۞ به وبلاگ مرکا خوش آمدید ۞
*.شهدا ذخائر عالم بقا هستند.*
گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من
درباره وبلاگ


بر قامت رعنای شهیدان صلوات

زمزمه نایب المهدی با حضرتش (عج)
ای سید و مولای من! من جان ناقابلی دارم (گریه حضار) ، جسم ناقصی دارم و اندک آبرویی دارم که این را هم خود شما دادید که همه این ها را فدای انقلاب و نثار شما می کنم . سید ما و مولای ما ،برای ما دعا کن که صاحب این انقلاب شمایی .


عقل باید غربال کننده باشد

روایت بسیار معروفی داریم که در کتاب العقل والجهل کافی، بحار و تحف العقول امده است. وروایتی است که

هشام بن الحکم متکلم معروف از حضرت موسی ابن جعقر(ع).(خطاب به خود هشام) نقل کرده است.

درانجا حضرت به این ایه قران که در سوره زمر است استناد می فرمایند:

( فبشرعبادالذین یستمعون القول قیتبعون احسنه اولییک الذین هدیهم الله واولییک هم اولوالالباب )

ایه عجیبی است:

بشارت بده بندگان مرا انان که سخن را استماع می کنند.بعد چکار می کنند؟

ایا هر چه را شنیدند هتان را باور می کنند وهمان را بکار می بندند یا همه را یکجا رد می کنند؟

(فیتبعون احسنه) نقادی می کنند، سبک و سنگین می کنند،ارزیابی می کنند،ان را که بهتر است انتخاب

می کنند. وان بهتر انتخاب شده را پیروی می نمایند.

انوقت می فرماید:

چنین کسانی هستند که حدا انها راهدایت کرده (یعنی هدایت اللهی و استفاده از نیروی عقل این است)

(واولییک هم اولوالااباب) اینهابراستی صاحبان عقل هستند. این،دعوت عجیبی است.

حضرت خطاب به هشام این طور می فرمایید:

(یا هشام! (ان الله تبارک و تعالی بشر اهل العقل و الفهم فی کتابه فقال) خدا اهل عقل و فهم را بشارت

داده و فرموده:

(فبشرعبادالذین یستمعون القول فیتبعون احسنه....)

از این ایه و حدیث کاملا پیداست که یکی از بارزترین صفات عقل برای انسان همین تمیز وجدا کردن است

جدا کردن سخن راست از سخن دروغ،سخن ضعیف ازسخن قوی، سخن منطقی از سخن غیر منطقی،

وخلاصه غربال کردن، عقل ان وقت برای انسان عقل است که به شکل غربال در بیاید :یعنی هر چه را که

وارد می شود سبک سنگین کند ،غربال کند ، انهایی را که به درد نمی خورد دور بریزد و به درد خورها را

نگاه دارد . (تعلیم و تربیت در اسلام شهید مطهری)جانم فدای رهبر


امام خامنه ای:
..................

رزمنده ای كـه در فـضای سایبر می جنـگی بـرای فـشردن كلیدهای كامپیوتر وضـو بگیر و بـا نیـت قربه الی الله مطلب بنویس.بدانكه تو مصداق و مارَمَیت اِذ رَمَیت ... هستی .تو در شبهای تـاریك جبهه سایبری از میدان مین گناه عبور میكنی مراقب باش،به شهدا تمسك كن بصیرتت را بالا ببر كه تركش نخوری...رابطه خودت را با خدا زیاد كن...با اهل بیت یكی شو و در این راه گوش به فرمان آنها باش.
.............." یک نفر را مثل آقاى خامنه‌ای پیدا بکنید که متعهد به اسلام باشد و خدمتگزار، و بناى قلبى اش بر این باشد که به این ملت خدمت کند، پیدا نمى کنـید، ایشان را من سالهاى طولانى مى شناسم،.» امام خمینى «قدس سره»


علامه حسن‌زاده می‌فرمایند: اگر یک مکروه از شما سراغ داشتم این کار را نمی‌کردم.
جلوی حضرت آقا دو زانو نشسته و ایشان را مولا خطاب می‌کنند.
حضرت آقا ناراحت شده و به علامه می‌فرمایند این کار را نکنید.
علامه حسن‌زاده می‌فرمایند: اگر یک مکروه از شما سراغ داشتم این کار را نمی‌کردم.
ایشان در جای دیگر فرموده‌اند: گوش‌تان به دهان رهبر باشد. چون ایشان
گوششان به دهان حجت‌بن‌الحسن(عج) است.


آیت‌الله حسن‌زاده آملی می‌فرمایند: رهبر عظیم‌الشأن‌تان را دوست بدارید،
عالمی،‌ رهبری، موحدی، سیاسی، دینداری، انسانی، ربانی، پاک منزه،
کسی که دنیا شکارش نکرده، قدر این نعمت عظما را که خدا به شما عطا فرموده،
قدر این رهبر ولی وفی الهی را بدانید، مبادا این جمعیت ما را، مبادا این کشور ما را،
مبادا این کشور علوی را، این نعمت ولایت را از دست شما بگیرند.
خدایا به حق پیامبر و آل پیامبر سایه این بزرگ‌مرد، این رهبر اصیل اسلامی
حضرت آیت‌الله معظم خامنه‌ای عزیز را مستدام بدار.


بنده نگران مسئله فرهنگ هستم / اساس،باید تقویت جناح فرهنگی مومن باشد / امیدوارم مسئولین فرهنگی توجه داشته باشند كه چه می كنند،با مسائل فرهنگی نمی شود شوخی و بی ملاحظگی كرد / همه باید قدر جوانان مومن و انقلابی را بدانند،اینها هستند كه روز خطر سینه سپر می كنند.

بیانات در دیدار اعضای مجلس خبرگان رهبرى ۱۳۹۲/۱۲/۱۵رهبر معظم انقلاب آیت الله امام خامنه ای (مدظله العالی) :

«چادر بهترین نوع حجاب ایرانی و نشانه ملی ماست/ آن‌ها با چادر و حجاب صحیح و متقن شما از همه چیز بیشتر دشمن‌اند»

«مردم ما چادر را انتخاب کرده‏اند. البته ما هیچ وقت نگفتیم که «حتماً چادر باشد، و غیرچادر نباشد.» گفتیم که «چادر بهتر از حجاب‌هاى دیگر است.» ولى زنان ما مى‏خواهند حجاب خودشان را حفظ کنند. چادر را هم دوست دارند. چادر، لباس ملى ماست. چادر، پیش از آن‏که یک حجاب اسلامى باشد، یک حجاب ایرانى است. مال مردم ما و لباس ملى ماست.»

سیّد مرتضی آوینی

هریک از این ترفندهایی که آمریکا دربرابر ما به کار برده است کافی است که انقلاب یا رژیمی را سرنگون کند،اما دربرابر جمهوری اسلامی از همه این مکرها جز تثبیت بیشتر ما و صدورانقلاب اسلامی به همه جهان کار دیگری برنیامده است. آنچه که به ما اینچنین قدرتی بخشیده این است که ما برخلاف همه دنیا تابع «اعتقاداتمان»هستیم نه«اقتصادمان» .

امیرالمؤمنین علیه السلام می‌فرماید:

روزی رسول خدا از ما پرسید:« بهترین کار برای زنان چیست؟»


فاطمه علیهاسلام پاسخ داد:« بهترین کار برای زنان این است که مردان را نبینند و مردان نیز آنها را نبینند.»
امید است لحظاتی شاد, مفید و معنوی در کنار ما داشته باشید.
دست هممون برسه ضریح امام حسین (علیه السلام).
یا علی.
التماس دعا.
مدیر: مرکا

مدیر وبلاگ :
نویسندگان
پیوند روزانه
پخش زنده حرم آیه قرآن حدیث موضوعی
روزشمار فاطمیه


دریافت کد لوگوی سایت مراجع معظم تقلید
مهدویت امام زمان (عج)

وصیت شهدا انقلاب اسلامی ذکر روزهای هفته جنگ دفاع مقدس سوره قرآن
روایت شریعتمداری از ابعاد نفوذ و سناریوهای جدید دشمن علیه ایران

«نفوذ» دشمن به ایران به روش«جوجیتسو»/وزیری که دنبال ‌مدیر خارجی است توانایی ایستادگی و دفاع از منافع ملی را ندارد/واقعیت‌های برجام را برای مردم نمی‌گویند

شریعتمداری

مدیرمسئول روزنامه کیهان با بیان اینکه انگار کنگره آمریکا را از روی مجلس ششم کپی‌برداری کرده‌اند که هر روز یک مصوبه علیه نظام ایران اسلامی دارد، گفت: باید مراقب بود و افراد اصلح را برای نمایندگی مجلس انتخاب کنیم.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اصولگرایان ،حسین شریعتمداری شامگاه چهارشنبه در نخستین یادواره یکصد و هشتاد و یک شهید مناطق حصار امام، کوی کوثر و اسلامشهر در همدان با تبریک دهه فجر، از برکات و اثرات انقلاب اسلامی سخن راند و اظهار کرد: مقام معظم رهبری از انقلاب اسلامی به عنوان «بعثت دوباره» یاد کرد که این دیدگاه، به عنوان یک تعبیر زیبا و دقیق دارای پیام‌هایی با مضامین عالی است.

وی با اشاره به این مطلب که بیعت با انقلاب و ولایت به معنای بیعت با رسول خداست، طی طریق در این مسیر را در گرو شناخت آن دانست و ادامه داد: تا زمانی که ندانیم در کجا ایستاده‌ایم و چه رسالتی را بر عهده داریم، قادر به پیمودن مسیر آن طور که باید و شاید، نیستیم.

مدیرمسئول روزنامه کیهان با تأکید بر لزوم داشتن نقشه راه برای گریز از گمراهی گفت: به طور حتم حرکت در مسیر اسلام، ولایت و شهدا، عامل سعادت جامعه خواهد بود.

*خبر خوش آزادسازی دو شهرک شیعه‌نشین

وی در ادامه سخنانش خبر خوش آزادسازی دو شهرک شیعه‌نشین «و الزهرا» را داد و گفت: این دو منطقه به مدت چهار سال بود که در محاصره تروریست‌ها قرار داشتند اما با مجاهدت نیروهای حزب‌الله و جریان مقاومت آزاد شدند.

شریعتمداری با بیان اینکه حاج قاسم سلیمانی در جریان این مجاهدت به بچه‌های خط‌شکن گفته بود که «شما در خیبر را بعد از چهار سال شکستید»، افزود: قرار است نماز جمعه این هفته در این دو شهرک خوانده شود که این موفقیت یکی از دستاوردهای بیداری اسلامی ناشی از جوشش انقلاب اسلامی است.

وی با بیان اینکه باید در راستای ترویج آموزه‌های حیات‎بخش انقلاب اسلامی در جهان تلاش کرد، تحقق این مهم را در گرو ایستادگی و اقتدار ملت ایران دانست و ادامه داد: ما در حال عبور از عقبه پرشیبی هستیم، موقعیتی بسیار خطیر که البته به هیچ وجه خطرناک نیست.

مدیرمسئول روزنامه کیهان ادامه داد: برای دستیابی به دستاوردهای بزرگ، باید به فراخنایی برسیم که طبیعی است در ذات خود تنش و سختی‌هایی را نیز با خود به همراه دارد.

وی موقعیت کنونی کشور را از آن جهت خطیر دانست که در موقعیت حساسی قرار داریم و در ادامه گفت: اینکه موقعیت ما خطرناک نیست از این نظر است که به اعتقاد بنده این «تنش» نشانه «زایش» است نه «زوال»!

*شاید میدان‎های درگیری دشمن عوض شود، اما اصل درگیری پابرجاست

شریعتمداری با اشاره به انواع و اقسام حربه‌های دشمنان برای مقابله با نظام جمهوری اسلامی تصریح کرد: از آن جا که اختلاف نظام مقدس جمهوری اسلامی و نظام استکباری بر سر مسائل ماهوی و بنیادین است، در ذات خود نیز درگیری و تنش امری همیشگی خواهد بود.

وی با تأکید بر اینکه شاید میدان‎های درگیری عوض شود، اما اصل درگیری پابرجا خواهد بود، خاطرنشان کرد: دشمن بعد از تجربه راه‌های مختلف برای براندازی نظام و عدم موفقیت در این راه، به سناریوی «نفوذ» روی آورده است.

مدیرمسئول روزنامه کیهان از «نفوذ» به مانند ورزش رزمی «جوجیتسو» یاد کرد که از توانمندی حریف علیه خودش استفاده می‌شود، گفت: رهبر معظم انقلاب بارها و به ویژه در طی چند ماه گذشته بر سناریوی نفوذ دشمن گوشزد کرده و مسئولان و مردم را به خطر آن آگاه کرده‌اند.

*هدف اصلی دشمن؛ «نفوذ در کانون‌های تصمیم‎گیر و تصمیم‌ساز»

وی هدف اصلی دشمن را «نفوذ در کانون‌های تصمیم‎گیر و تصمیم‌ساز» خواند و خاطرنشان کرد: دشمن از این طریق از امکانات و توانمندی‌های داخل کشور علیه خود نظام استفاده می‌کند بدون اینکه هزینه زیادی را بپردازد.

شریعتمداری «انتخابات» را یکی از روزنه‌های نفوذ دشمن عنوان کرد و با هشدار به ملت ایران در این زمینه، ضمن اینکه از آنها خواست در انتخاب افراد اصلح نهایت دقت را داشته باشند، گفت: رهبر معظم انقلاب اسلامی معیارهای اصلی انتخاب اصلح را مشخص کرده‌اند.

*«استفاده از میانجی و واسطه‌ها»، ترفند نفوذ است

مدیرمسئول روزنامه کیهان با اشاره به احصاء ۱۸ مورد از مصادیق بیرونی نفوذ، به تبیین چند مورد مهم از آن پرداخت و «استفاده از میانجی و واسطه‌ها» را یکی از آنها برشمرد.

وی در تشریح این مطلب گفت: دشمن برای بهره‌گیری از این بخش به دنبال افرادی است که در نظام سابقه مسئولیتی مثبت داشته باشند و این سابقه نیز برای مردم شناخته شده باشد، اما از آرمان‎های انقلاب فاصله گرفته باشند.

شریعتمداری با بیان اینکه چنین شخصی آماده شکار شدن از سوی دشمن است، خاطرنشان کرد: این افراد وقتی شکار شدند، سابقه مثبت خود را در جامعه نشان می‌دهند در صورتی که مواضع آنها همسو با دشمن است، پس باید مراقب این گونه شخصیت‌ها بود.

وی با اشاره به فرموده امام راحل مبنی بر اینکه «دشمن نظرات خود را از زبان افراد موجه مطرح می‌کند پس باید هوشیار بود»، گفت: این افراد با تابلوی خودی در بین مردم ظاهر می‌شوند اما در واقع زبان دشمن هستند.

مدیر مسئول روزنامه کیهان با بیان اینکه شناخت این افراد نیاز به بصیرت دارد، خاطرنشان کرد: از آن جا که این شخصیت‌ها برای نفوذ در کانون‌های تصمیم‌گیر و تصمیم‎ساز تلاش می‌کنند بنابراین مجبور هستند بخش‌هایی از منویات خود را بروز دهند.

وی با بیان اینکه باید مواضع افراد را با مبانی انقلاب اسلامی و ولایت فقیه مقایسه کرد، افزود: در صورتی که زاویه‌ای با این مواضع مشاهده شود، این افراد قابل اعتماد نبوده و باید به صداقت آنها به دیده تردید نگریست.

شریعتمداری ادامه داد: اگر افراد بدسابقه تابلوی جدیدی را بلند کردند باید به آنها نیز شک کرد، البته قضیه کسی که توبه کرده جداست، هرچند این نکته نیز باید مد نظر باشد که این افراد هم نباید وارد کانون‎های تصمیم‎ساز و تصمیم‎گیر شوند زیرا حساسیت کار در این حوزه‎ها بالاست.

*فتنه‌گری و خروج از حاکمیت، در مجلس ششم انجام شد

وی با اشاره به فرمایش بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی مبنی بر اینکه «میزان، حال فعلی افراد است»، گفت: این فرمول کارگشا در مورد کسانی است که قبلاً سابقه خوب و درخشانی داشتند اما در حال حاضر از مسیر انقلاب دور شده‌اند، پس باید این فرمایش را چراغ راه خود قرار دهیم.

مدیرمسئول روزنامه کیهان با گریزی به وضعیت مجلس ششم به عنوان یکی از کانون‌های تصمیم‌ساز کشور افزود: فتنه‌گری و خروج از حاکمیت، اقدامی بود که در این مجلس انجام شد، نمایندگان این مجلس تابلویی با زبان انگلیسی بالای سرشان گذاشته و تحصن کردند، همان ایام در روزنامه کیهان یادداشتی نوشتیم مبنی بر اینکه چرا باید با تابلوی انگلیس تحصن انجام شود؟!

وی با بیان اینکه انگار کنگره آمریکا را از روی مجلس ششم کپی‌برداری کردند که هر روز یک مصوبه علیه نظام ایران اسلامی دارد، گفت: چندین تن از اعضای اصلی مجلس ششم در آمریکا، اسرائیل و فرانسه هستند.

شریعتمداری ادامه داد: اوایل چالش هسته‌ای، ما در روزنامه کیهان پیش‌بینی کرده بودیم که پرونده ما را به شورای امنیت می‌برند چون معتقد بودیم مشکل آنها فقط با ایران هسته‌ای نیست، پیشنهاد دادیم با استناد به ماده ۱۰ NPT از این پیمان خارج شویم.

*کسانی که برای دشمن فرش قرمز پهن می‌کنند قابل اعتماد نیستند

مدیرمسئول روزنامه کیهان با طرح این سئوال که حال اگر این افراد تابلوی خود را تغییر دهند قابل اعتماد خواهند بود؟ ضمن پاسخ منفی به این پرسش ادامه داد: کسانی که ملت را تحقیر می‌کنند و وقتی با دشمن روبه‌رو می‌شوند برایش فرش قرمز پهن می‌کنند قابل اعتماد نبوده و نیستند.

وی با بیان اینکه اینها اگر وارد کانون‌های تصمیم‎گیر و تصمیم‎ساز شوند مملکت را می‌فروشند، گفت: این افراد همان‎هایی بودند که در جریان فتنه دست به وطن‌فروشی زدند که رهبر معظم انقلاب نیز فرمودند «کسانی که دلشان با آمریکاست ممکن است کشور را بفروشند».

شریعتمداری ادامه داد: کسانی که توانمندی‌های داخلی را باور ندارند، برای اداره کشور مملکت دنبال مدیر خارجی هستند یا می‌گویند آخر استعداد کشور پخت آبگوشت بزباش است و یا اینکه اگر حریف، یک بمب بیندازد تمام قدرت ما از بین می‌رود، نباید وارد کانون‌های تصمیم‎ساز شوند.

وی با بیان اینکه من نمی‌‎گویم اینها می‌خواهند خیانت کنند، گفت: به طور حتم این افراد اهل ایستادگی و دفاع از منافع ملی هم نیستند و همین موضوع برای آینده نظام و ملت بسیار خطرناک است.

مدیرمسئول روزنامه کیهان استکبارستیزی را یک اصل مهم در نظام مقدس جمهوری اسلامی برشمرد و با اشاره به این اصل مهم در اسلام ادامه داد: «ناکثین»، علی(ع) را بدون عدالت می‌خواستند، «مارقین» عدالت، را بدون علی(ع) می‌خواستند و اما «قاسطین» نه عدالت را می‌خواستند و نه علی(ع) را.

*پشت صحنه تمام جریانات منافق براندازی نظام است

وی با بیان اینکه «مارقین» و «ناکثین» نهایتاً تحت مدیریت «قاسطین» درمی‌آیند، گفت: جریانات منافق در ظاهر با هم درگیر هستند اما در پشت صحنه دست در دست هم یک هدف را دنبال می‌کنند.

شریعتمداری از دشمنی همیشگی آمریکا با ایران سخن راند و با اشاره به وضعیت نامناسب این کشور در مباحث مختلف اقتصادی، فرهنگی، سیاسی و… گفت: این در حالی است که برخی در داخل چنان کشور پیشرفته و بدون مشکلی را از آمریکا به تصویر می‌کشند که جای تعجب دارد.

*واقعیت آمریکا را باید در جنبش وال استریت و محله‌های فقیرنشین دید

وی ادامه داد: اینکه در فیلم‌های هالیوودی می‌بینیم دو هلیکوپتر امداد برای رهایی یک گربه به پرواز درمی‌آیند، فقط در حد یک تخیل است وگرنه واقعیت آمریکا را باید در جنبش وال استریت، محله‌های فقیرنشین این کشور، در یمن، غزه و… دید.

مدیرمسئول روزنامه کیهان با تأکید بر اینکه آمریکا به دنبال ایرانی ضعیف، فقیر، فاقد امنیت و وابسته است، گفت: جریان نفوذ با فضاسازی و زیاد جلوه دادن اقلیت خود، در پی پیاده‎سازی سناریوی مد نظرش است.

وی با اشاره به قاعده «مارپیچ سکوت» افزود: طبق این قاعده به طور کلی اگر کسی احساس کند نظرش در یک اقلیت قرار دارد ترجیح می‌دهد آن را مطرح نکند؛ هرچند ما معتقدیم این نظر در مورد بچه‌های ولایی و بسیجی تأثیری ندارد و آنها نظرات خود را در دفاع از اسلام و انقلاب مطرح می‌کنند.

*ترس ساختگی سایه شوم جنگ بر سر کشور

شریعتمداری ایجاد رعب و ترساندن مردم از یک موضوع موهوم را دیگر ترفند این جریان دانست و ادامه داد: اینکه با برجام سایه شوم جنگ از سر کشور برداشته شد، تنها یک موضوع برای ایجاد ترس بود وگرنه از این خبرها نبوده و نیست.

وی با اشاره به سخنرانی‌های اوباما و ادعاهایش مبنی بر اینکه گزینه نظامی علیه ایران روی میز است، تأکید کرد: رهبر فرزانه انقلاب خطاب به آمریکا فرمودند: «اینکه ایران را تهدید می‌کنید به ضرر خودتان است اما اگر دست به حماقت بزنید ۱۰ برابر ضرر متحمل می‌شوید».

مدیرمسئول روزنامه کیهان ادامه داد: بعد از فرمایشات رهبری، اوباما حرف‌های خود را پس گرفت و گفت منظور من این نبود که گزینه نظامی روی میز است! یک روز خبرنگار CNN با من تماس گرفت و در این خصوص که نظر اوباما این نبوده حرف زد، به او گفتم «به ایشان بگویید ما که یادمان هست این حرف را زده، ولی نگاهی به زیر میز بکند شاید آنجا افتاده باشد!».

وی با بیان اینکه شاید آمریکا بخواهد در حمله به ایران حماقت کند، اما طبق فرموده رهبر انقلاب شک نکند که ۱۰ برابر ضرر متحمل می‌شود، گفت: نیروهای حزب‌الله ایران ثابت کرده‌اند تابع فرمایشات رهبری هستند.

*آن آقایی که نامه بدون بسم‎الله نوشت و تهدید کرد، نمیدانست حزب‌الله آتش‌نشان است

شریعتمداری در ادامه تأکید کرد: آن آقایی که نامه بدون بسم‎الله نوشت و تهدید به آتشفشان کرد، نمیدانست حزب‌الله آتش‌نشان است و علاوه بر این که آتش را خاموش می‌کند آتش‌افروز را هم تنبیه کرده است.

وی یکی دیگر از راهکارهای نفوذ را ارائه الگوی تقلبی و یا غیر واقعی دانست و افزود: در این شیوه عامل نفوذی از دور وارد ساختار می‌شود که به اصطلاح به آن «نفوذ فاصله‌دار» می‌گویند.

مدیرمسئول روزنامه کیهان با اشاره به اینکه این رویه بیشتر در مورد قراردادها و توافق‌نامه‎هاست، تأکید کرد: اگر حریف بتواند در این توافق‌نامه منافع بیشتری را به سوی خود هدایت کند در این راه موفق بوده است.

وی با اشاره به موضوع برجام، از هزینه سنگینی که برای آن داده شده سخن به میان آورد و ادامه داد: برخی مدام از برجام به عنوان یک الگوی مناسب برای حل و فصل مسائل یاد می‌کنند به طوری که بعضی از آنها نیز آرزوی اجرایی شدن برجام ۲ را می‌کنند.

*برجام فتح‌الفتوح نیست

شریعتمداری با بیان اینکه در این مجال به دنبال بحث بر سر خوب و یا بد بودن برجام نیستم، گفت: عمده بحث من این است که نباید از آن به عنوان فتح‌الفتوح و یا مواردی از این دست یاد کرد چون چنین خبری نیست.

وی با بیان اینکه زمانی می‌توانستیم از برجام به عنوان یک الگوی خوب بهره بگیریم که بیشترین دستاورد را نصیب کشور کرده باشد ولی به واقع چنین نیست، تصریح کرد: کسانی که واقعیت‌های برجام را برای مردم نمی‌گویند، با مردم صادقانه برخورد نمی‌کنند و چنین جلوه می‌کنند که برجام تمام مشکلات کشور را حل کرده، می‌خواهند برای خود رأی بخرند!

شریعتمداری در پایان سخنانش از خطر ابعاد نفوذ سخن راند و از مردم خواست در انتخاب فرد اصلح برای مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری تحقق و تفحص کنند.

 

منبع:فارس

نوع مطلب : بهتربشناسیم(سیاسی)، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
پنجشنبه 15 بهمن 1394
موضوعات
صفحات جانبی
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

لوگوی ما

 کربلایی 110-علی اکبر محمدزاده مازندرانی

تارنمای تخصصی سردارشهیدحمیدرضانوبخت

سفیر هراز

کد متحرک کردن عنوان وب

امکانات جانبی
به سایت ما خوش آمدید
نام و نام خانوادگی      
آدرس ایمیل      
کلیه حقوق این وبلاگ برای ۞ به وبلاگ مرکا خوش آمدید ۞ محفوظ است
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic