۞ به وبلاگ مرکا خوش آمدید ۞
*.شهدا ذخائر عالم بقا هستند.*
گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من
درباره وبلاگ


بر قامت رعنای شهیدان صلوات

زمزمه نایب المهدی با حضرتش (عج)
ای سید و مولای من! من جان ناقابلی دارم (گریه حضار) ، جسم ناقصی دارم و اندک آبرویی دارم که این را هم خود شما دادید که همه این ها را فدای انقلاب و نثار شما می کنم . سید ما و مولای ما ،برای ما دعا کن که صاحب این انقلاب شمایی .


عقل باید غربال کننده باشد

روایت بسیار معروفی داریم که در کتاب العقل والجهل کافی، بحار و تحف العقول امده است. وروایتی است که

هشام بن الحکم متکلم معروف از حضرت موسی ابن جعقر(ع).(خطاب به خود هشام) نقل کرده است.

درانجا حضرت به این ایه قران که در سوره زمر است استناد می فرمایند:

( فبشرعبادالذین یستمعون القول قیتبعون احسنه اولییک الذین هدیهم الله واولییک هم اولوالالباب )

ایه عجیبی است:

بشارت بده بندگان مرا انان که سخن را استماع می کنند.بعد چکار می کنند؟

ایا هر چه را شنیدند هتان را باور می کنند وهمان را بکار می بندند یا همه را یکجا رد می کنند؟

(فیتبعون احسنه) نقادی می کنند، سبک و سنگین می کنند،ارزیابی می کنند،ان را که بهتر است انتخاب

می کنند. وان بهتر انتخاب شده را پیروی می نمایند.

انوقت می فرماید:

چنین کسانی هستند که حدا انها راهدایت کرده (یعنی هدایت اللهی و استفاده از نیروی عقل این است)

(واولییک هم اولوالااباب) اینهابراستی صاحبان عقل هستند. این،دعوت عجیبی است.

حضرت خطاب به هشام این طور می فرمایید:

(یا هشام! (ان الله تبارک و تعالی بشر اهل العقل و الفهم فی کتابه فقال) خدا اهل عقل و فهم را بشارت

داده و فرموده:

(فبشرعبادالذین یستمعون القول فیتبعون احسنه....)

از این ایه و حدیث کاملا پیداست که یکی از بارزترین صفات عقل برای انسان همین تمیز وجدا کردن است

جدا کردن سخن راست از سخن دروغ،سخن ضعیف ازسخن قوی، سخن منطقی از سخن غیر منطقی،

وخلاصه غربال کردن، عقل ان وقت برای انسان عقل است که به شکل غربال در بیاید :یعنی هر چه را که

وارد می شود سبک سنگین کند ،غربال کند ، انهایی را که به درد نمی خورد دور بریزد و به درد خورها را

نگاه دارد . (تعلیم و تربیت در اسلام شهید مطهری)جانم فدای رهبر


امام خامنه ای:
..................

رزمنده ای كـه در فـضای سایبر می جنـگی بـرای فـشردن كلیدهای كامپیوتر وضـو بگیر و بـا نیـت قربه الی الله مطلب بنویس.بدانكه تو مصداق و مارَمَیت اِذ رَمَیت ... هستی .تو در شبهای تـاریك جبهه سایبری از میدان مین گناه عبور میكنی مراقب باش،به شهدا تمسك كن بصیرتت را بالا ببر كه تركش نخوری...رابطه خودت را با خدا زیاد كن...با اهل بیت یكی شو و در این راه گوش به فرمان آنها باش.
.............." یک نفر را مثل آقاى خامنه‌ای پیدا بکنید که متعهد به اسلام باشد و خدمتگزار، و بناى قلبى اش بر این باشد که به این ملت خدمت کند، پیدا نمى کنـید، ایشان را من سالهاى طولانى مى شناسم،.» امام خمینى «قدس سره»


علامه حسن‌زاده می‌فرمایند: اگر یک مکروه از شما سراغ داشتم این کار را نمی‌کردم.
جلوی حضرت آقا دو زانو نشسته و ایشان را مولا خطاب می‌کنند.
حضرت آقا ناراحت شده و به علامه می‌فرمایند این کار را نکنید.
علامه حسن‌زاده می‌فرمایند: اگر یک مکروه از شما سراغ داشتم این کار را نمی‌کردم.
ایشان در جای دیگر فرموده‌اند: گوش‌تان به دهان رهبر باشد. چون ایشان
گوششان به دهان حجت‌بن‌الحسن(عج) است.


آیت‌الله حسن‌زاده آملی می‌فرمایند: رهبر عظیم‌الشأن‌تان را دوست بدارید،
عالمی،‌ رهبری، موحدی، سیاسی، دینداری، انسانی، ربانی، پاک منزه،
کسی که دنیا شکارش نکرده، قدر این نعمت عظما را که خدا به شما عطا فرموده،
قدر این رهبر ولی وفی الهی را بدانید، مبادا این جمعیت ما را، مبادا این کشور ما را،
مبادا این کشور علوی را، این نعمت ولایت را از دست شما بگیرند.
خدایا به حق پیامبر و آل پیامبر سایه این بزرگ‌مرد، این رهبر اصیل اسلامی
حضرت آیت‌الله معظم خامنه‌ای عزیز را مستدام بدار.


بنده نگران مسئله فرهنگ هستم / اساس،باید تقویت جناح فرهنگی مومن باشد / امیدوارم مسئولین فرهنگی توجه داشته باشند كه چه می كنند،با مسائل فرهنگی نمی شود شوخی و بی ملاحظگی كرد / همه باید قدر جوانان مومن و انقلابی را بدانند،اینها هستند كه روز خطر سینه سپر می كنند.

بیانات در دیدار اعضای مجلس خبرگان رهبرى ۱۳۹۲/۱۲/۱۵رهبر معظم انقلاب آیت الله امام خامنه ای (مدظله العالی) :

«چادر بهترین نوع حجاب ایرانی و نشانه ملی ماست/ آن‌ها با چادر و حجاب صحیح و متقن شما از همه چیز بیشتر دشمن‌اند»

«مردم ما چادر را انتخاب کرده‏اند. البته ما هیچ وقت نگفتیم که «حتماً چادر باشد، و غیرچادر نباشد.» گفتیم که «چادر بهتر از حجاب‌هاى دیگر است.» ولى زنان ما مى‏خواهند حجاب خودشان را حفظ کنند. چادر را هم دوست دارند. چادر، لباس ملى ماست. چادر، پیش از آن‏که یک حجاب اسلامى باشد، یک حجاب ایرانى است. مال مردم ما و لباس ملى ماست.»

سیّد مرتضی آوینی

هریک از این ترفندهایی که آمریکا دربرابر ما به کار برده است کافی است که انقلاب یا رژیمی را سرنگون کند،اما دربرابر جمهوری اسلامی از همه این مکرها جز تثبیت بیشتر ما و صدورانقلاب اسلامی به همه جهان کار دیگری برنیامده است. آنچه که به ما اینچنین قدرتی بخشیده این است که ما برخلاف همه دنیا تابع «اعتقاداتمان»هستیم نه«اقتصادمان» .

امیرالمؤمنین علیه السلام می‌فرماید:

روزی رسول خدا از ما پرسید:« بهترین کار برای زنان چیست؟»


فاطمه علیهاسلام پاسخ داد:« بهترین کار برای زنان این است که مردان را نبینند و مردان نیز آنها را نبینند.»
امید است لحظاتی شاد, مفید و معنوی در کنار ما داشته باشید.
دست هممون برسه ضریح امام حسین (علیه السلام).
یا علی.
التماس دعا.
مدیر: مرکا

مدیر وبلاگ :
نویسندگان
پیوند روزانه
پخش زنده حرم آیه قرآن حدیث موضوعی
روزشمار فاطمیه


دریافت کد لوگوی سایت مراجع معظم تقلید
مهدویت امام زمان (عج)

وصیت شهدا انقلاب اسلامی ذکر روزهای هفته جنگ دفاع مقدس سوره قرآن
هموار شدن راه برای حذف رحمانی فضلی؛

پشت پرده لغو سخنرانی علی مطهری در مشهد چه بوده است؟

مطهری روحانی

از هر طرف که نظاره می‌کنیم، دولتی‌ها به امثال علی مطهری‌ها نیاز دارند؛ گاهی امثال مطهری‌ ناخواسته به بازی گرفته می‌شوند و گاهی اوقات خودخواسته بازیگری می‌کنند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اصولگرایان،از ظهر روز اربعین، مردم عزادار و بعضاً جاماندگان از اربعین، با یک هجمه خبری روبرو می‌شوند، لغو سخنرانی علی مطهری در مشهد، موج رسانه‌ای جریان اصلاحات و ضدانقلاب به نحوی است که انگار خدایی نکرده لغو سخنرانی مطهری یعنی تجاوز به قانون و حق مردم، دقیقاً مثل اعتراضات غیرقانونی سال ۸۸ که بازهم اصلاح‌طلب و ضدانقلاب و همین علی آقای مطهری طلبکار بودند.

بلافاصله نامه تهمت گونه علی مطهری درباره نقش نماینده ولی‌فقیه در مشهد به رئیس‌جمهور منتشر می‌شود، مطهری که خلاف‌گویی‌اش مصادیق عینی دارد، بازهم دهان را بازکرده و با ادبیات عوام‌پسند، لغو سخنرانی‌اش را رفتار داعش گونه دانسته و می‌نویسد: با اهداء سلام و تحیت، همان‌طور که مستحضر هستید برنامه سخنرانی این‌جانب در مشهد در روز اربعین تحت عنوان “تحلیل واقعه کربلا” به دستور دادستان مشهد و به قول خودش بر اساس نامه‌ای که به او رسیده است لغو شد. امیدوارم این نامه از آقای علم الهدی امام جمعه مشهد نباشد. ارتباط این موضوع با دادستان و احیاناً امام جمعه برای من روشن نیست. آن که در این موارد مسئولیت دارد استاندار و شورای تأمین است که ظاهراً مسلوب الاختیارند. لطفاً برای ما روشن فرمایید که حاکم در استان خراسان رضوی استاندار است یا دادستان و امام جمعه؟

مطهری همچنین در ادامه نامه‌اش به روحانی می‌نویسد: آیا اینها با خود اندیشیده‌اند که این قانون شکنی چه تاثیری بر جوانانی که از راه دور برای شرکت در این جلسه آمده بودند خواهد داشت؟ تردید دارم که این قبیل اقدامات داعش‌گونه عالما عامداً علیه انقلاب اسلامی انجام می‌شود یا از روی سهو و نادانی؟[۱]

بلافاصله رحمانی فضلی که در بحران خط مرزی اربعین یکی از مسئولانی است که باید جوابگوی مردم و ناکارآمدی دولتی‌ها باشد، وارد گود می‌شود.

دولت برای فرار از پاسخ‌گویی به «بحران اربعین» نیاز به دروغ‌گویی علی مطهری داردرحمانی فضلی با ابراز تأسف از لغو سخنرانی آقای علی مطهری در مشهد که قرار بود به مناسبت اربعین برگزار شود گفت: این برنامه تمامی مجوزهای لازم قانونی را از مراجع ذیصلاح دریافت کرده بود و معلوم نیست به چه دلیل در آخرین لحظات لغو گردید.
رئیس شورای امنیت کشور افزود: به معاون سیاسی دستور داده‌ام بلافاصله با تشکیل تیم تحقیقاتی این موضوع را بررسی کند و گزارش آن را ارائه دهد و در صورت تخلف و اهمال مدیران اجرایی با آنها برخورد قاطع شود و چنانچه اقدامات خارج از اختیارات دولت و وزارت کشور می‌باشد در قالب گزارشی به استحضار مقامات ذیصلاح برسد.[۲]

با توجه به بحران‌هایی که دولت اخیراً درگیر آن‌ها شده است و بی‌تدبیری‌های تدبیری‌ها در دوران پسا برجام، ماجرای مطهری در محورهای زیر قابل‌تحلیل است.

۱- در این موج رسانه‌ای تنها کسی که نباید توجهی به گفته‌ها و ادعاهایش داشت، شخص مطهری است که اظهارات خلاف واقعش مصادیقی دارد که به ذکر یکی از آن‌ها اشاره می‌شود.

خردادماه سال ۹۴، همایشی با عنوان «دولت، ملت، همدلی و همزبانی» که قرار بود با سخنرانی علی مطهری و چند تن دیگر در تالار شهیدان نژاد فلاح شهر کرج برگزار شود، به دلیل رزرو قبلی تالار جهت اجرای یک برنامه فرهنگی، لغو گردید و از طرف مسئولین شهری، از متولیان برگزاری آن همایش خواسته شد زمان آن را تغییر دهند یا محل دیگری را برای این مراسم انتخاب کنند.

به دلیل عدم موافقت برگزارکنندگان این مراسم با تغییر محل و اطلاع‌رسانی نامناسب به میهمانان از جمله علی مطهری، وی طی یک نامه سرگشاده به رئیس‌جمهور، نسبت به مسئولین استانی و در رأس آن‌ها نماینده ولی‌فقیه در استان البرز، اقدام به اعتراض و اتهام نمود و دلیل لغو این همایش را سخنرانی خویش و اعتراض امام‌جمعه کرج و بعضی افراد دیگر به این سخنرانی دانست. نامه علی مطهری مطابق معمول مورد بهره‌برداری و فضاسازی رسانه‌های مخالف نظام قرار گرفت.

مطهری در نامه ۱۰ خرداد خود خطاب به روحانی می‌نویسد: با اهداء سلام و آرزوی توفیق الهی بیشتر برای جناب‌عالی و همکاران، به استحضار می‌رساند همایش «دولت، ملت، همدلی و همزبانی» در کرج که از دو ماه پیش توسط «کانون همبستگی دانشجویان و دانش‌آموختگان» برای روز پنجشنبه ۷/۳/۹۴ تدارک دیده‌شده بود و از این‌جانب و آقایان توکلی، موسوی لاری، حبیبی و اصغرزاده دعوت به عمل آمده بود و لااقل این بنده به سختی و با اصرار کانون مذکور پذیرفتم، به علت مخالفت و تهدید امام جمعه کرج و یک نهاد نظامی و یکی از نمایندگان کرج و به دنبال آن سستی و بی‌مسئولیتی و عقب‌نشینی استاندار البرز و فرماندار کرج لغو شد. گفته بودند «اگر این همایش برگزار شود بدتر از شیراز می‌کنیم و قلم پایشان را می‌شکنیم» و متأسفانه استاندار و فرماندار هم به جای آنکه بگویند ما طبق قانون با شما برخورد می‌کنیم تسلیم قانون‌شکنان شدند.

اداره درست کشور منوط به این است که مقامات و نهادهای مختلف در کار یکدیگر دخالت نکنند. امام جمعه یا نهاد نظامی یا نماینده مجلس و مانند اینها نباید در این گونه امور و به طور کلی در امور اجرایی دخالت کنند و الاّ هرج و مرج و حکومت ملوک‌الطوایفی پدید می‌آید. حادثه شیراز نیز ناشی از همین معضل و سستی مسئولان اجرایی استان بود.[۳]

مطهری در این نامه، لغو سخنرانی را به صراحت و بدون هیچ دلیلی به امام جمعه و یک نهاد نظامی و یک از نمایندگان کرج نسبت داده است.

دو ماه بعد از تهمت و دروغ علی مطهری، وی نامه دیگری به امام جمعه کرج می‌نویسد و عذرخواهی می‌کند.

جناب حجت‌الاسلام آقای حسینی دامت برکاته

امام جمعه محترم کرج

با اهداء سلام و آرزوی توفیق بیشتر برای جناب‌عالی، در نامه سرگشاده این‌جانب بهرئیس‌جمهور در اوایل خرداد ۹۴ در خصوص لغو همایش «دولت، ملت، همزبانی و همدلی» مخالفت و تهدید جناب‌عالی را یکی از علل این امر برشمرده بودم و البته این ادعا را بر اساس خبرهای متعددی که به حد تواتر رسیده بود مطرح کردم. لکن بعداً خود جناب‌عالی فرمودید که من هیچ دخالتی در این قضیه نداشتم. این امر و برخی قرائن دیگر نشان داد که قضاوت اولیه من صواب نبوده است. لذا از این بابت از جنابعالی پوزش می‌طلبم.[۴]

با تقدیم احترام، علی مطهری – ۹۴/۵/۵

بنابراین تنها کسی که نمی‌شود به حرف‌هایش توجهی کرد، علی مطهری است، امثال این افراد را باید به حال خودشان رها کرد و نباید جدی گرفته شوند و باید اعتراف کنیم که مطهری به‌راحتی دروغ و تهمت را چاشنی ادبیاتش می‌کند.

۲- ورود فوری دولت به لغو سخنرانی مطهری، قطعاً به نفع دولت است، بعد از ضربه سخت دولت از انتخابات ترامپ در آمریکا به دلیل تحلیل‌ها غلط امثال وزارت خارجه‌ای و دیگر مشاوران به روحانی، روحانی و ظریف باید به دنبال این راه‌حل باشند که اگر ترامپ در اظهاراتش ثابت قدم باشد و برجام را پاره یا متوقف کند، چه جوابی به مردم باید بدهند؟

اگر جنگ‌طلبان جدید کاخ سفید خدایی نکرده شیپور جنگ بنوازند، روحانی چگونه به مردم بقبولاند که برجام سایه جنگ را از کشور دور کرده است؟

بنابراین سرگرم کردن مردم به موج‌های این‌چنینی (لغو سخنرانی) تا انتخابات ریاست جمهوری بسیار است و دولت هم نیازمند به چنین موج‌های خبری است.

۳- وزیر کشور باید هم بدو بدو وارد گود شود و نامه بدهد برای کمیته حقیقت‌یاب، آخر بایدبه‌گونه‌ای از بی‌تدبیری و دست روی دست گذاشتن دولتی‌ها در جریان راه‌پیمایی اربعین فرار کنند، وقتی از مردمی که برای راه‌پیمایی اربعین در مرز مهران سرگردان بودند سؤال می‌شود امکانات چگونه بود، می‌گویند نه آبی بود و نه مکانی، هیچ‌کس به فکر مردم نبود در مهران.

دولتی که بعد از گذشت سه سال از روی کار آمدنش هنوز نتوانسته است زیرساخت‌های داخلی برای رفاه مردم در راهپیمایی اربعین را فراهم کند، باید برای پاسخگویی به سؤالات مردم، مسئله غیر مهمی همچون لغو سخنرانی مطهری را تبدیل به بحران کند.

۴- اگرچه وزیر کشور باید در قائله علی مطهری نقش ایفا کند، اما اجازه بدهید به اظهارنظر نماینده تهران توجه کنیم:

محمود صادقی، عضو فراکسیون امید مجلس هم با انتشار دو مطلب جداگانه در صفحه توییتر خود نوشت: “سخنرانی علی مطهری در مشهد لغو شد. وزارت کشور چکاره است در مشهد؟! وزیر کشور باید به مجلس پاسخگو باشد.

دولت برای فرار از پاسخ‌گویی به «بحران اربعین» نیاز به دروغ‌گویی علی مطهری دارد

با توجه به تعلل استانداری خراسان در لغو سخنرانی نایب رئیس مجلس و انفعال وزارت کشور در موارد مشابه، استیضاح وزیر کشور مناسب‌ترین واکنش مجلس است.

دولت برای فرار از پاسخ‌گویی به «بحران اربعین» نیاز به دروغ‌گویی علی مطهری دارد

حال برگردیم به روز سؤال نمایندگان از رحمانی فضلی برای پدیده شاندیز، نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی از پاسخ‌های وزیر کشور در مورد وضعیت پدیده شاندیز قانع نشدند.

پس از توضیحات وزیر کشور و مصطفی کواکبیان به عنوان نماینده سوال کننده با توجه به اینکه این نماینده چند بار اعلام کرد که قانع نشده اما یک فرصت یک ماهه می دهد تا این موضوع برطرف شود و اگر حل نشد استیضاح را به جریان می اندازند، علی مطهری که ریاست جلسه را بر عهده داشت گفت: اگر قانع شده اید باید بگویید و اگر قانع نشده اید باید رای گیری شود.

دولت برای فرار از پاسخ‌گویی به «بحران اربعین» نیاز به دروغ‌گویی علی مطهری داردبر همین اساس کواکبیان خطاب به مطهری گفت: شما صاحب اختیار هستید اما بنده می گویم که از صحبت های وزیر قانع نشده ام.

بنابراین سوال به رای گذاشته شد و با ۱۱۴ رای موافق، ۶۳ رای مخالف و ۲ رای ممتنع از ۲۰۳ نماینده حاضر نمایندگان از پاسخ های وزیر قانع نشدند و مجلس کارت زرد خود را این بار به وزیر کشور داد.[۵]

حال به نظر می‌رسد رحمانی فضلی خود یکی از قربانیان این سناریوی طراحی‌شده است و قرار است برای استیضاح و حذف رحمانی فضلی، دلایل خوبی وجود داشته باشد. درواقع رحمانی فضلی به دست خود، راه را برای حذف موانع استیضاح و برکناری‌اش، هموار می‌کند.

۵- تمام مسئولان دولتی می‌گویند که هیچ مشکلی برای برگزاری مراسم سخنرانی نبوده است ولی دادستان مانع از برگزاری شده است، حال باید این سؤال را داشت که آیا مسئولان استانی، نظر دادستانی مشهد را هم جویا شده‌اند یا خیر، به هر جهت اگر لغو سخنرانی توسط دادستانی انجام‌گرفته است، باید دید چه دلیل پشت سر آن بوده است و این باید شفاف‌سازی شود و این سؤال نیز پاسخ داده شود که آیا نظر دادستانی هم برای برگزاری این سخنرانی اخذشده است یا خیر؟

۶- مطهری چندی قبل در حرفی خام و بی مبنا درباره امام رضا علیه‌السلام که می‌شود از آن اهانت به مقام معصوم برداشت شود، اظهاراتی بر دهان جاری که بعد از واکنش مردمی اعلام کرد که ” شاید بهتر بود که من این حرف را نمی‌گفتم “[۶].

حال سؤال این است، اگر خدایی نکرده بعضی از مردم مشهد به دلیل این اظهارنظر بی‌ربط مطهری وارد مراسم سخنرانی می‌شدند و زدوخوردی اتفاق می‌افتاد یا به هر دلیل این مراسم به هم می‌خورد، چه اتفاقی می‌افتاد؟ آیا شورای تأمین استان نمی‌فهمد که نباید در چنین شرایطی و با توجه به حساسیت‌ها، حداقل در چنین زمانی از برگزاری سخنرانی جلوگیری کند تا فضا قدری آرام‌تر شود؟

آیا نمی‌شود این سؤال را مطرح کرد که در دعوت و برگزاری سخنرانی مطهری شیطنت ظریفی نهفته بوده است؟

۷- سید سلمان سامانی سخنگوی افزود: موضوع به فرمانداری مشهد و دفتر سیاسی استانداری منعکس و تدابیر لازم در این خصوص اتخاذ می‌گردد، روز گذشته دادستانی مشهد طی مکاتبه‌ایبدون اشاره به محتوای برنامه و سخنران آن، اجرای هرگونه جلسه‌ای در تالار رازی مشهد را از ساعت ٩ تا ١٢ امروز ممنوع اعلام می‌دارد؛ سخنگوی وزارت کشور ادامه داد: پس از مواجهه با این تصمیم دادستان، با هماهنگی استانداری خراسان رضوی محل دیگری به‌عنوان محل برگزاری سخنرانی پیش‌بینی می‌شود که مجدداً محل جدید هم با دستور دادستانی پلمب می‌گردد.[۷]

آیا شائبه این مسئله نمی‌رود که وزارت کشور در حال مدیریت برگزاری مراسم سخنرانی مطهری بوده و به‌گونه‌ای همه موارد با تهران هماهنگ می‌شده است؟

۸- امام جمعه مشهد و نماینده ولی‌فقیه در مشهد، بعد از نامه مطهری خطاب به روحانی درباره دست داشتن آیت‌الله علم الهدی در لغو سخنرانی، بیانیه‌ای را خطاب به وی صادر کرد و نوشت: بدین‌وسیله اعلام می‌دارد آیت‌الله علم الهدی اصلاً به چنین سخنرانی و مراسمی توجهی نداشته است و این حق را دارد که علیه شخص مفتری اقدام قضایی کند و در صورت عدم جبران تشویش اذهان عمومی توسط این شخص، اقدام خواهد شد.[۸]

این نامه نشان می‌دهد مطهری بازهم خلاف‌گویی و سیره تهمت‌زنی‌اش را تکرار کرده و شاید هم مطهری بر اساس دستور و تجویز اتاق فکر اصلاح‌طلبان و حامیان دولت این‌چنین ادبیاتی را به‌کاربرده است تا به‌نوعی موج رسانه‌ای را به خود جلب کند و بتواند دولت را از بحران ایجادشده رها سازد.

به هر جهت از هر طرف که نظاره می‌کنیم، دولتی‌ها به امثال علی مطهری‌ها نیاز دارند، گاهی امثال علی مطهری‌ها ناخواسته به بازی گرفته می‌شوند و گاهی اوقات خودخواسته بازیگری می‌کنند، به هر جهت دولت به این‌چنین افرادی نیاز مبرم دارد.


[۱] – http://www.isna.ir/news/95083020532

[۲] http://www.isna.ir/news/۹۵۰۸۳۰۲۰۵۵۷

[۳] http://www.mashreghnews.ir/fa/news/۴۲۳۱۶۰

[۴] http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=۱۳۹۴۰۷۱۱۰۰۰۳۷۹

[۵] http://www.isna.ir/news/۹۵۰۸۲۵۱۷۵۶۴

[۶] http://www.khabaronline.ir/detail/۶۰۰۳۴۳/Politics/parliament

[۷] http://www.mehrnews.com/news/۳۸۲۹۴۸۹

[۸] http://www.mashreghnews.ir/fa/news/۶۵۷۲۲۰

منبع:مشرق

نوع مطلب : بهتربشناسیم(سیاسی)، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
دوشنبه 1 آذر 1395
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
موضوعات
صفحات جانبی
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

لوگوی ما

 کربلایی 110-علی اکبر محمدزاده مازندرانی

تارنمای تخصصی سردارشهیدحمیدرضانوبخت

سفیر هراز

کد متحرک کردن عنوان وب

امکانات جانبی
به سایت ما خوش آمدید
نام و نام خانوادگی      
آدرس ایمیل      
کلیه حقوق این وبلاگ برای ۞ به وبلاگ مرکا خوش آمدید ۞ محفوظ است