۞ به وبلاگ مرکا خوش آمدید ۞
*.شهدا ذخائر عالم بقا هستند.*
گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من
درباره وبلاگ


بر قامت رعنای شهیدان صلوات

زمزمه نایب المهدی با حضرتش (عج)
ای سید و مولای من! من جان ناقابلی دارم (گریه حضار) ، جسم ناقصی دارم و اندک آبرویی دارم که این را هم خود شما دادید که همه این ها را فدای انقلاب و نثار شما می کنم . سید ما و مولای ما ،برای ما دعا کن که صاحب این انقلاب شمایی .


عقل باید غربال کننده باشد

روایت بسیار معروفی داریم که در کتاب العقل والجهل کافی، بحار و تحف العقول امده است. وروایتی است که

هشام بن الحکم متکلم معروف از حضرت موسی ابن جعقر(ع).(خطاب به خود هشام) نقل کرده است.

درانجا حضرت به این ایه قران که در سوره زمر است استناد می فرمایند:

( فبشرعبادالذین یستمعون القول قیتبعون احسنه اولییک الذین هدیهم الله واولییک هم اولوالالباب )

ایه عجیبی است:

بشارت بده بندگان مرا انان که سخن را استماع می کنند.بعد چکار می کنند؟

ایا هر چه را شنیدند هتان را باور می کنند وهمان را بکار می بندند یا همه را یکجا رد می کنند؟

(فیتبعون احسنه) نقادی می کنند، سبک و سنگین می کنند،ارزیابی می کنند،ان را که بهتر است انتخاب

می کنند. وان بهتر انتخاب شده را پیروی می نمایند.

انوقت می فرماید:

چنین کسانی هستند که حدا انها راهدایت کرده (یعنی هدایت اللهی و استفاده از نیروی عقل این است)

(واولییک هم اولوالااباب) اینهابراستی صاحبان عقل هستند. این،دعوت عجیبی است.

حضرت خطاب به هشام این طور می فرمایید:

(یا هشام! (ان الله تبارک و تعالی بشر اهل العقل و الفهم فی کتابه فقال) خدا اهل عقل و فهم را بشارت

داده و فرموده:

(فبشرعبادالذین یستمعون القول فیتبعون احسنه....)

از این ایه و حدیث کاملا پیداست که یکی از بارزترین صفات عقل برای انسان همین تمیز وجدا کردن است

جدا کردن سخن راست از سخن دروغ،سخن ضعیف ازسخن قوی، سخن منطقی از سخن غیر منطقی،

وخلاصه غربال کردن، عقل ان وقت برای انسان عقل است که به شکل غربال در بیاید :یعنی هر چه را که

وارد می شود سبک سنگین کند ،غربال کند ، انهایی را که به درد نمی خورد دور بریزد و به درد خورها را

نگاه دارد . (تعلیم و تربیت در اسلام شهید مطهری)جانم فدای رهبر


امام خامنه ای:
..................

رزمنده ای كـه در فـضای سایبر می جنـگی بـرای فـشردن كلیدهای كامپیوتر وضـو بگیر و بـا نیـت قربه الی الله مطلب بنویس.بدانكه تو مصداق و مارَمَیت اِذ رَمَیت ... هستی .تو در شبهای تـاریك جبهه سایبری از میدان مین گناه عبور میكنی مراقب باش،به شهدا تمسك كن بصیرتت را بالا ببر كه تركش نخوری...رابطه خودت را با خدا زیاد كن...با اهل بیت یكی شو و در این راه گوش به فرمان آنها باش.
.............." یک نفر را مثل آقاى خامنه‌ای پیدا بکنید که متعهد به اسلام باشد و خدمتگزار، و بناى قلبى اش بر این باشد که به این ملت خدمت کند، پیدا نمى کنـید، ایشان را من سالهاى طولانى مى شناسم،.» امام خمینى «قدس سره»


علامه حسن‌زاده می‌فرمایند: اگر یک مکروه از شما سراغ داشتم این کار را نمی‌کردم.
جلوی حضرت آقا دو زانو نشسته و ایشان را مولا خطاب می‌کنند.
حضرت آقا ناراحت شده و به علامه می‌فرمایند این کار را نکنید.
علامه حسن‌زاده می‌فرمایند: اگر یک مکروه از شما سراغ داشتم این کار را نمی‌کردم.
ایشان در جای دیگر فرموده‌اند: گوش‌تان به دهان رهبر باشد. چون ایشان
گوششان به دهان حجت‌بن‌الحسن(عج) است.


آیت‌الله حسن‌زاده آملی می‌فرمایند: رهبر عظیم‌الشأن‌تان را دوست بدارید،
عالمی،‌ رهبری، موحدی، سیاسی، دینداری، انسانی، ربانی، پاک منزه،
کسی که دنیا شکارش نکرده، قدر این نعمت عظما را که خدا به شما عطا فرموده،
قدر این رهبر ولی وفی الهی را بدانید، مبادا این جمعیت ما را، مبادا این کشور ما را،
مبادا این کشور علوی را، این نعمت ولایت را از دست شما بگیرند.
خدایا به حق پیامبر و آل پیامبر سایه این بزرگ‌مرد، این رهبر اصیل اسلامی
حضرت آیت‌الله معظم خامنه‌ای عزیز را مستدام بدار.


بنده نگران مسئله فرهنگ هستم / اساس،باید تقویت جناح فرهنگی مومن باشد / امیدوارم مسئولین فرهنگی توجه داشته باشند كه چه می كنند،با مسائل فرهنگی نمی شود شوخی و بی ملاحظگی كرد / همه باید قدر جوانان مومن و انقلابی را بدانند،اینها هستند كه روز خطر سینه سپر می كنند.

بیانات در دیدار اعضای مجلس خبرگان رهبرى ۱۳۹۲/۱۲/۱۵رهبر معظم انقلاب آیت الله امام خامنه ای (مدظله العالی) :

«چادر بهترین نوع حجاب ایرانی و نشانه ملی ماست/ آن‌ها با چادر و حجاب صحیح و متقن شما از همه چیز بیشتر دشمن‌اند»

«مردم ما چادر را انتخاب کرده‏اند. البته ما هیچ وقت نگفتیم که «حتماً چادر باشد، و غیرچادر نباشد.» گفتیم که «چادر بهتر از حجاب‌هاى دیگر است.» ولى زنان ما مى‏خواهند حجاب خودشان را حفظ کنند. چادر را هم دوست دارند. چادر، لباس ملى ماست. چادر، پیش از آن‏که یک حجاب اسلامى باشد، یک حجاب ایرانى است. مال مردم ما و لباس ملى ماست.»

سیّد مرتضی آوینی

هریک از این ترفندهایی که آمریکا دربرابر ما به کار برده است کافی است که انقلاب یا رژیمی را سرنگون کند،اما دربرابر جمهوری اسلامی از همه این مکرها جز تثبیت بیشتر ما و صدورانقلاب اسلامی به همه جهان کار دیگری برنیامده است. آنچه که به ما اینچنین قدرتی بخشیده این است که ما برخلاف همه دنیا تابع «اعتقاداتمان»هستیم نه«اقتصادمان» .

امیرالمؤمنین علیه السلام می‌فرماید:

روزی رسول خدا از ما پرسید:« بهترین کار برای زنان چیست؟»


فاطمه علیهاسلام پاسخ داد:« بهترین کار برای زنان این است که مردان را نبینند و مردان نیز آنها را نبینند.»
امید است لحظاتی شاد, مفید و معنوی در کنار ما داشته باشید.
دست هممون برسه ضریح امام حسین (علیه السلام).
یا علی.
التماس دعا.
مدیر: مرکا

مدیر وبلاگ :
نویسندگان
پیوند روزانه
پخش زنده حرم آیه قرآن حدیث موضوعی
روزشمار فاطمیه


دریافت کد لوگوی سایت مراجع معظم تقلید
مهدویت امام زمان (عج)

وصیت شهدا انقلاب اسلامی ذکر روزهای هفته جنگ دفاع مقدس سوره قرآن
شمارش معکوس برای نابودی اسرائیل/ وعده "پدر کاپوچی" نزدیک است
صهیونیست‌ها با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم می‌کنند و با اعمال نابخردانه خود، بیش از هر زمان دیگری، میخ تابوتشان را می‌کوبند.

شمارش معکوس برای نابودی اسرائیل

به گزارش خبرنگار سیاست خارجی گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، «رژیم صهیونیستی ۲۵ سال آینده را نخواهد دید»، فرازی از بیانات حضرت آیت‌الله خامنه‌ای بود که به‌ عنوان مهمترین و به‌یادماندنی‌ترین جمله‌ی رهبر انقلاب اسلامی در سال ۹۴ از نگاه مردم انتخاب شد.


شمارش معکوس برای نابودی اسرائیل

اما حال با سپری شدن یک سال، بسیاری از رسانه‌های غربی و حتی جراید صهیونیستی به این امر اذعان دارند که رژیم اشغالگر قدس، سراشیبی سقوط را به سرعت درمی‌نوردد.

رژیم جعلی , اشغالگر قدس با چالش‌های بیرونی و درونی متعددی مواجه است که موجودیت آن را به خطر انداخته‌اند هرچند این رژیم قصد دارد بر این عوامل سرپوش بگذارد و در مورد آن‌ها فرافکنی و فضاسازی می‌کند.

اما نکته مهم این است که رژیم اشغالگر قدس، فقط از ناحیه عوامل بیرونی مانند جریان مقاومت تهدید نمی‌شود و باید به عوامل درونی هم که موجودیت و بقای این رژیم جعلی را تهدیدی می‌کنند نیز توجه کرد. از طرفی هم نباید عوامل بیرونی را در جریان مقاومت محدود کرد چراکه خود آمریکا که در نگاه اول به عنوان حامی اسرائیل غاصب محسوب می‌شود، در برخی موارد می‌تواند یکی از عوامل افول این رژیم جعلی کودک­‌کش در سطح منطقه‌ای و بین‌المللی نیز لحاظ شود.


شمارش معکوس برای نابودی اسرائیل

گزارش محرمانه سیا مبنی بر نابودی اسرائیل

در گزارش محرمانه‌ای، سیا نسبت به موجودیت رژیم صهیونیستی پس از 20 سال اظهار تردید کرده است. در این گزارش آمده است: سیا پیشتر نیز از فروپاشی غیرمنتظره دولت نژادپرست آفریقای جنوبی و همچنین تقسیم اتحاد جماهیر شوروی در سال 1990 خبر داده بود و امروز از پایان آرزوهای صهیونیست‌ها در خاک فلسطین اشغالی خبر می‌دهد؛ حادثه ای که دیر نباشدکه به وقوع بپیوندد.

در این گزارش، همچنین نسبت به بازگشت بیش از یک و نیم میلیون یهودی به روسیه و برخی کشورهای اروپایی و نیز نسبت به کاهش زاد و ولد در میان یهودیان در مقایسه با فلسطینیان و اینکه آمار موالید فلسطینی‌ها به مرور زمان بر تعداد یهودیان پیشی خواهد گرفت، هشدار داده شده است.


شمارش معکوس برای نابودی اسرائیل


رژیمی نامشروع که به هم‌پیمانش هم رحم نمی‌کند/ ماجرای طرح ترور اوباما 

در یکی از آخرین افشاگری‌های ویکی‌لیکس، طرح ترور اوباما افشا شد. به نقل از پایگاه اینترنتی ویکی‌لیکس، این موسسه با هک کردن ایمیل "فرد برتون" - معاون موسسه اطلاعاتی استراتفور- به طرح ترور اوباما پی برده است. در گزارش مربوط به این طرح ترور، آمده است که موساد یعنی همان سازمان اطلاعات رژیم صهیونیستی، یکی از بازیگردان های اصلی پروژه حذف فیزیکی اوباما بوده است.


شمارش معکوس برای نابودی اسرائیل

تحریم سازمان ملل و پشت کردن جهان به رژیمی غیرقانونی
 
در آخرین روزهای سال 2016 ، نتانیاهو با تحریم‌های سازمان ملل به دلیل ادامه یافتن شهرک‌سازی‌ها مواجه شد و از همه مهمتر اینکه، "باراک اوباما"، رئیس جمهور آمریکا نیز قطعنامه شورای امنیت در مورد محکومیت شهرک‌سازی‌ها در سرزمین‌های اشغالی را وتو نکرد. 
 
در سال 2016 نارضایتی‌های داخلی از نتانیاهو افزایش یافت و کشورهای اروپایی نیز چندان رابطه خوب و حسنه‌ای با او نداشته و فشارهای اقتصادی را بر او افزایش دادند.

اسرائیل در عرصه دیپلماتیک نیز با یک سونامی وحشتناک مواجه شده است. مشکل کنونی اسرائیل، همانطور که ترامپ در توییت خود ذکر کرده بود، فقط به سازمان ملل محدود نمی‌شود؛ بلکه همه جهان از فرانسه و انگلیس گرفته تا روسیه و چین، علیه تل‌آویو موضع‌گیری کرده‌اند.

در حال حاضر، بیش از نیم میلیون اسرائیلی، با غصب علنی محل سکنای فلسطینی‌ها در بیش از 230 شهرک یهودی‌نشین که اسرائیل بعد از جنگ 1967 و اشغال سرزمین‌های فلسطینی در کرانۀ باختری و شرق بیت‌المقدس ساخته است، سکنی گزیده‌اند.

سازمان ملل و بیشتر کشورهای جهان، شهرک‌‌های اسرائیلی ساخته‌شده در کرانۀ باختری و بیت‌المقدس را غیرقانونی می‌دانند چراکه رژیم صهیونیستی در جنگ سال 1967 این سرزمین‌ها را اشغال کرده و بر مبنای کنوانسیون ژنو هر گونه ساخت‌وساز از سوی اشغالگر در سرزمین‌های اشغالی ممنوع و غیرقانونی است.

نتانیاهو اما به هیچ یک از این قواعد بین المللی پایبند نیست و ثابت کرده که حاضر است برای حفظ بقای رژیم منحوس صهیونیستی، هر کاری بکند.


شمارش معکوس برای نابودی اسرائیل


بی‌خردی‌های نتانیاهو و سراشیبی سقوط رژیم منحوس اسرائیل

روزنامه صهیونیستی هاآرتص در گزارشی نوشت: تحلیلگران معتقدند سال 2017 برای "بنیامین نتانیاهو"، نخست وزیر رژیم صهیونیستی، با سرخوردگی و سرنگونی همراه خواهد بود.
 
در ادامه این گزارش آمده است: باید گفت سال 2016 نیز برای نتانیاهو سال سختی بود و روند انتقادات داخلی و خارجی از وی افزایش یافت به طوری که شکی وجود ندارد سال 2017 برای او بسیار دشوارتر خواهد بود و کابینه نتانیاهو به احتمال بسیار قوی، در هم خواهد شکست.

پاسخ نتانیاهو به قطعنامه‌ای که علیه شهرک‌سازی‌های صهیونیستی صادر شد، بسیار تهاجمی و غیرمنطقی بود. نخست وزیر رژیم صهیونیستی مانند رهبر کره‌شمالی رفتار کرد. وی قطعنامه جدید را به قطعنامه 1975 شورای امنیت ربط داد که در آن، صهیونیسم با نژادپرستی برابر دانسته شده بود.

نتانیاهو خود را بابت شرایطی که اسرائیل به آن دچار شده است، مسئول ندانست و البته هنوز هم نمی‌داند. او حاضر به پذیرفتن این موضوع نیست که سیاست‌های اشتباه وی، اسرائیل را به جایی رساند که شاهد صدور قطعنامه‌ای از سوی سازمان ملل و وتو نشدن آن از جانب آمریکا باشد. بدون شک، نتانیاهو اسرائیل را در جهان، بیش از گذشته منفور کرده است. شاید روند فروپاشی رژیم صهیونیستی به آهستگی رخ دهد اما قطعاً به وقوع خواهد پیوست.


شمارش معکوس برای نابودی اسرائیل

نتانیاهو اسیر در منجلاب شکست و فساد مالی

چهره‌های سیاسی که در هفته‌های اخیر با نتانیاهو ملاقات داشتند، او را بسیار افسرده و سرگردان توصیف کرده‌اند؛ فردی که قادر به رها شدن از منجلاب کنونی نیست. در این میان، منابع خبری از بازجویی نخست وزیر رژیم صهیونیستی در ارتباط با پرونده فساد مالی در هفته جاری خبر دادند.

شبکه 10 تلویزیون رژیم صهیونیستی، پیش از این گزارش داده بود که دادستان کل این رژیم، دستور داده است تا تحقیقات کیفری پیرامون اتهامات فساد و ارتشاء نسبت به «بنیامین نتانیاهو» آغاز شود.


شمارش معکوس برای نابودی اسرائیل

 آیا ترامپ ناجی رژیم اسرائیل خواهد بود؟

"دونالد ترامپ"، رئیس جمهور منتخب آمریکا، از نتانیاهو خواسته است تا 20 ژانویه و ورود رسمی او به کاخ سفید در برابر فشارها صبور باشد. اما حتی رئیس جمهوری مانند ترامپ که بیشترین ابراز دوستی و محبت را به اسرائیل داشته است نیز نمی‌تواند گره ای از کار نتانیاهو باز کند و او را از باتلاق مشکلات ریز و درشتش بیرون بکشد. نتانیاهو تصور می‌کند ترامپ دقیقاً همان رئیس جمهوری است که وی به آن نیاز داشت؛ اما حقیقت این است که رئیس جمهور منتخب آمریکا مردی ناپایدار، بی‌خرد و آتشین‌مزاج است. 

برخلاف باراک اوباما، ترامپ به اندازه کافی صبور نیست تا اجازه دهد بازی‌های سیاسی روند خود را طی کنند. احتمالاً نیازی نیست نتانیاهو 8 سال صبر کند تا متوجه اشتباه خود درباره ترامپ شود. شاید در همان 8 هفته نخست از ریاست جمهوری ترامپ، سرنوشت همه مسائل روشن شود.

همه ی عوامل مذکور نشان از نابودی رژیم غیرقانونی اسرائیل دارند که خداوند در قران کریم پیش از این، وعده آن را داده بود. "اما هنگامی که زمان وعده‌ی دوم خداوند متعال فرا می‌رسد،  همان بندگان برگزیده‌ی خدا  که  در  مرتبه ی  اول، بنی‌اسراییل را شکست داده بودند، در مرتبه ی دوم نیز بنی‌اسراییل را شکست می‌دهند که این شکست به مراتب سنگین‌تر  از  شکست  اول  است و  پرونده بنی‌اسراییل را برای  همیشه می‌بندد. 

شکست دوم، خود شامل چند مرحله است که در مرحله اول، صورت‌های بنی‌اسراییل سیاه شده(به دلیل ترس و یا رسوایی)، سپس بندگان با صلابت خدا وارد مسجدالاقصی می‌شوند و در نهایت، هر چیز را که زیر سلطه خود  می‌گیرند، در هم می‌کوبند."

آنچه در فراز پایانی این گزارش خواندید، آخرین موضع‌گیری "هیلاریون کاپوچی" اسقف اعظم پیشین قدس است که صهیونیست‌ها او را در سال 1974 میلادی، به اتهام حمایت از مقاومت فلسطین، محاکمه و به زندان محکوم کردند و پس از سپری کردن چهار سال از حبس خود، با فشار واتیکان و شخص پاپ، آزاد اما به ایتالیا تبعید شد. 


شمارش معکوس برای نابودی اسرائیل

اسقف کاپوچی، گویا به وعده‌ای که امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری در مورد نابودی اسراییل در آینده‌ای نزدیک داده‌اند، کاملاً یقین داشت و بر اساس همه شواهد، وعده این اتفاقِ نزدیک به زمان ما را داده است. 


شمارش معکوس برای نابودی اسرائیل

کاپوچی دیگر در میان ما نیست اما دیر نباشد زمانیکه پیش بینی‌اش در مورد اضمحلال رژیم غاصب و نامشروع صهیونی به وقوع بپیوندد.

گزارش از فاطمه آهی

انتهای پیام/
نوع مطلب : بهتربشناسیم(سیاسی)، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
سه شنبه 14 دی 1395
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
موضوعات
صفحات جانبی
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

لوگوی ما

 کربلایی 110-علی اکبر محمدزاده مازندرانی

تارنمای تخصصی سردارشهیدحمیدرضانوبخت

سفیر هراز

کد متحرک کردن عنوان وب

امکانات جانبی
به سایت ما خوش آمدید
نام و نام خانوادگی      
آدرس ایمیل      
کلیه حقوق این وبلاگ برای ۞ به وبلاگ مرکا خوش آمدید ۞ محفوظ است