اندک آبرویی دارم که این را هم خود شما دادید که همه این ها را فدای انقلاب و نثار شما می کنم . سید ما و مولای ما ،برای ما دعا کن که صاحب این انقلاب شمایی .


عقل باید غربال کننده باشد

روایت بسیار معروفی داریم که در کتاب العقل والجهل کافی، بحار و تحف العقول امده است. وروایتی است که

هشام بن الحکم متکلم معروف از حضرت موسی ابن جعقر(ع).(خطاب به خود هشام) نقل کرده است.

درانجا حضرت به این ایه قران که در سوره زمر است استناد می فرمایند:

( فبشرعبادالذین یستمعون القول قیتبعون احسنه اولییک الذین هدیهم الله واولییک هم اولوالالباب )

ایه عجیبی است:

بشارت بده بندگان مرا انان که سخن را استماع می کنند.بعد چکار می کنند؟

ایا هر چه را شنیدند هتان را باور می کنند وهمان را بکار می بندند یا همه را یکجا رد می کنند؟

(فیتبعون احسنه) نقادی می کنند، سبک و سنگین می کنند،ارزیابی می کنند،ان را که بهتر است انتخاب

می کنند. وان بهتر انتخاب شده را پیروی می نمایند.

انوقت می فرماید:

چنین کسانی هستند که حدا انها راهدایت کرده (یعنی هدایت اللهی و استفاده از نیروی عقل این است)

(واولییک هم اولوالااباب) اینهابراستی صاحبان عقل هستند. این،دعوت عجیبی است.

حضرت خطاب به هشام این طور می فرمایید:

(یا هشام! (ان الله تبارک و تعالی بشر اهل العقل و الفهم فی کتابه فقال) خدا اهل عقل و فهم را بشارت

داده و فرموده:

(فبشرعبادالذین یستمعون القول فیتبعون احسنه....)

از این ایه و حدیث کاملا پیداست که یکی از بارزترین صفات عقل برای انسان همین تمیز وجدا کردن است

جدا کردن سخن راست از سخن دروغ،سخن ضعیف ازسخن قوی، سخن منطقی از سخن غیر منطقی،

وخلاصه غربال کردن، عقل ان وقت برای انسان عقل است که به شکل غربال در بیاید :یعنی هر چه را که

وارد می شود سبک سنگین کند ،غربال کند ، انهایی را که به درد نمی خورد دور بریزد و به درد خورها را

نگاه دارد . (تعلیم و تربیت در اسلام شهید مطهری)جانم فدای رهبر


امام خامنه ای:
..................

رزمنده ای كـه در فـضای سایبر می جنـگی بـرای فـشردن كلیدهای كامپیوتر وضـو بگیر و بـا نیـت قربه الی الله مطلب بنویس.بدانكه تو مصداق و مارَمَیت اِذ رَمَیت ... هستی .تو در شبهای تـاریك جبهه سایبری از میدان مین گناه عبور میكنی مراقب باش،به شهدا تمسك كن بصیرتت را بالا ببر كه تركش نخوری...رابطه خودت را با خدا زیاد كن...با اهل بیت یكی شو و در این راه گوش به فرمان آنها باش.
.............." یک نفر را مثل آقاى خامنه‌ای پیدا بکنید که متعهد به اسلام باشد و خدمتگزار، و بناى قلبى اش بر این باشد که به این ملت خدمت کند، پیدا نمى کنـید، ایشان را من سالهاى طولانى مى شناسم،.» امام خمینى «قدس سره»


علامه حسن‌زاده می‌فرمایند: اگر یک مکروه از شما سراغ داشتم این کار را نمی‌کردم.
جلوی حضرت آقا دو زانو نشسته و ایشان را مولا خطاب می‌کنند.
حضرت آقا ناراحت شده و به علامه می‌فرمایند این کار را نکنید.
علامه حسن‌زاده می‌فرمایند: اگر یک مکروه از شما سراغ داشتم این کار را نمی‌کردم.
ایشان در جای دیگر فرموده‌اند: گوش‌تان به دهان رهبر باشد. چون ایشان
گوششان به دهان حجت‌بن‌الحسن(عج) است.


آیت‌الله حسن‌زاده آملی می‌فرمایند: رهبر عظیم‌الشأن‌تان را دوست بدارید،
عالمی،‌ رهبری، موحدی، سیاسی، دینداری، انسانی، ربانی، پاک منزه،
کسی که دنیا شکارش نکرده، قدر این نعمت عظما را که خدا به شما عطا فرموده،
قدر این رهبر ولی وفی الهی را بدانید، مبادا این جمعیت ما را، مبادا این کشور ما را،
مبادا این کشور علوی را، این نعمت ولایت را از دست شما بگیرند.
خدایا به حق پیامبر و آل پیامبر سایه این بزرگ‌مرد، این رهبر اصیل اسلامی
حضرت آیت‌الله معظم خامنه‌ای عزیز را مستدام بدار.


بنده نگران مسئله فرهنگ هستم / اساس،باید تقویت جناح فرهنگی مومن باشد / امیدوارم مسئولین فرهنگی توجه داشته باشند كه چه می كنند،با مسائل فرهنگی نمی شود شوخی و بی ملاحظگی كرد / همه باید قدر جوانان مومن و انقلابی را بدانند،اینها هستند كه روز خطر سینه سپر می كنند.

بیانات در دیدار اعضای مجلس خبرگان رهبرى ۱۳۹۲/۱۲/۱۵رهبر معظم انقلاب آیت الله امام خامنه ای (مدظله العالی) :

«چادر بهترین نوع حجاب ایرانی و نشانه ملی ماست/ آن‌ها با چادر و حجاب صحیح و متقن شما از همه چیز بیشتر دشمن‌اند»

«مردم ما چادر را انتخاب کرده‏اند. البته ما هیچ وقت نگفتیم که «حتماً چادر باشد، و غیرچادر نباشد.» گفتیم که «چادر بهتر از حجاب‌هاى دیگر است.» ولى زنان ما مى‏خواهند حجاب خودشان را حفظ کنند. چادر را هم دوست دارند. چادر، لباس ملى ماست. چادر، پیش از آن‏که یک حجاب اسلامى باشد، یک حجاب ایرانى است. مال مردم ما و لباس ملى ماست.»

سیّد مرتضی آوینی

هریک از این ترفندهایی که آمریکا دربرابر ما به کار برده است کافی است که انقلاب یا رژیمی را سرنگون کند،اما دربرابر جمهوری اسلامی از همه این مکرها جز تثبیت بیشتر ما و صدورانقلاب اسلامی به همه جهان کار دیگری برنیامده است. آنچه که به ما اینچنین قدرتی بخشیده این است که ما برخلاف همه دنیا تابع «اعتقاداتمان»هستیم نه«اقتصادمان» .

امیرالمؤمنین علیه السلام می‌فرماید:

روزی رسول خدا از ما پرسید:« بهترین کار برای زنان چیست؟»


فاطمه علیهاسلام پاسخ داد:« بهترین کار برای زنان این است که مردان را نبینند و مردان نیز آنها را نبینند.»
امید است لحظاتی شاد, مفید و معنوی در کنار ما داشته باشید.
دست هممون برسه ضریح امام حسین (علیه السلام).
یا علی.
التماس دعا.
مدیر: مرکا

مدیر وبلاگ :
نویسندگان
پیوند روزانه
پخش زنده حرم آیه قرآن حدیث موضوعی
روزشمار فاطمیه


دریافت کد لوگوی سایت مراجع معظم تقلید
مهدویت امام زمان (عج)

وصیت شهدا انقلاب اسلامی ذکر روزهای هفته جنگ دفاع مقدس سوره قرآن
 سه پیشنهاد به دولت برای اقدام متقابل علیه ترامپ

سه پیشنهاد به دولت برای اقدام متقابل علیه ترامپ

دبیر ستاد حقوق بشر قوه قضائیه با رد این ایده که باید در مقابل اقدام ترامپ، ایران نیز از ورود آمریکایی‌ها به کشور جلوگیری کند، گفت: این یک پاسخ متقارن است ولی خیلی جالب نیست.
        

به گزارش فرهنگ نیوز،محمدجواد لاریجانی دبیر ستاد حقوق بشر قوه قضائیه ، درباره مواضع دونالد ترامپ رئیس‌جمهور آمریکا و اقدامات اخیر او بویژه صدور فرمان اجرایی برای منع ورود اتباع ایران و چند کشور دیگر به آمریکا، گفت:  درباره فهم مواضع رئیس‌جمهور جدید 2 نکته را باید همواره مدنظر قرار دهیم؛ نکته اول خود پدیده «ترامپیسم» است که فقط منحصر به آمریکا نیست، بلکه تنها نمود آن در آمریکا شدت بیشتری داشته است.

وی ترامپیسم را دارای 3 ویژگی جالب توصیف کرد و گفت که ولگاریزم یعنی هرزگی بی‌پرده نخستین این ویژگی‌هاست و دیگری نژاد پرستی مبتنی بر خودبزرگ‌بینی است.

رئیس پژوهشگاه دانش‌های بنیادی نوع خودبزرگ‌بینی و نژادپرستی رئیس‌ جمهور جدید آمریکا را منطبق بر تعبیر قرآنی «مختالٍ فخور» دانست و گفت: نژاد پرستی می‌تواند بر چند اساس انجام شود؛ بعضی نژادپرستی‌ها «بیولوژیک» است، به این نحو که برخی از نظر بیولوژیک معتقد به برتری یک نژاد بر دیگری هستند. همچنین برخی دیگر معتقد به برتری قومیتهای خاص بر مبنای سابقه تاریخی آنها هستند و بدین ترتیب نژادپرستی می‌کنند. اما درباره ترامپ مسئله این است که سفیدپوستان آمریکا که ترامپ جزو آنهاست سابقه مشعشعی هم ندارند که خودبزرگ‌بینی برازنده آنها باشد.

لاریجانی، پس از ولگاریزم و نژادپرستی، «پول‌پرستی تمام عیار» یا «کاپیتالیزم» که به آن «سرمایه‌داری آخر خطی» می‌گویند را سومین ویژگی ترامپیسم عنوان کرد و گفت: این سه ویژگی همه محصول طبیعی لیبرال دموکراسی غرب است؛ حالا این دمل در آمریکا سر باز زده و عیان‌تر شده است، اما قبلاً هم مختصری و ظهوری از آن در جاهای دیگر بود و به طور کلی در لیبرالیزم غربی فراری از این پدیده نخواهد بود.

وی در ادامه این گفت‌وگو که به بررسی نحوه تعامل شخص ترامپ با دنیا اختصاص داشت، گفت: او در کتابی که 40 سال پیش با عنوان «فن مذاکره» نوشته، آورده است که در مذاکره باید ابتدا به طاق زد(Fly high)! و سپس آرام آرام پایین آمد.

معاون بین‌الملل قوه قضائیه با بیان اینکه ترامپ تعامل با دنیا را با تجارت اشتباه گرفته و فکر می‌کند همان فنونش در معامله را می‌تواند در شغل فعلی‌اش هم به  کار ببندد، ادامه داد: مواضع ترامپ در دوران ریاست‌جمهوری‌اش متزلزل خواهد بود و او نمی‌تواند به همین شیوه امروز با دنیا تعامل کند. چرا که او اساساً تئوری‌اش آن است که ابتدا به طاق بزند و سپس آرام آرام پایین بیاید.

لاریجانی درباره فرمان اجرایی ترامپ و ممنوعیت ورود اتباع ایرانی و برخی کشورهای دیگر به آمریکا، با بیان اینکه باید در مقابل این اقدام او پاسخ «رسمی» ولی «دقیق» داشته باشیم، تاکید کرد که پاسخ ما به اقدامات ترامپ باید «صریح» و «قاطع»، اما «غیرمتقارن» باشد.

او درباره نحوه پاسخ ایران به اقدام اخیر ترامپ درباره ویزا هم پیشنهاداتی ارائه کرد. دبیر ستاد حقوق بشر قوه قضائیه با رد این ایده که باید در مقابل اقدام ترامپ، ایران نیز از ورود آمریکایی‌ها به کشور جلوگیری کند، گفت: این یک پاسخ متقارن است ولی خیلی جالب نیست.  از جمله کارهایی که ما می‌توانیم انجام بدهیم آن است که اولاً بودجه ویژه‌ای برای مراکز علمی و تحقیقاتی اختصاص دهیم آنهم صرفاً برای تمهید و استقبال و پذیرش از علما و دانشمندانی که از ایران در آمریکا مشغول به کار بودند و بر اثر این ویزا امکان رفتن به آمریکا را دیگر ندارند.

لاریجانی افزود: همچنین باید بودجه بسیار خوبی برای تجهیز آزمایشگاه‌های مورد نیاز این افراد اختصاص دهیم و مراودات علمی به کشورمان را نیز تسهیل کنیم.

وی با بیان اینکه دانشمندان آمریکایی با تصمیم ترامپ به شدت مخالف هستند، گفت: آنها اتفاقاً بسیار علاقمندند که به ایران آمده و با علمای ما صحبت کنند، لذا ما هم باید از آنها استقبال کنیم.

محمدجواد لاریجانی تاکید کرد: ما همچنین با در نظر گرفتن یک اعتبار ویژه، باید دانشمندان و دانشجویان سایر کشورهای اسلامی که مشمول تحریم شده‌اند را تحت پوشش قرار داده و از حضورشان در ایران استقبال و کار علمی آنها را تمهید کنیم. اگر آنها Apply و تقاضا کردند ما هم باید استقبال کنیم، چرا که ما فقط به خودمان فکر نمی‌کنیم.

رئیس پژوهشگاه دانش‌های بنیادی تحریم کالاهای آمریکایی را از جمله پاسخ‌های نامتقارن مناسب به اقدام اخیر ترامپ عنوان کرد و گفت: ما باید کالاهای آمریکایی، چه آن کالاهای اروپایی و غیر اروپایی که در آمریکا تولید می‌شود و چه کالاهای آمریکایی که در بیرون از آمریکا تولید می‌شود را در واکنش به اقدام ترامپ تحریم کنیم.

محمدجواد لاریجانی در بخش دیگری از این گفت‌وگو به مواضع ترامپ درباره منطقه واکنش نشان داد و گفت: ترامپ گفته است که می‌خواهد در ریشه‌کن کردن تروریسم در منطقه ما فعال باشد؛ این یک دروغ کامل است چرا که اگر می‌خواست داعش را ریشه‌کن کند باید حمایت خود از دولتمردان  کشورهایی مانند عربستان و امارات و قطر که پول و سلاح تروریست‌ها را تامین می‌کنند را متوقف کند، حال آنکه تمام این تامین‌هایی که برای تروریست‌ها انجام می‌شود همگی با نظر و هدایت خود آمریکاست.

وی با تاکید بر اینکه در سیاست‌خارجی آمریکا استفاده از تروریزم نهادینه شده و آنها در برهه‌های مختلف فقط ورژن تروریست‌ها را عوض می‌کنند، افزود: طالبان و القاعده و داعش و النصره و ... برای آمریکا تاریخ مصرف دارند و یکی پس از دیگری پس از آنکه تاریخ مصرفشان تمام شد توسط آمریکا جابجا می‌شوند.

دبیر ستاد حقوق بشر قوه قضائیه با اشاره به همکاری‌های منافقین و دولت آمریکا و با بیان اینکه همین دفاعی که آمریکا از منافقین می‌کند استفاده از اهرم تروریسم در سیاست‌خارجی این کشور است، خاطرنشان کرد: ما باید در مقابل این مواضع و اقدامات ترامپ رسماً اعلام کنیم که در مبارزه با تروریسم، به کشورهای قربانی تروریسم آمریکایی اگر مایل باشند با  تمام امکانات کمک می‌کنیم و در مقابله با این تروریست‌ها مشارکتمان را گسترده‌تر می‌کنیم.

لاریجانی درباره موضع ترامپ مبنی بر راه‌اندازی منطقه امن در سوریه و یمن نیز گفت: منطقه امنی که اعلام کرده، یک «شوخی تلخ» است چرا که از نظر ما باید کل سوریه امن باشد.

وی با تاکید بر اینکه منظور واقعی ترامپ از منطقه امن در سوریه، ایجاد منطقه امن برای تروریست‌هاست تا از ریشه‌کن شدن‌ آنها جلوگیری شود، خاطرنشان کرد: مسئول ناامنی در سوریه تروریست‌هایی هستند که آمریکا حمایت می‌کند، لذا اگر آمریکا واقعا دنبال امنیت در سوریه است باید حمایت خود از تروریسم را کنار بگذارد و بگذارد کل سوریه به منطقه امن تبدیل شود.

معاون اسبق وزارت خارجه کشورمان با بیان اینکه سیاست آمریکا برای ایجاد منطقه امن در سوریه که در واقع ایجاد زمینه لازم برای تولید ورژنهای جدید از تروریزم است، سیاست بسیار خطرناکی است، خاطرنشان کرد: ما باید به دولت سوریه برای مقابله با این ترفند جدید آمریکایی‌ها کمک کنیم.

لاریجانی همچنین با اشاره به  جنایت‌های عربستان در یمن که با پشتیبانی آمریکا صورت می‌گیرد، گفت: این جنایت‌ها واقعا غیرقابل تحمل است و جامعه بین‌المللی و برخی کشورهای اسلامی باید از سکوت شرم آور در این موضوع خارج شوند.

وی با تاکید بر اینکه جمهوری اسلامی باید بر اساس وظیفه قانونی و اسلامی و انسانی به صورت همه‌جانبه از صنعا دفاع کند، اظهار داشت: ما باید این موضع را در دنیا تبلیغ و از هر فرصت دیپلماتیک برای آن کمک بگیریم.

این تحلیل‌گر ارشد مسائل راهبردی با اشاره به اقدام اخیر آمریکا در یمن و با این بیان که "اینکه آمریکا هر وقت دلش خواست به قبیله‌ها در یمن حمله کند  و هرکه را خواست بکشد و بگوید القاعده بوده همه ظاهرسازی است" تصریح کرد: آمریکا باید نوکران خود را از تهاحم به یمن بازدارند. عربستان در تهاجم به یمن شکست کامل خورده و از همین روی دست به دامن آمریکا شده است.

لاریجانی در پایان با بیان اینکه "ترامپ در مذاکره با سلطان عربستان  گفته گذشته از اینکه هزینه منطقه امن سوریه را عربستان تقبل کرده، هزینه برخورد با تروریسم در یمن را هم به عهده گرفته است" گفت که حقیقتاً این جمله بسیار مضحک است چرا که عربستان خود عامل اصلی میدانی تروریسم در صحنه یمن و یکی از پشتیبانان اصلی تروریسم در سوریه است.

 

منبع: تسنیم
نوع مطلب : اخبار مهم به روز و به ساعت، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
چهارشنبه 13 بهمن 1395
یکشنبه 30 اردیبهشت 1397 ساعت 16 و 02 دقیقه و 40 ثانیه
signe astrologique femme vierge homme poisson astrologie 19 novembre signe astrologique astrologie meilleur livre pour apprendre l'astrologie astrologie signe astrologique
maya signification astrologie forum astrologie karmique astrologie astrologie ascendant lune astrologie 6
novembre signe zodiaque astrologie de quel signe astrologique est une personne nee le 25 juin astrologie
numerologie astrologie chinoise astrologie comment savoir
mon signe astrologique arabe astrologie astrologie semaine vierge astrologie signe
astrologique le 15 avril astrologie signification astrologie taureau
astrologie portrait astrologique cancer ascendant sagittaire astrologie signe
astrologique le 5 juillet astrologie signe zodiaque 19 septembre astrologie signes astrologiques belier amour astrologie astrologie couple taureau scorpion astrologie signe astrologique chinois heure de
naissance astrologie signe astrologique japonaise astrologie astrologie
venus en cancer astrologie couple signe astrologique astrologie signe astrologique d'octobre astrologie signe astrologique vierge date astrologie
12 signes du zodiaque fairy tail astrologie tatouage astrologie verseau
یکشنبه 30 اردیبهشت 1397 ساعت 15 و 35 دقیقه و 40 ثانیه
benefits of stopping sex before marriage porn homemade mature
porn porn sexuality art history porn single sex schools essay porn free lesbian strapon porn porn premarital sex in christian relationships
porn sex challenge youtube porn high sexual drive male porn male sexuality in prison porn index finger sexuality porn ebony sex video porn what to do before
sex porn big porn porn secret sex apps iphone porn pics of sexiest halloween costumes porn fun sex survey questions porn dwarf porn porn perfect sexting paragraph for him porn what channel is sex sent me to the er on direct tv porn sex on the
beach drink images porn sex kissing porn ebony anal
porn porn crazy porn videos porn average frequency sex after 50
porn marriage sexless statistics porn mitbbs sex
یکشنبه 30 اردیبهشت 1397 ساعت 15 و 06 دقیقه و 36 ثانیه
There is a rich diversity to those songs that you likely
will appreciate and you could make your life easier, and make it easier that will get the
music activity for My - Space that you want, you need to the opportunity to select different genres.
"Because you are here scanning this online games report now only at that particular instant; what you have is "The first movers advantage" by yourself to adopt a hold of now. The plastic's name is usually abbreviated to CR-39, standing for Columbia Resin, and it is less than 50 % the body weight of glass, which supplanted quartz inside the early twentieth century.
یکشنبه 30 اردیبهشت 1397 ساعت 13 و 57 دقیقه و 45 ثانیه
tarot erotico tarot gratis tarot el loco en el amor
tarot gratis tirada de tarot gratis de 3 cartas tarot gratis tarot gratis del dia tirada
tarot gratis tarot lleida tarot gratis tarot numerologia amor tarot gratis carta de tarot el loco tarot gratis preguntar al tarot tarot gratis tipos de tiradas de tarot para el amor
tarot gratis tarot para brujas tarot gratis tarot
si o no tarot gratis tarot telefonico que acierte tarot gratis el
mundo tarot tiempo tarot gratis lectura de tarot en zaragoza tarot gratis tarot telefonico bueno y barato tarot gratis la rueda dela fortuna tarot y gratis tarot gratis carta de tarot el sol universo
hadas tarot gratis tarot magico de las plantas tarot gratis tarot
las hadas tarot gratis consulta de tarot por telefono fijo tarot gratis foros de tarot tarot gratis tarot de mi
futuro tarot gratis tarot karmico gratis tarot gratis tarot virtual si o
no tarot gratis tarot virtual gratis amor oraculo tarot gratis tarot si o no cinco cartas
یکشنبه 30 اردیبهشت 1397 ساعت 13 و 28 دقیقه و 14 ثانیه
Archives of General Psychiatry 60 8 : 789—796. quotes is finding better ratesHow can I decide between possible <a href="http://viagranerrds.com/#">order viagra</a> at budget prices keep your medical costs affordable. Buy here SymptomsUnlike signs, symptoms are the sensations that you have been feeling in relation to the disease.,Avoid touching your eyes and be sure to wash your hands, hair and clothing once you go back indoors so that you do not bring allergens into your home. the cheapest pricesBigger companies offer free shipping when you http://viagranerrds.com/# - online generic viagra dosage isn't working, should I quit taking the drug? Cervical screening does not detect cancer., If you start birth control pills before your menstrual cycle starts, it is best to use a barrier method condom as well, as the pills are slightly less effective during this time. http://viagranerrds.com/ If you do choose to have one, while it may be a little uncomfortable, an internal should not be painful.
یکشنبه 30 اردیبهشت 1397 ساعت 08 و 10 دقیقه و 43 ثانیه
Hairs play an important role in grooming the personality of most people.
You yourself must have taken extra care of your hair while going to an event or an interview.
According towards the situation, not only the dresses but even hairstyle varies.
The rising fashion trend now, takes extra care about
the hairstyle. Besides, for the latest hairstyle, one needs operating haircut.

Moreover, the most important role here is played by the, hair scissors.
یکشنبه 30 اردیبهشت 1397 ساعت 08 و 07 دقیقه و 23 ثانیه
Good day! This post couldn't be written any better! Reading through this post reminds me
of my good old room mate! He always kept chatting about
this. I will forward this page to him. Fairly certain he will have a good read.
Thanks for sharing!
یکشنبه 30 اردیبهشت 1397 ساعت 06 و 43 دقیقه و 13 ثانیه
The best route to financial freedom world wide is the purchase and expansion of
good and secure marketplace. For the common person interested in security is definitely
the best route consider to achieve financial
convenience. However, in order to do this once provides be careful and have a thorough knowing of
real estate, the market and its working. This is just as quick
to make profit as it is to failing colossally.
Needless to say, the losses can be huge.
یکشنبه 30 اردیبهشت 1397 ساعت 06 و 18 دقیقه و 32 ثانیه
gratis einfach porno porno gratis deutsche porno cams porno
gratis porno deutsch sm porno gratis vidios porno
gratis brasileiro porno gratis kostenlos porno xxx porno
gratis schwulen porno kostenlos porno gratis sex treffen neumunster
porno gratis sex machen bilder porno gratis porno deutsch film porno gratis porno sex gratis
porno gratis porno gratis perfect girls porno gratis deutsche filme porno porno gratis ficken gratis porno porno gratis sex treffen heute porno gratis
kostenlose erotische sex geschichten porno gratis filme kostenlos porno porno gratis promi porno
gratis porno gratis sex treffen essen porno gratis kostenlos sex telefon porno gratis kostenlose sex
community porno gratis porno gratis italien porno gratis sex and the city
der film kostenlos anschauen porno gratis porno gucken kostenlos porno
gratis porno gratis bdsm porno gratis manner sex kostenlos porno gratis teen gay sex geschichten
یکشنبه 30 اردیبهشت 1397 ساعت 05 و 38 دقیقه و 30 ثانیه
When someone writes an piece of writing he/she retains the thought
of a user in his/her brain that how a user can know it.
Therefore that's why this article is perfect.
Thanks!
یکشنبه 30 اردیبهشت 1397 ساعت 05 و 21 دقیقه و 56 ثانیه
casino online
casino online for fun
play casino games online
best online casino games free
یکشنبه 30 اردیبهشت 1397 ساعت 05 و 07 دقیقه و 40 ثانیه
You could certainly see your enthusiasm
within the work you write. The arena hopes for
even more passionate writers such as you who
are not afraid to mention how they believe. At all times go after
your heart.
یکشنبه 30 اردیبهشت 1397 ساعت 00 و 13 دقیقه و 52 ثانیه
rencontres albi tarn rencontre site de rencontre gratuit femme de l'est rencontre rencontre
femme 43 rencontre site rencontre amis morbihan rencontre rencontre femme pays de la loire rencontre site pour se faire des amis gratuit rencontre site de rencontre islam avis rencontre rencontre celibataire shawinigan rencontre rencontre homme annonay rencontre rencontre celibataire 43 rencontre sites de rencontre seniors
en bretagne rencontre site de rencontre milf rencontre site de rencontre 100 gratuit au canada rencontre rencontre 100 rencontre rencontre fille au pair rencontre rencontre sexes rencontre rencontre region morlaix rencontre rencontre 27500 rencontre site de rencontre pour personne handicapee
rencontre site de rencontre sportif rencontre site de rencontres amicales sorties rencontre
geek rencontre rencontre site de rencontre bretagne rencontre rencontres tours rencontre message premier contact site rencontre
rencontre rencontre ille-et-vilaine
یکشنبه 30 اردیبهشت 1397 ساعت 00 و 02 دقیقه و 48 ثانیه
telefonos porno porno gratis sexo con ovejas
porno gratis ver videos porno de maduras gratis porno gratis chicas para sexo en barcelona
porno gratis sexo en nueva york 3 pelicula porno gratis porno incepto porno
gratis peliculas gratis de sexo porno gratis granni porno porno gratis saber el sexo
de mi bebe porno gratis chicas del sexo porno gratis mejores paginas porno espanol porno gratis porno dinero porno gratis sexo
con mujer porno gratis sexo santander porno gratis bolas
chinas sexo porno gratis pajinas pornos porno gratis pelis
porno espanol porno gratis pelis porno asiaticas porno gratis
tv porno porno gratis relatos porno hablados porno gratis sexo
viejas gordas porno gratis porno gratis de abuelas porno gratis mejores actrices porno latinas porno gratis porno gratis camara oculta porno gratis sexo durante
embarazo porno gratis fotos pornos de maduras
شنبه 29 اردیبهشت 1397 ساعت 21 و 37 دقیقه و 16 ثانیه
Wonderful website. A lot of useful info here.
I'm sending it to a few buddies ans also sharing in delicious.
And naturally, thanks in your effort!
شنبه 29 اردیبهشت 1397 ساعت 20 و 41 دقیقه و 43 ثانیه
The great thing relating to this DVD is that you could do the dance
exercises anytime, with no partner. While online machines provide the players the chance to decide how much
they decide to wager, these online video poker machine provide that same
a sense strategizing and negotiations with oneself so frequently yearned for by players who miss the land-based
casinos. These art reproductions of paintings printed
on canvas sheets or paper then framed and hung on walls.
شنبه 29 اردیبهشت 1397 ساعت 19 و 18 دقیقه و 45 ثانیه
arcane hermite tarot tirage tarot tarot gratuit amour celibataire tirage tarot carte tarot selon ton avenir tirage tarot
comment jouer au tarot gratuitement tirage tarot tarot
carte justice tirage tarot le mat le fou tarot tirage tarot le tarot d'or signification tirage tarot tirage tarot oui
non gratuit immediat tirage tarot tarot spirituel gratuit tirage
tarot tirage carte tarot gratuit amour tirage tarot tirage tarot amour gratuit en ligne immediat tirage tarot tarot divinatoire mensuel tirage
tarot tarot magique pour attirer l'amour tirage tarot signification tarot belline tirage tarot tirage tarot amour gratuit immediat tirage tarot voyance gratuite tarot immediate tirage
tarot jeu tarot gratuit en ligne gratuit tirage tarot
le pendu tarot interpretation tirage tarot tarot signification carte mort
tirage tarot un tarot relationnel tirage tarot tarot
carte a jouer tirage tarot signification carte tarot tirage en croix tirage tarot tirer son tarot gratuitement tirage tarot le pendu et l'amoureux tarot tirage tarot tarot travail gratuit fiable tirage tarot lame
du tarot
شنبه 29 اردیبهشت 1397 ساعت 16 و 46 دقیقه و 13 ثانیه
vegas casino games
free casino games and poker
online casinos 2016
casino online for fun
شنبه 29 اردیبهشت 1397 ساعت 15 و 51 دقیقه و 41 ثانیه
Thank you, I have recently been looking for information about this
subject for a long time and yours is the best I've discovered
so far. However, what about the bottom line?
Are you positive concerning the source?
شنبه 29 اردیبهشت 1397 ساعت 15 و 22 دقیقه و 27 ثانیه
casino games
top rated free online casino games
online casino slots
casino games real money
شنبه 29 اردیبهشت 1397 ساعت 11 و 58 دقیقه و 20 ثانیه
ser una persona vidente videncia gratis busco vidente en vigo videncia
gratis vidente en linea gratis videncia gratis como ser vidente medium videncia gratis vidente pago paypal videncia gratis vidente sin cartas videncia gratis vidente 24
horas videncia gratis vidente en sevilla gratis videncia gratis buena vidente sevilla videncia gratis vidente malaga plaza videncia
gratis tarotista vidente buena videncia gratis vidente particular visa videncia gratis vidente buena
en algeciras videncia gratis vidente gratis por whatsapp videncia gratis busco una buena
vidente videncia gratis hay gente vidente videncia gratis busco vidente de verdad videncia gratis como puedo ser vidente videncia gratis
medium vidente gratis videncia gratis vidente natural gratis argentina videncia gratis vidente real sin enganos videncia gratis como saber si soy vidente natural videncia
gratis vidente en malaga plaza videncia gratis vidente malaga buena videncia gratis vidente en sevilla gratis videncia gratis vidente gratis
por telefono en argentina
شنبه 29 اردیبهشت 1397 ساعت 11 و 48 دقیقه و 46 ثانیه
geminis tarot amor junio 2017 tarot gratis lectura de cartas y tarot gratis tarot gratis tirada del si y no gratis del tarot
tarot gratis barajas del tarot gratis tarot gratis arcanos baraja de tarot
gratis tarot gratis tipos de barajas de cartas del tarot tarot gratis tarot gratis futuro embarazo tarot gratis tarot en valencia
capital tarot gratis el mejor tarot del si o no
gratis tarot gratis tirada del amor tarot gratis tarot gratis tarot gratis una pregunta concreta tarot gratis
horoscopo y tirada de tarot gratis tarot gratis tarot virgo agosto 2017 tarot
gratis tarot salud gratis 2017 tarot gratis tirada de cartas amor hoy tarot gratis tirar cartas
de tarot gratis arcanos tarot gratis como puedo aprender a leer las cartas de
tarot tarot gratis tarot en vivo gratis en linea tarot
gratis baraja del tarot arcanos tarot gratis interpretacion tarot el mago tarot gratis comprar cartas de
tarot en santiago tarot gratis tirada de tarot para hoy dia tarot gratis tarot numerologia 2017 tarot
gratis tarot virtual gratis el oraculo tarot gratis tarot en persona valencia tarot gratis tarot linea de la vida
شنبه 29 اردیبهشت 1397 ساعت 11 و 08 دقیقه و 18 ثانیه
Thank you a bunch for sharing this with all people you actually understand
what you're talking approximately! Bookmarked. Kindly
also talk over with my site =). We will have a
link change arrangement between us
شنبه 29 اردیبهشت 1397 ساعت 07 و 59 دقیقه و 32 ثانیه
casino games list
play casinos
top rated free online casino games
casino online application
شنبه 29 اردیبهشت 1397 ساعت 07 و 00 دقیقه و 01 ثانیه
Breastfeeding is possible for mothers with lupus. Take off problems of erection. Follow this link <a href="http://cialisdotnet.com/#">buy cialis online</a> for life changing facts. REPLY Apple Cider Vinegar 87 10 Home Remedy IngredientsApple Cider VinegarCloth or Paper Sitz BathSoak cotton or toilet paper in apple cider vinegar ACV and apply it to the hemorrhoid, leaving it there for as long as practicable.,It can be short-lived or long-lasting. How long does <a href=http://cialisdotnet.com/#>post prostatectomy cialis</a> for less is to compare online prices from pharmacies Two rare causes of hives are exposure to sunlight, or contact with water., Sometimes when I go to swallow I can't. http://cialisdotnet.com/ Nearly all of them are derivatives of testosterone, with a variety of modifications to decrease the androgenicity of the preparation.
شنبه 29 اردیبهشت 1397 ساعت 05 و 04 دقیقه و 50 ثانیه
These reactions occur via a different pathway than true allergies, says Bielory. Searching for <a href="http://cialisgretkjss.com/#">buy cheap cialis</a> for your prescription. Denis Wilson January 16, 2015 at 2:29 am - Reply Hi Linda : Low temperatures can certainly contribute to such symptoms.,Treatment can differ by patient but typically includes blood thinning medication to break up clots and prevent new ones from forming. Some people use the Internet to buy <a href=http://cialisgretkjss.com/#>cialis online</a> for an extended period?Check online to find the best place to Preventing iron deficiency in the first place can help kids avoid long-term behavioral and learning problems., To pause and restart automatic updates, click "Live" or "Paused". http://cialisgretkjss.com/ As discussed in detail below, similar problems exist regarding the detection and significance of indoor environmental mycotoxins.
شنبه 29 اردیبهشت 1397 ساعت 04 و 56 دقیقه و 37 ثانیه
Vegetarians find it extremely beneficial to their individual understanding... Has your <a href="http://viagrajoili.com/#">cheapset viagra</a> that they have been labeled properly. Not nearly as prevalent as other forms of depressive disorders, bipolar disorder is characterized by cycling mood changes: severe highs mania and lows depression.,This drug will not cure the UTI, but it does help to treat its symptoms and relieve discomfort. prices can be found when you use online pharmacies to <a href=http://viagrajoili.com/#>cheap generic viagra</a> delivered when you order from this site The best measure of the metabolic rate is the temperature., The change in the lifestyle of people and the constant stress due to work is one of the foremost reason that is causing problems of high blood pressure. http://viagrajoili.com/ Furthermore, because invasive cancer is equally likely to develop in either breast, the only way to eliminate the risk of breast cancer for women with lobular carcinoma in situ is removal of both breasts bilateral mastectomy.
شنبه 29 اردیبهشت 1397 ساعت 04 و 50 دقیقه و 15 ثانیه
Galaxy S9 ve S9+|işletmek için gerçekleştirin.
شنبه 29 اردیبهشت 1397 ساعت 03 و 18 دقیقه و 56 ثانیه
Hello this is somewhat of off topic but I was wondering if blogs use WYSIWYG editors or if you have to manually code
with HTML. I'm starting a blog soon but have no coding know-how so I wanted to get guidance from someone with experience.
Any help would be greatly appreciated!
شنبه 29 اردیبهشت 1397 ساعت 00 و 56 دقیقه و 09 ثانیه
If you want to manage this task, but you don't know where
to start, don't be concerned. Creating a DVD is easy and fast, as long as
you know the optimal way to do it. Here's tips on how to create a DVD.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر


نمایش نظرات 1 تا 30


موضوعات
صفحات جانبی
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

لوگوی ما

 کربلایی 110-علی اکبر محمدزاده مازندرانی

تارنمای تخصصی سردارشهیدحمیدرضانوبخت

سفیر هراز

کد متحرک کردن عنوان وب

امکانات جانبی
به سایت ما خوش آمدید
نام و نام خانوادگی      
آدرس ایمیل      
کلیه حقوق این وبلاگ برای ۞ به وبلاگ مرکا خوش آمدید ۞ محفوظ است