۞ به وبلاگ مرکا خوش آمدید ۞
*.شهدا ذخائر عالم بقا هستند.*
گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من
درباره وبلاگ


بر قامت رعنای شهیدان صلوات

زمزمه نایب المهدی با حضرتش (عج)
ای سید و مولای من! من جان ناقابلی دارم (گریه حضار) ، جسم ناقصی دارم و اندک آبرویی دارم که این را هم خود شما دادید که همه این ها را فدای انقلاب و نثار شما می کنم . سید ما و مولای ما ،برای ما دعا کن که صاحب این انقلاب شمایی .


عقل باید غربال کننده باشد

روایت بسیار معروفی داریم که در کتاب العقل والجهل کافی، بحار و تحف العقول امده است. وروایتی است که

هشام بن الحکم متکلم معروف از حضرت موسی ابن جعقر(ع).(خطاب به خود هشام) نقل کرده است.

درانجا حضرت به این ایه قران که در سوره زمر است استناد می فرمایند:

( فبشرعبادالذین یستمعون القول قیتبعون احسنه اولییک الذین هدیهم الله واولییک هم اولوالالباب )

ایه عجیبی است:

بشارت بده بندگان مرا انان که سخن را استماع می کنند.بعد چکار می کنند؟

ایا هر چه را شنیدند هتان را باور می کنند وهمان را بکار می بندند یا همه را یکجا رد می کنند؟

(فیتبعون احسنه) نقادی می کنند، سبک و سنگین می کنند،ارزیابی می کنند،ان را که بهتر است انتخاب

می کنند. وان بهتر انتخاب شده را پیروی می نمایند.

انوقت می فرماید:

چنین کسانی هستند که حدا انها راهدایت کرده (یعنی هدایت اللهی و استفاده از نیروی عقل این است)

(واولییک هم اولوالااباب) اینهابراستی صاحبان عقل هستند. این،دعوت عجیبی است.

حضرت خطاب به هشام این طور می فرمایید:

(یا هشام! (ان الله تبارک و تعالی بشر اهل العقل و الفهم فی کتابه فقال) خدا اهل عقل و فهم را بشارت

داده و فرموده:

(فبشرعبادالذین یستمعون القول فیتبعون احسنه....)

از این ایه و حدیث کاملا پیداست که یکی از بارزترین صفات عقل برای انسان همین تمیز وجدا کردن است

جدا کردن سخن راست از سخن دروغ،سخن ضعیف ازسخن قوی، سخن منطقی از سخن غیر منطقی،

وخلاصه غربال کردن، عقل ان وقت برای انسان عقل است که به شکل غربال در بیاید :یعنی هر چه را که

وارد می شود سبک سنگین کند ،غربال کند ، انهایی را که به درد نمی خورد دور بریزد و به درد خورها را

نگاه دارد . (تعلیم و تربیت در اسلام شهید مطهری)جانم فدای رهبر


امام خامنه ای:
..................

رزمنده ای كـه در فـضای سایبر می جنـگی بـرای فـشردن كلیدهای كامپیوتر وضـو بگیر و بـا نیـت قربه الی الله مطلب بنویس.بدانكه تو مصداق و مارَمَیت اِذ رَمَیت ... هستی .تو در شبهای تـاریك جبهه سایبری از میدان مین گناه عبور میكنی مراقب باش،به شهدا تمسك كن بصیرتت را بالا ببر كه تركش نخوری...رابطه خودت را با خدا زیاد كن...با اهل بیت یكی شو و در این راه گوش به فرمان آنها باش.
.............." یک نفر را مثل آقاى خامنه‌ای پیدا بکنید که متعهد به اسلام باشد و خدمتگزار، و بناى قلبى اش بر این باشد که به این ملت خدمت کند، پیدا نمى کنـید، ایشان را من سالهاى طولانى مى شناسم،.» امام خمینى «قدس سره»


علامه حسن‌زاده می‌فرمایند: اگر یک مکروه از شما سراغ داشتم این کار را نمی‌کردم.
جلوی حضرت آقا دو زانو نشسته و ایشان را مولا خطاب می‌کنند.
حضرت آقا ناراحت شده و به علامه می‌فرمایند این کار را نکنید.
علامه حسن‌زاده می‌فرمایند: اگر یک مکروه از شما سراغ داشتم این کار را نمی‌کردم.
ایشان در جای دیگر فرموده‌اند: گوش‌تان به دهان رهبر باشد. چون ایشان
گوششان به دهان حجت‌بن‌الحسن(عج) است.


آیت‌الله حسن‌زاده آملی می‌فرمایند: رهبر عظیم‌الشأن‌تان را دوست بدارید،
عالمی،‌ رهبری، موحدی، سیاسی، دینداری، انسانی، ربانی، پاک منزه،
کسی که دنیا شکارش نکرده، قدر این نعمت عظما را که خدا به شما عطا فرموده،
قدر این رهبر ولی وفی الهی را بدانید، مبادا این جمعیت ما را، مبادا این کشور ما را،
مبادا این کشور علوی را، این نعمت ولایت را از دست شما بگیرند.
خدایا به حق پیامبر و آل پیامبر سایه این بزرگ‌مرد، این رهبر اصیل اسلامی
حضرت آیت‌الله معظم خامنه‌ای عزیز را مستدام بدار.


بنده نگران مسئله فرهنگ هستم / اساس،باید تقویت جناح فرهنگی مومن باشد / امیدوارم مسئولین فرهنگی توجه داشته باشند كه چه می كنند،با مسائل فرهنگی نمی شود شوخی و بی ملاحظگی كرد / همه باید قدر جوانان مومن و انقلابی را بدانند،اینها هستند كه روز خطر سینه سپر می كنند.

بیانات در دیدار اعضای مجلس خبرگان رهبرى ۱۳۹۲/۱۲/۱۵رهبر معظم انقلاب آیت الله امام خامنه ای (مدظله العالی) :

«چادر بهترین نوع حجاب ایرانی و نشانه ملی ماست/ آن‌ها با چادر و حجاب صحیح و متقن شما از همه چیز بیشتر دشمن‌اند»

«مردم ما چادر را انتخاب کرده‏اند. البته ما هیچ وقت نگفتیم که «حتماً چادر باشد، و غیرچادر نباشد.» گفتیم که «چادر بهتر از حجاب‌هاى دیگر است.» ولى زنان ما مى‏خواهند حجاب خودشان را حفظ کنند. چادر را هم دوست دارند. چادر، لباس ملى ماست. چادر، پیش از آن‏که یک حجاب اسلامى باشد، یک حجاب ایرانى است. مال مردم ما و لباس ملى ماست.»

سیّد مرتضی آوینی

هریک از این ترفندهایی که آمریکا دربرابر ما به کار برده است کافی است که انقلاب یا رژیمی را سرنگون کند،اما دربرابر جمهوری اسلامی از همه این مکرها جز تثبیت بیشتر ما و صدورانقلاب اسلامی به همه جهان کار دیگری برنیامده است. آنچه که به ما اینچنین قدرتی بخشیده این است که ما برخلاف همه دنیا تابع «اعتقاداتمان»هستیم نه«اقتصادمان» .

امیرالمؤمنین علیه السلام می‌فرماید:

روزی رسول خدا از ما پرسید:« بهترین کار برای زنان چیست؟»


فاطمه علیهاسلام پاسخ داد:« بهترین کار برای زنان این است که مردان را نبینند و مردان نیز آنها را نبینند.»
امید است لحظاتی شاد, مفید و معنوی در کنار ما داشته باشید.
دست هممون برسه ضریح امام حسین (علیه السلام).
یا علی.
التماس دعا.
مدیر: مرکا

مدیر وبلاگ :
نویسندگان
پیوند روزانه
پخش زنده حرم آیه قرآن حدیث موضوعی
روزشمار فاطمیه


دریافت کد لوگوی سایت مراجع معظم تقلید
مهدویت امام زمان (عج)

وصیت شهدا انقلاب اسلامی ذکر روزهای هفته جنگ دفاع مقدس سوره قرآن

عضو هیئت‌رئیسه فراکسیون اصولگرایان در حاشیه بازدید از سایت «نماینده»:

«تازه‌به‌دوران‌رسیده» خواندن منتقدین، توهین به نسل مؤمن وفادار به انقلاب است/ مردم برای وضعیت مسکن هیچ راهی پیش پایشان نمی‌بینند

حسینعلی حاجی‌دلیگانی431حسینعلی حاجی‌دلیگانی: باید بررسی کرد عصر یکشنبه چه کسی از ایران به محل مذاکرات رفته و چه حرفی به‌صورت مکتوب برده که وزیر امور خارجه آمریکا گفته دیوانگی است اگر با این طرحی که روی میز است ما مذاکرات را تمام‌یافته تلقی کنیم.

                   

با تحویل لایحه بودجه ۹۴ از سوی دولت بحث‌های بودجه‌ای از مهم‌ترین مباحث مطروحه در نشست‌ها و محافل رسمی، سیاسی و رسانه‌ای شده است و هم‌اکنون با پایین آمدن قیمت نفت و تأثیر آن در بودجه کشور تأمین این کسری و نیز آینده قیمت آن نیز از مهم‌ترین چالش‌ها در اذهان دولتمردان، نمایندگان مجلس و صاحب‌نظران اقتصادی است و مسلماً تغییرات سیاسی بین‌المللی ممکن است این روند را تغییر دهد.

در حاشیه بازدید حسینعلی حاجی‌دلیگانی، عضو هیئت‌رئیسه فراکسیون اصولگرایان مجلس و عضو کمیسیون برنامه‌وبودجه و نماینده مردم شاهین‌شهر، میمه و برخوار گفتگویی را درباره قیمت نفت در بودجه، نحوه عملکرد دولت در زمان به دست گرفتن مسئولیت و نیز راه‌های اتحاد اصولگرایان مطرح کردیم که ادامه این گفتگو را در ادامه می‌خوانید.

 

نماینده: یک سال و نیم از روی کار آمدن دولت جدید گذشته است، شما چه تحلیلی از روند کاری دولت در حوزه‌های فرهنگ، صنعت و کشاورزی دارید؟

ما معتقدیم دولت از لحاظ شکلی و ساختاری وضعیت خوبی را ارائه کرده است و به‌طور مثال در وقت مقرر لایحه بودجه را ارائه کرد، اما آنچه باید در سفره مردم اثر کند مانند مسکن و معیشت شاید کمتر موردتوجه قرارگرفته است.

مردم برای مسکن هیچ راهی جلوی پایشان نمی‌بینند بنده در روزهای شنبه مراجعات مردمی زیادی دارم و مردم مطالبات به حقی را از ما درباره مسکن دارند. دولت جدید هم هنوز طرح خاصی را برای مسکن نداده و مسکن مهر هم که از مصوبات دولت قبلی بوده اجرا نمی‌شود. مردم اکنون برای وضعیت مسکن هیچ راهی جلوی پایشان نمی‌بینند.

درباره خوراکی‌ها و نان هم می‌بینیم که قیمت‌ها افزایش‌یافته است، همین افزایش قیمت نان از یک‌جهت به‌حق بود تا دستمزد کارگران بخش خبازی افزایش یابد ولی صحبت این است که چرا قیمت هر کیسه نان ۱۰ هزار تومان گران شد؟ اگر این افزایش قیمت برای کارخانه‌های تولید آرد است بگویید و اگر این‌طور نیست چرا اعلام نمی‌کنید این ۱۰ هزار تومان اضافه‌شده به قیمت نان است و مگر ما در لایحه بودجه ۱۰ هزارتومان یارانه نان نمی‌دهیم؟

متأسفانه اکنون به خاطر دوگانگی نرخ آرد افرادی سودجو آرد دولتی را می‌گیرند و به دیگرانی می‌فروشند و بین این دو قیمت پول‌های کلانی هم به جیب زده می‌شود. جلوی این رانت را می‌توانستند بگیرند و از طرف دیگر هم به مردم یارانه برای خرید نان می‌دادند و این‌همه مسئله هم در کشور به وجود نمی‌آمد. الآن هم با این افزایش که ۳۰ درصد نامیده می‌شود و ۵۰ درصد است فشار زیادی به برخی اقشار محروم جامعه وارد می‌شود.

متأسفانه در داخل کشور به‌صورت عموم به جامعه نگاه می‌شود. در این عموم نگاه کردن آن‌هایی که غنی‌ترند، در حال ثروتمندتر شدن هستند و آن‌هایی که ضعیف‌اند در حال ضعیف‌تر شدن هستند. جهت‌گیری مسائل مالی به سمت اقشار کم‌درآمد نیست و این‌ها در حال له شدن هستند. ما سعی می‌کنیم به‌عنوان وکیل مردم این پیامشان را به گوش مسئولان برسانیم.

در ارتباط با بی‌عدالتی و تبعیض‌هایی که در دریافت‌ها و پرداخت‌ها در جامعه وجود دارد به‌طورجدی احساس‌خطر می‌کنم

نماینده: در روز دانشجو دیدیم که سخنرانی برخی چهره‌های اصولگرا حذف شد، شما به‌عنوان یک نماینده مجلس این اقدام را بر چه اساسی می‌بینید؟

اصولگرایان باید این مطلب را دریابند که جریانی در کشور دنبال تمامیت‌خواهی، انحصار و افزایش قدرت  است و از امروز تا یک سال و نیم آینده هرروز یکی از این صفحات را ورق می‌زند و اتفاق وز دانشجو هم یکی از این ورق‌ها بود. همان‌طور که می‌بینیم افرادی که بحث انتقاد و فضای باز را مطرح کرده و عنوان می‌کنند دیواری کوتاه‌تر از دولت وجود ندارد، اما درست برعکس این ادعاها رفتار می‌کنند.

خیلی از دانشجویانی که قرار بود در جلسه روز دانشجو حضورداشته باشند و صحبت کنند قلع‌وقمع شدند، از آن‌طرف افراد خاصی دعوت‌شده و مُصِر هستند که دانشگاه‌ها را ناآرام کنند و نقطه التهاب را از دانشگاه‌ها آغاز کنند.

بهر حال این‌ها این جریان را آغاز کرده‌اند و هرروز یک مسئله‌آفرینی خواهند داشت و اصولگرایان باید به خود بیایند و همدیگر را دریابند تا بتوانند در مقابل این موج زیاده‌خواهی و انحصارطلبانه اعمال کننده خفقان استقامت کنند.

هم‌اکنون چند نفر از این جریان درباره مجلس خبرگان کار می‌کنند و همزمان با آن چندنفری را برای مجلس شورای اسلامی گذاشته‌اند و این دو گروه همدیگر را همپوشانی و تقویت می‌کنند تا بتوانند کار را به‌جایی برسانند که شرایطی مطلوبی برای جریانشان به وجود بیاورند البته این را هم نباید از یاد ببریم که جامعه آن هشیاری و بصیرت لازم را خواهد داشت. 

 

نماینده: این اتفاقاتی که رخ می‌دهد از بطن دولت است یا افراد از حاشیه‌های آن چنین رفتارها و تفکراتی را بروز می‌دهند؟

من فکر می‌کنم از متن خود دولت است و برخی افراد هم در مواردی ممکن است برخلاف آن سیاست اصلی تند  و یا کند حرکت کنند. با دقت در اصل صحبت‌هایی که رئیس‌جمهور در مراسم روز دانشجو مطرح کرد، مد شده، بیان می‌کنند «از معصوم و از ائمه هم انتقاد می‌شد» و بعد می‌آیند سراغ ارکان نظام و می‌خواهند این رویه را در این امور هم بکار بگیرند. این خط را آقای مطهری و نقویان در صحبت‌هایشان دارند و به نظر می‌رسد برنامه‌ای تنظیم‌شده تا درباره این موارد کار کرده و آن‌ها را به‌صورت دستورالعمل و گفتمانی ارائه کند.

اینکه درنتیجه بهره درستی می‌گیرند یا خیر بحث دیگری است اما این روند از آن حس تمامیت‌خواهی‌ای که وجود دارد نشأت می‌گیرد و فکر می‌کنند بایستی همه‌چیز را در تسخیر خود بگیرند تا نتیجه‌ای را که می‌خواهند را به دست بیاورند.

 

«حسینعلی حاجی‌دلیگانی» در حاشیه بازدید از سایت نماینده

نماینده: دکتر روحانی در سخنرانی روز ۱۶ آذر منتقدینشان را «تازه به دوران رسیده‌ها» نامیده‌اند، این نوع صحبت‌ها از سوی  رئیس‌جمهور چه معنایی دارد؟

به نظر می‌رسد مخاطب این صحبت‌ها نسل جوان است که آمده‌اند انقلاب را از نسل اول و دومی‌ها تحویل بگیرند و مسیرشان را ادامه دهند، این نوع رفتار و گفتار توهین به نسل جوان مؤمن، وفادار به انقلاب است که جنگ و قبل از انقلاب را ندیده‌اند و هم‌اکنون برخی به خاطر اینکه این جوانان امروزی دوستدار انقلاب، نظام و ولایت‌فقیه وجود داشته باشند، ممکن است ناراحت باشند؛ اما این جوانان  از جنسی بودند که تعدادشان خیلی هم اندک هستند و به خیابان می‌ریزند و علیه نظام هم کاری می‌کنند متأسفانه از آن جنس ناراحت نمی‌شدند.

 

نماینده: خیلی‌ها معتقد بودند که روز دانشجو آزمونی برای آقای فرهادی است، آقای روحانی هم گفته بودند که ایشان می‌خواهند رویه افراد قبلی در وزارت علوم را ارائه دهند، شما به‌عنوان نماینده مجلس شاهد بودید که تعهدی را که داده‌اند، انجام دهند؟

دکتر فرهادی مدت‌زمان کوتاهی است که در وزارت علوم بر کرسی ریاست نشسته‌اند و برنامه‌ریزی برای این روز طبیعتاً  خیلی وقت پیش صورت گرفته است و تلاش آن جریان تمامیت‌خواه بر این بوده تا از این روز استفاده خود را ببرد بنابراین آقای فرهادی هنوز در این پازل نقشی نداشته‌اند و بایستی منتظر باشیم در آینده چه اتفاقی رخ می‌دهد.

آن حرفی را هم که زده می‌شود که رویه کاری آقای فرهادی مانند افراد قبلی است به خاطر این است که بتوانند آن جریان تندروی که در داخلشان هست را با خود نگه‌دارند و آن طیف سهم خود را در وزارت علوم حفظ‌شده ببیند، ولی آن طیف قبول نخواهد کرد.

 

نماینده: با توجه به قیمت ۷۰ دلاری نفت در بودجه سال ۹۴ و نیز با عنایت به مبادلات جهانی و امکان کاهش قیمت نفت در فصل‌های گرم سال، آیا روش و تدبیری برای رفع این کسری بودجه دیده‌شده است و آیا شما این رقم را واقعی می‌بینید؟

کاهش قیمت نفت یک کاهش کاذب سیاسی است که عربستان به جهت شکست‌هایی که در حوزه منطقه‌ای متحمل شده است از این راه می‌خواهد حریف خود را به زمین بزند که موفق نمی‌شود و امیدواریم  به‌زودی وضعیت قیمت نفت به حالت عادی خود بازگردد.

اما در بودجه، فشار را به سمت مالیات آورده‌اند و مالیات‌ها را افزایش داده‌اند. به‌طور مثال در سال ۹۳ دولت در لایحه ۴ هزار میلیارد تومان برای مالیات استان اصفهان آورده بود که در مجلس با اقداماتی  که صورت گرفت و تذکری که بنده دادم ۵۰۰ میلیارد تومان آن کاهش یافت و مدتی بعد بخشی از آن را اضافه کردند و نهایتاً ۳۸۰۰ میلیارد تومان سهم مالیاتی استان اصفهان در سال گذشته شد.

اما برای امسال رقمی بالغ‌بر ۵ هزار و ۱۷۰ میلیارد تومان در نظر گرفته‌شده و به اعتباری ۳۴ درصد نسبت به سال پیش افزایش داشته که عدد بسیار بالایی است و با توجه به رکودی که در واحدهای صنعتی وجود دارد و به نظر می‌رسد اگر  این مالیات را اخذ کنند خیلی از واحدهای صنعتی از گردونه تولید خارج می‌شوند.

 

نماینده: بعد از تمدید مذاکرات و با توجه به اوضاع اقتصادی که در کشور وجود دارد، آیا تأثیر فرمایشات و تأکیدات رهبری و توصیه‌های نمایندگان مجلس در مورد اقتصاد مقاومتی در لایحه بودجه دیده‌شده است؟

هنوز فرصت بررسی و مطالعه دقیق بودجه را نداشته‌ام، اما مذاکرات و تمدید آن با همان جریان تمامیت‌خواه و آن دو گروه که در خصوص دو انتخابات آینده مسئولیت دارند، بی‌ارتباط نیست و این تمدید صورت گرفته است تا در یک‌زمانی که دوست دارند از توافق و یا عدم توافق برای جلب آرا جامعه استفاده کنند. قطعاً بدانید با تاریخی که برای پایان دوره مذاکرات در نظر گرفته‌اند، بازی می‌شود و این مذاکرات تا به اواخر سال ۹۴ و زمان انتخابات طول می‌کشد و این با حرف یکی از مسئولان وزارت خارجه که گفته بودند با ما به توافق برسید وگرنه دولتی روی کار خواهد آمد که با شما توافق نمی‌کند در ارتباط است.

اصل تمدید مذاکرات مشکلی ندارد

در مورد مذاکرات هم، ما با اصل تمدید مذاکرات مشکلی نداریم ولی اینکه چه اتفاقی افتاده که این روند صورت گرفته، مهم است. باید بررسی کرد روز یکشنبه عصر چه کسی از ایران به آن محل مذاکرات وین رفته و چه حرفی به‌صورت مکتوب برده که آن‌ها را خرسند کرده و وزیر امور خارجه آمریکا گفته دیوانگی است اگر با این طرحی که روی میز  است ما مذاکرات را تمام یافته تلقی کنیم.

 

نماینده: مدتی است دنبال پیگیری معضل آب شرب و نیز کشاورزی استان اصفهان هستید این پیگیری‌ها به کجا رسیده است؟

در این رابطه سه مبحث مطرح است؛ اول: تأمین آب شرب استان اصفهان که لازمه‌اش ایجاد تونل بهشت‌آباد است تا از ۱۱ میلیارد مترمکعب آبی که سالانه در سرچشمه‌های کارون وجود دارد در حد ۵۶۰ میلیون لیترش را به فلات مرکزی که استان اصفهان نیز جزو آن است، منتقل کند، در این جهت هنوز هیچ موفقیتی نداشته‌ایم و برخی دست‌ها با تحریف اخبار و اطلاعات نمی‌گذارند چنین اتفاقی بیفتد و ما هنوز پیگیر آن هستیم.

دوم اینکه: در طرح تونل گلاب ۲ انتقال آب از خود استان به داخل استان مطرح بود که این مهم انجام شد منتها بودجه آن‌چنانی برای این کار نگذاشته بودند و همچنان تأمین آب شرب ۵ میلیون نفر در این استان یکی از مسائل چالشی و تهدیدآمیز در آینده است. در این طرح آب مصرفی از تصفیه‌خانه باب شیخ علی تأمین می‌شود و با یک اتفاق بسیار جزئی این آب می‌تواند، بند بیاید.

سوم اینکه شهرستان‌های شاهین‌شهر، میمه و برخوار از ۲۵ سال پیش آبی را از وزارت نیرو خریداری کرده بودند که این کشاورزان برای دریافت این آب هزاران قرارداد بسته بودند و ۵ سال است که آبی به آن‌ها داده نشده است و حقی داشتند که نمی‌توانستند، دریافت کنند. به‌هرحال با تلاش‌هایی که انجام شد، موفق شدیم، ثابت کنیم دریافت این آب حق ماست.

 

نماینده: شما جزء هیئت‌رئیسه فراکسیون اصولگرایان هستید، برخی مطرح می‌کنند اصولگرایان برای انتخابات آینده شانس کمی دارند و دیگر مدل‌های قبلی ۷+۸ و ۵+۶ پاسخگو نیست، نظرتان درباره وضعیت اصولگرایان در مجلس و خارج از آن چیست و راهکار ایجاد وحدت چه می‌تواند باشد؟

اعضا و گروه‌ها در کشور ما آن‌چنان برد محتوایی و آرایی در توده مردم ندارند البته  از عنوان و اسم بهره می‌برند بنابراین اصولگرایان این توانایی را دارند که با نخبگانی که در جامعه دارای جایگاه اجتماعی هستند یک فضای همدلی ایجاد کنند و آنچه را که هست، تقویت کنند. این می‌تواند زیرساختی برای توسعه آن دایره اصولگرایی باشد و بایستی اتکا به اسم و رسم‌های گروهی و حزبی نداشته باشند زیرا آن‌ها معمولاً یک سهمی می‌خواهند یا معمولاً ادعایشان بیشتر از اثرگذاری‌شان است.

اصولگرایان همین‌طور که قبلاً این تجربه را داشته‌اند بایستی سراغ متن مردم بروند و افراد معتمد و شاخصی که در محله، شهرها و روستا قرار دارند که این‌ها دغدغه انقلاب و نظام و ولایت دارند آن‌ها را بیابند و پای‌کار بیاورند.

نوع مطلب : بهتربشناسیم(سیاسی)، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
یکشنبه 23 آذر 1393
موضوعات
صفحات جانبی
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

لوگوی ما

 کربلایی 110-علی اکبر محمدزاده مازندرانی

تارنمای تخصصی سردارشهیدحمیدرضانوبخت

سفیر هراز

کد متحرک کردن عنوان وب

امکانات جانبی
به سایت ما خوش آمدید
نام و نام خانوادگی      
آدرس ایمیل      
کلیه حقوق این وبلاگ برای ۞ به وبلاگ مرکا خوش آمدید ۞ محفوظ است
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic