۞ به وبلاگ مرکا خوش آمدید ۞
*.شهدا ذخائر عالم بقا هستند.*
گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من
درباره وبلاگ


بر قامت رعنای شهیدان صلوات

زمزمه نایب المهدی با حضرتش (عج)
ای سید و مولای من! من جان ناقابلی دارم (گریه حضار) ، جسم ناقصی دارم و اندک آبرویی دارم که این را هم خود شما دادید که همه این ها را فدای انقلاب و نثار شما می کنم . سید ما و مولای ما ،برای ما دعا کن که صاحب این انقلاب شمایی .


عقل باید غربال کننده باشد

روایت بسیار معروفی داریم که در کتاب العقل والجهل کافی، بحار و تحف العقول امده است. وروایتی است که

هشام بن الحکم متکلم معروف از حضرت موسی ابن جعقر(ع).(خطاب به خود هشام) نقل کرده است.

درانجا حضرت به این ایه قران که در سوره زمر است استناد می فرمایند:

( فبشرعبادالذین یستمعون القول قیتبعون احسنه اولییک الذین هدیهم الله واولییک هم اولوالالباب )

ایه عجیبی است:

بشارت بده بندگان مرا انان که سخن را استماع می کنند.بعد چکار می کنند؟

ایا هر چه را شنیدند هتان را باور می کنند وهمان را بکار می بندند یا همه را یکجا رد می کنند؟

(فیتبعون احسنه) نقادی می کنند، سبک و سنگین می کنند،ارزیابی می کنند،ان را که بهتر است انتخاب

می کنند. وان بهتر انتخاب شده را پیروی می نمایند.

انوقت می فرماید:

چنین کسانی هستند که حدا انها راهدایت کرده (یعنی هدایت اللهی و استفاده از نیروی عقل این است)

(واولییک هم اولوالااباب) اینهابراستی صاحبان عقل هستند. این،دعوت عجیبی است.

حضرت خطاب به هشام این طور می فرمایید:

(یا هشام! (ان الله تبارک و تعالی بشر اهل العقل و الفهم فی کتابه فقال) خدا اهل عقل و فهم را بشارت

داده و فرموده:

(فبشرعبادالذین یستمعون القول فیتبعون احسنه....)

از این ایه و حدیث کاملا پیداست که یکی از بارزترین صفات عقل برای انسان همین تمیز وجدا کردن است

جدا کردن سخن راست از سخن دروغ،سخن ضعیف ازسخن قوی، سخن منطقی از سخن غیر منطقی،

وخلاصه غربال کردن، عقل ان وقت برای انسان عقل است که به شکل غربال در بیاید :یعنی هر چه را که

وارد می شود سبک سنگین کند ،غربال کند ، انهایی را که به درد نمی خورد دور بریزد و به درد خورها را

نگاه دارد . (تعلیم و تربیت در اسلام شهید مطهری)جانم فدای رهبر


امام خامنه ای:
..................

رزمنده ای كـه در فـضای سایبر می جنـگی بـرای فـشردن كلیدهای كامپیوتر وضـو بگیر و بـا نیـت قربه الی الله مطلب بنویس.بدانكه تو مصداق و مارَمَیت اِذ رَمَیت ... هستی .تو در شبهای تـاریك جبهه سایبری از میدان مین گناه عبور میكنی مراقب باش،به شهدا تمسك كن بصیرتت را بالا ببر كه تركش نخوری...رابطه خودت را با خدا زیاد كن...با اهل بیت یكی شو و در این راه گوش به فرمان آنها باش.
.............." یک نفر را مثل آقاى خامنه‌ای پیدا بکنید که متعهد به اسلام باشد و خدمتگزار، و بناى قلبى اش بر این باشد که به این ملت خدمت کند، پیدا نمى کنـید، ایشان را من سالهاى طولانى مى شناسم،.» امام خمینى «قدس سره»


علامه حسن‌زاده می‌فرمایند: اگر یک مکروه از شما سراغ داشتم این کار را نمی‌کردم.
جلوی حضرت آقا دو زانو نشسته و ایشان را مولا خطاب می‌کنند.
حضرت آقا ناراحت شده و به علامه می‌فرمایند این کار را نکنید.
علامه حسن‌زاده می‌فرمایند: اگر یک مکروه از شما سراغ داشتم این کار را نمی‌کردم.
ایشان در جای دیگر فرموده‌اند: گوش‌تان به دهان رهبر باشد. چون ایشان
گوششان به دهان حجت‌بن‌الحسن(عج) است.


آیت‌الله حسن‌زاده آملی می‌فرمایند: رهبر عظیم‌الشأن‌تان را دوست بدارید،
عالمی،‌ رهبری، موحدی، سیاسی، دینداری، انسانی، ربانی، پاک منزه،
کسی که دنیا شکارش نکرده، قدر این نعمت عظما را که خدا به شما عطا فرموده،
قدر این رهبر ولی وفی الهی را بدانید، مبادا این جمعیت ما را، مبادا این کشور ما را،
مبادا این کشور علوی را، این نعمت ولایت را از دست شما بگیرند.
خدایا به حق پیامبر و آل پیامبر سایه این بزرگ‌مرد، این رهبر اصیل اسلامی
حضرت آیت‌الله معظم خامنه‌ای عزیز را مستدام بدار.


بنده نگران مسئله فرهنگ هستم / اساس،باید تقویت جناح فرهنگی مومن باشد / امیدوارم مسئولین فرهنگی توجه داشته باشند كه چه می كنند،با مسائل فرهنگی نمی شود شوخی و بی ملاحظگی كرد / همه باید قدر جوانان مومن و انقلابی را بدانند،اینها هستند كه روز خطر سینه سپر می كنند.

بیانات در دیدار اعضای مجلس خبرگان رهبرى ۱۳۹۲/۱۲/۱۵رهبر معظم انقلاب آیت الله امام خامنه ای (مدظله العالی) :

«چادر بهترین نوع حجاب ایرانی و نشانه ملی ماست/ آن‌ها با چادر و حجاب صحیح و متقن شما از همه چیز بیشتر دشمن‌اند»

«مردم ما چادر را انتخاب کرده‏اند. البته ما هیچ وقت نگفتیم که «حتماً چادر باشد، و غیرچادر نباشد.» گفتیم که «چادر بهتر از حجاب‌هاى دیگر است.» ولى زنان ما مى‏خواهند حجاب خودشان را حفظ کنند. چادر را هم دوست دارند. چادر، لباس ملى ماست. چادر، پیش از آن‏که یک حجاب اسلامى باشد، یک حجاب ایرانى است. مال مردم ما و لباس ملى ماست.»

سیّد مرتضی آوینی

هریک از این ترفندهایی که آمریکا دربرابر ما به کار برده است کافی است که انقلاب یا رژیمی را سرنگون کند،اما دربرابر جمهوری اسلامی از همه این مکرها جز تثبیت بیشتر ما و صدورانقلاب اسلامی به همه جهان کار دیگری برنیامده است. آنچه که به ما اینچنین قدرتی بخشیده این است که ما برخلاف همه دنیا تابع «اعتقاداتمان»هستیم نه«اقتصادمان» .

امیرالمؤمنین علیه السلام می‌فرماید:

روزی رسول خدا از ما پرسید:« بهترین کار برای زنان چیست؟»


فاطمه علیهاسلام پاسخ داد:« بهترین کار برای زنان این است که مردان را نبینند و مردان نیز آنها را نبینند.»
امید است لحظاتی شاد, مفید و معنوی در کنار ما داشته باشید.
دست هممون برسه ضریح امام حسین (علیه السلام).
یا علی.
التماس دعا.
مدیر: مرکا

مدیر وبلاگ :
نویسندگان
پیوند روزانه
پخش زنده حرم آیه قرآن حدیث موضوعی
روزشمار فاطمیه


دریافت کد لوگوی سایت مراجع معظم تقلید
مهدویت امام زمان (عج)

وصیت شهدا انقلاب اسلامی ذکر روزهای هفته جنگ دفاع مقدس سوره قرآن
محتوای نامه ضد انقلاب‌ها به "ترامپ" چه بود؟/ صف‌آرایی دوباره فتنه‌گران و منافقین علیه ملت ایران
سیاسی‌کاری گروه‌های ضد انقلاب با ارسال نامه به "دونالد ترامپ" به حد اعلای خود رسیده که این موضوع در گذشته هم به طرق مختلف تکرار شده است.نامه ضد انقلاب به
مرکا
این نامه دراین مقطع صرفا به دفاع از روحانی وظریف نگاشته شده درست در زمانی که ظریف به اشتباه اعتمادبه غرب اعتراف کرد وبا تمدیدتحریم مردم ایران متوجه شکست برجام شدند ودرعکس العمل شان  این شکست را متوجه دولت وشخص روحانی  وظریف میدانند این نامه نوشته شد تا هرکس ابراز نظرکرد رابا چوب همراهی با ضد انقلاب برانند همان نقشی را بازی کردند که در مقطعی از مذاکرات اسرائیل بازی کرد ودلواپسان راهماهنگ با اسرائیل خواندند

به گزارش خبرنگار دفاعی امنیتی  گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان؛  گروه های ضد انقلاب و اعضای وابسته به گروهک تروریستی منافقین از ابتدای انقلاب به دنبال ضربه زدن به جمهوری اسلامی ایران بودند و از هر روشی در این راستا کمک گرفتند.

گروهک های ضد انقلاب و منافقین در اوایل انقلاب با ترورهای مسلحانه و در سال های اخیر با روش های سیاسی به دنبال ضربه زدن به جمهوری اسلامی ایران هستند که البته روش های آن ها تاکنون بی تاثیر بوده است.

اخیرا هم گروهک های ضد انقلاب و منافقین برای "دونالد ترامپ" رئیس جمهور منتخب آمریکا نامه نوشتند و از او خواستند تا تحریم های بیشتری علیه جمهوری اسلامی ایران وضع کنند.

وبگاه شبکه آمریکایی "فاکس نیوز"  از تلاش سرکردگان منافقین و برخی اعضای گروه‌های ضدانقلاب برای دیدار حضوری و یا حتی تماس تلفنی با «دونالد ترامپ» رییس جمهور منتخب آمریکا خبر داده است.

فاکس نیوز عنوان داشت:  ۳۰ نفر از اعضای گروه‌های ضدانقلاب در نامه‌ای به ترامپ از وی خواسته‌اند ضمن تجدید نظر در توافق هسته‌ای، تحریم‌های تازه‌ای علیه ایران وضع کند.در بخشی از این نامه آمده است: "در زمان مبارزات انتخاباتی شما، ما و میلیون‌ها ایرانی هم‌عقیده در اعتراض صریح شما به توافق اتمی اوباما رییس جمهور کنونی با جمهوری اسلامی ایران بودیم. صمیمانه امیدواریم که با انتخاب دولت جدید و کنگره برای اولین بار فرصتی برای بازنگری نسبت به عواقب فاجعه‌بار این توافق و اجرای تعهدی که به رای دهندگان در این زمینه داده شد، فراهم شود." سیاوش صفوی، احمدی باطبی، مجید محمدی، امیرحسین اعتمادی و شماری دیگر از افرادی که پیشتر هم از کنگره آمریکا خواسته بودند تحریم‌های تازه‌ای علیه ایران وضع کند، از امضاکنندگان این نامه هستند. در بخش دیگر این نامه آمده است: "امیدواریم که تحت رهبری شما آمریکا به مردم ایران برای باز پس‌گیری کشور از اسلام گرایانی که برای چهار دهه است در راس کشور هستند، کمک کند."


امضاکنندگان این نامه ضمن مقایسه ایران با داعش، حملات صورت گرفته در اروپا را هم به جمهوری اسلامی مرتبط کرده و نوشته‌اند که اقدامات ایران آغازگر بحران تروریسم بوده است. فاکس نیوز نوشته است که هرچند نام اعضای گروهک منافقین در بین امضاکنندگان این نامه نیست، اما این گروهک یکی از سازمان‌یافته‌ترین گروه‌های ضدانقلاب به شمار می‌آید که از تعامل با ترامپ استقبال کرده است.

علی صفوی از اعضای برجسته گروهک منافقین در مصاحبه با فاکس نیوز محتوای نامه فوق را تکرار کرده و از ترامپ خواسته تا با ادعای نقض حقوق بشر و حمایت از تروریسم، تحریم‌های شدیدتری علیه ایران وضع کند. به نوشته فاکس‌نیوز، این گروهک در زمان حمله عراق به ایران، از طریق ارائه اطلاعات به آمریکا کمک کرده و در انتشار اسرار هسته‌ای ایران هم نقش داشته است.

به نوشته این منبع خبری، اینک برخی امیدوارند دولت جدید آمریکا با گستره‌ای از مخالفان نظام ایران از سلطنت‌طلبان گرفته تا لیبرال‌ها تعامل برقرار کند.

نکته قابل توجه اینکه گروهک تروریستی منافقین مدت هاست از کمک های مالی، سیاسی و لجستیکی آمریکا ضد ایران بهره می برد و در این زمینه از کمک های ایالات متحده در جنگ سوریه نیز استفاده کرده است.

در اتفاقات سال 88 نیز برخی از ضد انقلابیون و فتنه گران از "باراک اوباما" خواستند تا علیه جمهوری اسلامی ایران تحریم های شدیدی را وضع کند. در حقیقت فتنه گران در سال 88 با ارائه این درخواست موجب شدند تا "باراک اوباما" رئیس جمهور و "هیلاری کلینتون" وزیر خارجه سابق آمریکا علیه ایران تحریم های شدیدی را وضع کنند.  

در حقیقت از زمستان سال 90 تحریم ها علیه ایران شدت گرفت و ضد انقلاب و گروهک منافقین در این زمینه ایفای نقش کردند. حال آنکه 5 سال پس از آن اتفاقات مجددا این منافقین و گروهک های ضد انقلاب هستند که علیه ملت ایران  با ترامپ همکاری می کنند.

هر چند که تاکنون اقدامات اقتصادی آمریکا آسیبی به ملت ایران وارد نیاورده؛ اما اقداماتی که سران ضد انقلاب و اپوزوسیون انجام می دهند ، جای تامل جدی دارد.

"حسن هانی زاده" کارشناس مسائل سیاسی در گفت و گو با خبرنگار دفاعی امنیتی  گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان؛ درباره نامه‌ای که اعضای ضدانقلاب به ترامپ داده‌اند عنوان داشت: بدترین کاری که آنها انجام داده‌اند نامه‌ای است که به ترامپ نوشته‌اند تا آمریکا ملت ایران را تحریم کند.

وی ادامه داد:  آنها ایرانی نیستند و مزدورانی هستند که برای سازمان سیا و موساد کار می‌کنند و ننگ ملت ایران هستند.

این کارشناس مسائل سیاسی در پایان خاطرنشان کرد:  در حقیقت این افراد که به ترامپ نامه نوشتند با اینکه ممکن است با ایران مشکل داشته باشند اما ثابت کردند که با ملت ایران دشمن هستند و از ترامپ خواهش می‌کنند که ملت ایران را تحریم کند و آنها ایرانی نیستند بلکه به لابی صهیونیستی وابسته‌اند و مزدوری آنها برای آمریکا و اسرائیل روشن است.

البته برخی از کاربران ایرانی نیز به این نامه در فضای مجازی واکنش نشان دادند. یکی از کاربران در این زمینه می گوید: ‏بعضی ها شرفشان را همزمان با وطنشان می فروشند".

کاربر دیگری با اشاره به نامه ترامپ عنوان داشت: با حاله ها! لیوانِ آب پرتقال در دست با دلتنگی برای اِلمان‌های ایرانی، در شب زیبای نیوجرسی نامه به ترامپ بنویسی که هموطنانم رو تحریم کن بیزحمت .

برخی دیگر از کاربران هم به این نامه اینگونه واکنش نشان دادند:

**اپوزوسیون یا در نظامه یا بر نظام!این اهالی نامه به ترامپ رو اپوزوسیون هم ندونیداینا مشکلشون با مردمه نه با نظام جونورهای خاصی هستند.

**خائن تر از این افرادی که نامه به ترامپ زدن ایران رو بیشتر تحریم کنه کسانی هستند که از این وطن فروش ها طرفداری میکنن

** نامه‌ای که با دونالد ترامپ شریفِ عزیز شروع بشه خوندن نداره

**‏اگه خواستین روزى بی غیرتى و بى شرفى رو واسه بچه هاتون توضیح بدین دیگه نیاز نیست به منافقین اشاره كنین فقط نام به ترامپ رو نشونشون بدین

**جالبیش اینه که این 30 نفر در سالگرد عملیات کربلای 4 و مردونگی های 175 شهید غواص به ترامپ نامه نوشتن برا تحریم ایران!"

**‏نویسندگان نامه به ترامپ که خواستار تحریم های سخت علیه ایران شده اند، نه با نظام حاکم بر ایران، که با ٨۰میلیون ایرانی پدرکشتگی دارند"

نامه ضد انقلاب به


نامه ضد انقلاب به


در بخش دیگری از بیانیه این 30 نفر از ایران به عنوان مکمل داعش یاد شده است. با این ادعا یک سوال جدی مطرح می شود و آن  اینکه نیروهای گروهک منافقین در سال های 2012  به بعد در سوریه چه نقشی داشتند؟

نامه ضد انقلاب به

نکته دیگر اینکه امروز جمهوری اسلامی ایران بنا به گفته مقامات کشورمان در خط مقدم مبارزه با تروریسم تکفیری صهیونیستی داعش در منطقه غرب آسیا قرار دارد و این ایالات متحده آمریکا و همپیمانانش هستند که به صورت همه جانبه از تروریست ها حمایت می کنند.

امروز در حالی برخی مدعی هستند که جمهوری اسلامی ایران به تروریست ها کمک می کند و ایران را همسنگ داعش می دانند که پیروزی های اخیر عراق در استان های "نینوا"، "الانبار" ، "صلاح الدین" و "دیاله" مرهون کمک های مستشاری جمهوری اسلامی ایران بوده است.

نکته دیگر اینکه اگر امروز در قلب اروپا حملات تروریستی رخ می دهد، علت آن جمهوری اسلامی ایران نیست؛ بلکه هزاران تن کمک های تسلیحاتی است که اروپا و غرب به تروریست ها در سوریه گسیل کرده و حالا خروجی آن به شکل حملات تروریستی به اروپا بازگشته است.

 
گزارش از محمد زرچینی


انتهای پیام/
 
نوع مطلب : بهتربشناسیم(سیاسی)، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
یکشنبه 5 دی 1395
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
موضوعات
صفحات جانبی
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

لوگوی ما

 کربلایی 110-علی اکبر محمدزاده مازندرانی

تارنمای تخصصی سردارشهیدحمیدرضانوبخت

سفیر هراز

کد متحرک کردن عنوان وب

امکانات جانبی
به سایت ما خوش آمدید
نام و نام خانوادگی      
آدرس ایمیل      
کلیه حقوق این وبلاگ برای ۞ به وبلاگ مرکا خوش آمدید ۞ محفوظ است