۞ به وبلاگ مرکا خوش آمدید ۞
*.شهدا ذخائر عالم بقا هستند.*
گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من
درباره وبلاگ


بر قامت رعنای شهیدان صلوات

زمزمه نایب المهدی با حضرتش (عج)
ای سید و مولای من! من جان ناقابلی دارم (گریه حضار) ، جسم ناقصی دارم و اندک آبرویی دارم که این را هم خود شما دادید که همه این ها را فدای انقلاب و نثار شما می کنم . سید ما و مولای ما ،برای ما دعا کن که صاحب این انقلاب شمایی .


عقل باید غربال کننده باشد

روایت بسیار معروفی داریم که در کتاب العقل والجهل کافی، بحار و تحف العقول امده است. وروایتی است که

هشام بن الحکم متکلم معروف از حضرت موسی ابن جعقر(ع).(خطاب به خود هشام) نقل کرده است.

درانجا حضرت به این ایه قران که در سوره زمر است استناد می فرمایند:

( فبشرعبادالذین یستمعون القول قیتبعون احسنه اولییک الذین هدیهم الله واولییک هم اولوالالباب )

ایه عجیبی است:

بشارت بده بندگان مرا انان که سخن را استماع می کنند.بعد چکار می کنند؟

ایا هر چه را شنیدند هتان را باور می کنند وهمان را بکار می بندند یا همه را یکجا رد می کنند؟

(فیتبعون احسنه) نقادی می کنند، سبک و سنگین می کنند،ارزیابی می کنند،ان را که بهتر است انتخاب

می کنند. وان بهتر انتخاب شده را پیروی می نمایند.

انوقت می فرماید:

چنین کسانی هستند که حدا انها راهدایت کرده (یعنی هدایت اللهی و استفاده از نیروی عقل این است)

(واولییک هم اولوالااباب) اینهابراستی صاحبان عقل هستند. این،دعوت عجیبی است.

حضرت خطاب به هشام این طور می فرمایید:

(یا هشام! (ان الله تبارک و تعالی بشر اهل العقل و الفهم فی کتابه فقال) خدا اهل عقل و فهم را بشارت

داده و فرموده:

(فبشرعبادالذین یستمعون القول فیتبعون احسنه....)

از این ایه و حدیث کاملا پیداست که یکی از بارزترین صفات عقل برای انسان همین تمیز وجدا کردن است

جدا کردن سخن راست از سخن دروغ،سخن ضعیف ازسخن قوی، سخن منطقی از سخن غیر منطقی،

وخلاصه غربال کردن، عقل ان وقت برای انسان عقل است که به شکل غربال در بیاید :یعنی هر چه را که

وارد می شود سبک سنگین کند ،غربال کند ، انهایی را که به درد نمی خورد دور بریزد و به درد خورها را

نگاه دارد . (تعلیم و تربیت در اسلام شهید مطهری)جانم فدای رهبر


امام خامنه ای:
..................

رزمنده ای كـه در فـضای سایبر می جنـگی بـرای فـشردن كلیدهای كامپیوتر وضـو بگیر و بـا نیـت قربه الی الله مطلب بنویس.بدانكه تو مصداق و مارَمَیت اِذ رَمَیت ... هستی .تو در شبهای تـاریك جبهه سایبری از میدان مین گناه عبور میكنی مراقب باش،به شهدا تمسك كن بصیرتت را بالا ببر كه تركش نخوری...رابطه خودت را با خدا زیاد كن...با اهل بیت یكی شو و در این راه گوش به فرمان آنها باش.
.............." یک نفر را مثل آقاى خامنه‌ای پیدا بکنید که متعهد به اسلام باشد و خدمتگزار، و بناى قلبى اش بر این باشد که به این ملت خدمت کند، پیدا نمى کنـید، ایشان را من سالهاى طولانى مى شناسم،.» امام خمینى «قدس سره»


علامه حسن‌زاده می‌فرمایند: اگر یک مکروه از شما سراغ داشتم این کار را نمی‌کردم.
جلوی حضرت آقا دو زانو نشسته و ایشان را مولا خطاب می‌کنند.
حضرت آقا ناراحت شده و به علامه می‌فرمایند این کار را نکنید.
علامه حسن‌زاده می‌فرمایند: اگر یک مکروه از شما سراغ داشتم این کار را نمی‌کردم.
ایشان در جای دیگر فرموده‌اند: گوش‌تان به دهان رهبر باشد. چون ایشان
گوششان به دهان حجت‌بن‌الحسن(عج) است.


آیت‌الله حسن‌زاده آملی می‌فرمایند: رهبر عظیم‌الشأن‌تان را دوست بدارید،
عالمی،‌ رهبری، موحدی، سیاسی، دینداری، انسانی، ربانی، پاک منزه،
کسی که دنیا شکارش نکرده، قدر این نعمت عظما را که خدا به شما عطا فرموده،
قدر این رهبر ولی وفی الهی را بدانید، مبادا این جمعیت ما را، مبادا این کشور ما را،
مبادا این کشور علوی را، این نعمت ولایت را از دست شما بگیرند.
خدایا به حق پیامبر و آل پیامبر سایه این بزرگ‌مرد، این رهبر اصیل اسلامی
حضرت آیت‌الله معظم خامنه‌ای عزیز را مستدام بدار.


بنده نگران مسئله فرهنگ هستم / اساس،باید تقویت جناح فرهنگی مومن باشد / امیدوارم مسئولین فرهنگی توجه داشته باشند كه چه می كنند،با مسائل فرهنگی نمی شود شوخی و بی ملاحظگی كرد / همه باید قدر جوانان مومن و انقلابی را بدانند،اینها هستند كه روز خطر سینه سپر می كنند.

بیانات در دیدار اعضای مجلس خبرگان رهبرى ۱۳۹۲/۱۲/۱۵رهبر معظم انقلاب آیت الله امام خامنه ای (مدظله العالی) :

«چادر بهترین نوع حجاب ایرانی و نشانه ملی ماست/ آن‌ها با چادر و حجاب صحیح و متقن شما از همه چیز بیشتر دشمن‌اند»

«مردم ما چادر را انتخاب کرده‏اند. البته ما هیچ وقت نگفتیم که «حتماً چادر باشد، و غیرچادر نباشد.» گفتیم که «چادر بهتر از حجاب‌هاى دیگر است.» ولى زنان ما مى‏خواهند حجاب خودشان را حفظ کنند. چادر را هم دوست دارند. چادر، لباس ملى ماست. چادر، پیش از آن‏که یک حجاب اسلامى باشد، یک حجاب ایرانى است. مال مردم ما و لباس ملى ماست.»

سیّد مرتضی آوینی

هریک از این ترفندهایی که آمریکا دربرابر ما به کار برده است کافی است که انقلاب یا رژیمی را سرنگون کند،اما دربرابر جمهوری اسلامی از همه این مکرها جز تثبیت بیشتر ما و صدورانقلاب اسلامی به همه جهان کار دیگری برنیامده است. آنچه که به ما اینچنین قدرتی بخشیده این است که ما برخلاف همه دنیا تابع «اعتقاداتمان»هستیم نه«اقتصادمان» .

امیرالمؤمنین علیه السلام می‌فرماید:

روزی رسول خدا از ما پرسید:« بهترین کار برای زنان چیست؟»


فاطمه علیهاسلام پاسخ داد:« بهترین کار برای زنان این است که مردان را نبینند و مردان نیز آنها را نبینند.»
امید است لحظاتی شاد, مفید و معنوی در کنار ما داشته باشید.
دست هممون برسه ضریح امام حسین (علیه السلام).
یا علی.
التماس دعا.
مدیر: مرکا

مدیر وبلاگ :
نویسندگان
پیوند روزانه
پخش زنده حرم آیه قرآن حدیث موضوعی
روزشمار فاطمیه


دریافت کد لوگوی سایت مراجع معظم تقلید
مهدویت امام زمان (عج)

وصیت شهدا انقلاب اسلامی ذکر روزهای هفته جنگ دفاع مقدس سوره قرآن

آنچه باید درباره نقش خاتمی در فتنه 88 بدانید/ از پیشگویی پیروز انتخابات تا بیانیه‌های حمایت از آشوب‌گران

یکی از افرادی که در ماه‌های درگیری ضد انقلاب با نظام جمهوری اسلامی ایران همواره از مواضعی کاملا خنثی و در جهت حمایت از فتنه فتنه‌گران داشت محمد خاتمی رئیس جمهور دوران اصلاحات بود.

 

به گزارش خبرنگار سیاسی باشگاه خبرنگاران، در روزهای اخیر اقداماتی از سوی برخی از سران فتنه در فضای سیاسی کشور صورت گرفته است که کارشناسان سیاسی این اقدامات را در راستای تطهیر این جریان ضد انقلاب به جهت بازگشت به فضای سیاسی قلمداد می‌کنند.

یکی از افرادی که در ماه‌های درگیری ضد انقلاب با نظام جمهوری اسلامی ایران همواره از مواضعی کاملا خنثی و در جهت حمایت از فتنه فتنه‌گران داشت محمد خاتمی رئیس جمهور دوران اصلاحات بود.

در این گزارش بنا داریم به نقش رئیس جمهور دوران دوم خرداد در فتنه 88 و اقدامات وی در جهت حمایت از فتنه گران اشاره‌ای کرده و آن‌ها را بازبینی کنیم.

این گزارش برگرفته از کتاب "روزشمار 8 ماه نبرد مقدس" است

محمد خاتمی رئیس جمهور اسبق کشورمان ضمن حضور در حسینیه جماران و انداختن رأی خود به صندوق، در جمع خبرنگاران اعلام کرد: "همه باید آنچه مردم انتخاب می‌کنند بپذیرند و از رأی مردم تمکین کنند.
 
وی در ادامه تأکید کرد: "همه شواهد امر حاکی است که مهندس موسوی انتخابات را برده است اما من پیشگو نیستم".
 
بیانیه محمد خاتمی به هواداران میر حسین موسوی
 
در همان روزها سید محمد خاتمی در بیانیه‌ای خطاب به هواداران میرحسین موسوی اعلام کرد: حضور شاداب و پرنشاط شما با روش‌های مسالمت‌آمیز حق شما است که آن را رعایت کرده‌اید و توصیه می‌کنم که همچنان رعایت کنید واز چارچوب قانون خارج نشوید و آرامش و متانت خود را حفظ کنید.
 
*فایل صوتی سخنان فائزه هاشمی در اجتماع معترضین در خیابان آزادی توسط خبرگزاری فارس منتشر شد. وی در بخشی از سخنانش می‌گوید: "اگر تاریخ را نگاه کنید رهبری در زمان ریاست جمهوری، نخست‌وزیرش از سوی آقای خمینی تحمیلی بود. زمانی که هاشمی رئیس جمهور شد، او رئیس جمهور آقا نبود. خاتمی هم همین طور. تنها دوره ای که رهبر واقعی است الانه. یکی از مشکلات اساسی مربوط به خاتمی بود. او کاره‌ای نبود. عامل اصلی این دیکتاتوری‌ها را خاتمی می‌دونم، چون در 18 تیر مسیر را به سمت تندی برد که همه چهره‌ها را لو داد و رو کرد و دست همه اصلاح‌طلب‌ها رو شد و رسید به 18 تیر. آقای خامنه‌ای هم هوشیار شد و از اونجا کابوس ما شروع شد و از انتخابات بعدی دیگه اصلاح‌طلب‌ها قدرت نگرفتند و سر بابام هم اون طوری شد... این اعتراضات باید ادامه پیدا کنه. اینا باید بفهمن مردم کوتاه بیا نیستن. از بس خاتمی بی عرضه بود،(در انتخابات قبلی) اون همه تقلب شد و بابا نتونست رأی بیاره. خاتمی آخرش گفت انتخابات سالم بوده، چون خودش برگزار کرده بود و به نام خودش نوشته می شد. خاتمی خیلی خیانت کرد... خاتمی مشکلات زیادی دارد و اگر هم می آمد نمی توانست کاری بکند، مگر خاتمی دفعه ی قبل چه کار کرده بود؟ فقط رأی داشت و گرچه رأی آورد اما دشمنانش هم زیاد بودند اما موسوی چون نبوده دشمن هم نداشته است و اصولگرایان هم حامی او بودند و حامی خاتمی نبودند. اصلا موسوی خیلی بهتر است چهره های دیگه باید میومدن که نیومدن. حسن روحانی باید میومد، لاریجانی باید میومد. باز به هر حال بهتر از احمدی نژاد می شد". 
 
وی درپایان درباره صحبت‌های پدرش با احمدی نژاد هم گفت:« پدرم در حرم امام(ره) به احمدی نژاد گفته که هم درباره من و هم درباره بچه هایم و دیگران اشتباه می‌کند یا این حرفهایت را خودت اصلاح کن یا اگر بخواهی شعار بدهی، پیگیری می کنم و ما ول نمی کنیم"».
 
 
تاکید سخنگوی دولت خاتمی مبنی بر اینکه تقلب در ایران امکان ندارد

نکته حائز اهمیت این است که بدنه دولت اصلاحات هم بحث  تقلب در انتخابات را رد کرده‌اند. 
در ادامه به اظهارات چندی از این افراد می‌پردازیم.
 
رمضان زاده سخنگوی دولت آقای خاتمی نیز در این باره می‌گوید: "من همیشه گفته ام و دوستان هم حزبی بنده هم می‌دانند که تقلب در ایران امکان ندارد.” 
 
 در ادامه محسن صفایی فراهانی عضو شورای مرکزی و رئیس هیأت اجرایی مشارکت، نماینده مجلس ششم و رئیس فدراسیون فوتبال از سال ۱۳۷۷ تا ۱۳۸۱ نیز چنین می‌گوید: "به هیچ وجه نمی‌توان پذیرفت که در این انتخابات تقلب شده است حتی اگر فرض را هم بر تقلب بدانیم یک میلیون، دو میلیون. ”
 
محمدعلی ابطحی عضو مجمع روحانیون مبارز در دادگاه علنی رسیدگی به اتهامات برخی چهره‌های سیاسی در بخشی از دفاعیات خود گفت: پس از انتخابات هاشمی رفسنجانی، موسوی و خاتمی در جلسه مشترکی هم‌قسم شدند که پشت یکدیگر را خالی نکنند و بنده نمی‌دانم که این تنها نگذاشتن و یاری کردن یکدیگر پس از ۱۱ میلیون فاصله برای چه بود. شاید خاتمی دلیل خود را داشت، موسوی شاید کشور را نمی‌شناخت ولی خاتمی با همه ارادتی که به وی دارم اتفاقا برعکس همه مسائل را می‌دانست، توانایی و اقتدار رهبری را می‌شناخت اما به خاطر اتفاقات موسوی را همراهی کرد که این همراهی خائنانه بود.
 
محمد علی ابطحی در نشست مطبوعاتی خود در جمع خبرنگاران گفت: «پیش از انتخابات موسوی را به عنوان هندوانه سربسته‌ای معرفی کردم که توهمات وی در زمان انتخابات و پس از آن و دامن زدن به ناامنی در جامعه علت آن بود.»

ابطحی افزود:  معتقدم که خاتمی حق نداشت همه جریان بزرگ و تاریخی اصلاح‌طلب را پای موسوی قربانی کند .موسوی جریان اصلاح‌طلب را نمی‌پذیرفت و توهم اینکه موسوی طرفدار خط امام است و به این علت پیروز انتخابات خواهد شد، یکی دیگر از توهمات این نامزد انتخاباتی بود.

ابطحی در همان نشست خبری اذعان کرد: سید محمد خاتمی اقتدار امنیتی و انتظامی کشور و مهمتر از آن رهبری را در ایران می‌شناخت اما در عین حال در مسئله تخلف در انتخابات از موسوی حمایت کرد و این اقدام نوعی خیانت به جامعه است.
 
راهپیمایی روز قدس

پارلمان نیوز هم در این رابطه  نوشت: از ساعتی پیش رئیس جمهور سابق و همیشه محبوب کشورمان سید محمد خاتمی در میان هزاران نفر از مردم حامی جنبش سبز در مسیر خیابان حجاب به سمت میدان فلسطین حاضر شد در حالی که حضور خاتمی با استقبال بسیار گسترده مردم روبرو شده بود گروهک فشار، به رهبری ابوالفضل شریعتمداری، آقازاده حسین شریعتمداری مدیر مسئول روزنامه تندرو کیهان با اطلاع قبلی از مسیر عبور خاتمی ناگهان به او حمله کردند، در لحظات ابتدایی آنها عمامه فرزند فاضل و باتقوای امام راحل را بر زمین انداختند و قصد ضرب و شتم رئیس دولت اصلاحات را داشتند با توجه به جمعیت انبوه مردم، بلافاصله مردم در برابر این گروهک تندرو ایستادند و جواب این تعرض را به خوبی به انها دادند همچنین پلیس ضد شورش با حضور به موقع مانع از ادامه تحرکات غیر اخلاقی و ضد انسانی این گروهک شد. بعد از این حمله خاتمی مجبور به ترک راهپیمایی روز قدس شد .
 
اما نکته جالب و قابل تامل آن است که مردم حامی جنبش سبز در پاسخ به بلندگوها که مرگ بر اسرائیل و مرگ بر امریکا را سر می‌دادند یکصدا و با صدایی بسیار بلند شعار مرگ بر روسیه را سر می‌دادند.
 
ایسنا در رابطه با شعارهای نه غزه نه لبنان فتنه گران نوشت: اکبر اعلمی از حامیان میر‌حسین موسوی در دانشگاه امیرکبیر در مناظره با ناصر قره باغی، گفت: "اگر امروز شهیدان باکری و همت بودند، از کشته شدن فلسطینی‌ها به دست صهیونیست‌ها ابراز انزجار می کردند و این امری طبیعی به شمار می‌رود". 
 
ایسنا در جایی دیگر اعلام کرده بود:  محمدحسین صفار هرندی با حضور در دانشکده‌ فنی دانشگاه تهران در ابتدای سخنان خود در واکنش به هیاهوی حامیان موسوی گفت:" این کار عادت تاریخی دوستان شما است و حتی به یاد دارم که شما، خاتمی محبوب خود را نیز در همین دانشکده هو کردید. البته این کار زمانی آغاز شد که خاتمی به انحراف اصلاحات اشاره کرد‌".
 
اسدی مسئول بسیج دانشگاه بوعلی سینا همدان در گفتگو با فارس با اشاره به تجمع دانشجویان انقلابی این دانشگاه اظهار داشت: " در این تجمع عده‌ای از طرفداران موسوی قصد داشتند تا با درگیری دانشجویان در دانشگاه اغتشاش ایجاد کند و برخی از دانشجویان منتسب به طیف غیر قانونی علامه با در دست داشتن بطری‌های حاوی وایتکس، محتویات این بطری‌ها را بر روی صورت دانشجویان می پاشیدند" وی تصریح کرد: « در حالی که دانشجویان انقلابی دانشگاه بوعلی سینا از درگیری با طرفدارن موسوی اجتناب می‌کردند افراطیون یکی از دانشجویان را از طبقه دوم دانشگاه علوم پایه این دانشگاه به پایین انداختند». 
 
روزنامه حیات نو نوشت: مهدی کروبی گفت: بنده آقای خاتمی و مهندس میر حسین موسوی کماکان پایبند به خط روشن و نورانی امام خمینی هستم."
 
دیدار محمد خاتمی با تعدادی از خانواده‌های زندانیان سیاسی 
 
روابط عمومی دفتر سید محمد خاتمی از دیدار وی با تعدادی از خانواده‌های زندانیان سیاسی خبر داد. خاتمی در این دیدار گفت: " همه باید دلمان برای اسلام و انقلاب بسوزد و در کنار همدیگر باشیم ولی باید کسانی که دلسوز نیستند از صحنه بیرون بروند منظورم حذف آنها نیست بلکه می‌گویم محور کار نباید آنها باشند."
 
شنبه، 5 دی، فتنه‌گران در شب عاشورای حسینی با حضور در حسینیه جماران سوت و کف زدند
 
رجانیوز نوشت: فتنه‌گران در شب عاشورای حسینی با حضور در حسینیه مقدس جماران به سر دادن شعارهای انحرافی پرداخته و همزمان با حضور خاتمی در حسینیه سوت و کف زدند. در این مراسم که اجرای آن به عهده "سهیل محمودی" بود و فائزه هاشمی نیز حضور داشت، خاتمی در حسینیه جماران وارد شد و همزمان با حضور وی حضار با سوت و کف به استقبال وی رفتند. در این حین، مشاجره‌های لفظی میان هتک حرمت‌کنندگان شب عاشورا و عده‌ای دیگر که به این رفتار معترض بودند، بالا گرفت و در ادامه منجر به زد و خوردهایی شد. در ادامه برنامه در حالی که خاتمی سخنرانی خود را آغاز کرده بود، درگیری میان افراد در محوطه بیرونی حسینیه جماران آغاز شد و سپس نیروی انتظامی با ورود به محلی تلاش کرد که کنترل اوضاع را بدست بگیرد. برخی افرادی که با نیروی انتظامی درگیر شده بودند، پس از متفرق شدن، اقدام به صدمه زدن به اموال شهروندان از جمله تعدادی از اتومبیل های پارک شده در خیابان یاسر منتهی به جماران کردند. 
 
در داخل حسینیه جماران و اواسط سخنرانی خاتمی نیز در حالی که چندین بار هتک حرمت شب عاشورا توسط فتنه گران با اقدام به کف زدن تکرار شد، درگیری‌ها بالا گرفت و تعدادی از حاضران با سردادن شعارهایی مانند  "منافق حیا کن، جماران را رها کن" خواستار خروج این افراد از حسینیه شدند و خاتمی با مشاهده این وضع سخنرانی خود را قطع کرد و توسط محافظانش بلافاصله به بیرون منتقل شد. سپس درگیری میان افراد در حسینیه بار دیگر به بیرون از این محل نیز سرایت کرد که نیروی انتظامی اقدام به متفرق کردن برهمزنندگان نظم منطقه کرد. در حالی که این مراسم و سخنرانی خاتمی در آن نیمه تمام مانده بود، ترافیک ناشی از درگیری‌های پراکنده در خیابان نیاوران ایجاد شد که نیروهای انتظامی پس از دقایقی کنترل ترافیک منطقه را نیز در دست گرفتند.
 
چهارشنبه، 9 دی، سانسور خبری رسانه‌های بیگانه از حماسه‌آفرینی بزرگ مردم در 9 دی ماه
 
رجانیوز در رابطه با شعارهای  مردم در راهپیمایی روز 9 دی نوشت: در ظهر عزا حرمت ارباب شكستند علمدار كجایی، این فتنه گران راه عزاداران تو بستند علمدار كجایی 
 
شعاری بود كه جمعیت كم نظیر راهپیمایان تهرانی در خیابان‌های منتهی به میدان انقلاب بارها و بارها آن را فریاد زدند. راهپیمایان تهرانی كه همزمان با اقصی نقاط كشور در خیابان‌های تهران حضور پیدا كردند تا انزجار و خشم خود را از حرمت شكنی نسل جدید منافقین به ساحت حضرت سیدالشهدا (ع) اعلام كنند، در ادامه نیز با شعارهایی نظیر: "لعن علی عدوك یا حسین، خاتمی و كروبی و میرحسین"، "هرجا كه اغتشاشه، فائزه رد پاشه"، "جمهوری اسلامی شعار مسلمین است، جمهوری ایرانی حرف منافقین است"، "خامنه ای كیست علی زمان، مرگ بر این خوارج نهروان"، "به كوری منافق، بسیجی بیدار است، برای هر بسیجی شهادت افتخار است"، "ما منتظریم تا علی اذن دهد، چشم سران فتنه را كور كنیم"، "مرگ بر آمریكا"، "مرگ بر موسوی"، "مرگ بر كروبی"، "مرگ بر خاتمی"، "مرگ بر اسرائیل"، "مرگ بر منافق"، "كروبی بی‌سواد، آلت دست موساد"، "وقت عزا دست می زنه فائزه، سكوت هاشمی براش جایزه؟"، "سی سال توی جبهه‌ها، بسیجی‌ها رو زدن، صدام حسین نتونست، با میرحسین اومدن"، "حرف ما یك كلام، محاكمه والسلام"، "جنبش اشرافیت، گوگوش شده حامی‌ات"، "مرگ بر سه حسین، صدام حسین، بارك حسین، میرحسین" و ... نسبت به سران فتنه خشم خود را ابراز كردند. 
 
همچنین راهپیمایان هنگامی كه در مقابل بانك صادرات شعبه كالج كه در روزعاشورا توسط اغتشاش گران به آتش كشیده شده بود تجمع كردند، با نشان دادن این ساختمان شعارهای "این سند جنایات موسوی است"، "ما عاشق حسینیم، دشمن میرحسینیم" و ... را سر دادند.
 
خاتمی: موسوی به حرف من هم گوش نداد

 
 سروری یکی از نمایندگان مجلس هشتم گفت: سید محمد خاتمی هم در جلسه‌ای که با او داشتیم به ما گفت که دو روز قبل از خطبه‌های نماز جمعه آیت ا... خامنه ای، با موسوی تماس گرفته  است و به او گفته که من 8 سال با این رهبر کار کرده‌ام و روحیات ایشان دست من است، اگر شما و آقای کروبی به او نامه بنویسید و به او بگویید که معترض هستید او اعتراض شما را پیگیری خواهد کرد، ولی اگر این کار را نکنید و اگر به کف خیابان‌ها بریزید او در خطبه‌های نماز جمعه مقابل شما خواهد ایستاد، ولی با اینکه من دو ساعت با موسوی صحبت کردم او کار خودش را ادامه داد و حتی به حرف من نیز گوش نداد. 
 
پایگاه اطلاع رسانی هاشمی رفسنجانی نیز گفتگویی با رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام را منتشر نمود وی در بخشی از سخنانش می‌گوید: درباره نامه‌ای که در آستانه انتخابات خدمت ایشان فرستادم خود آیت‌الله خامنه‌ای به من گفتند درباره محتوای سراسر نامه ملاحظه‌ای ندارم و فقط زمان انتشار آن را اگر بعد از انتخابات بود مناسب می‌دانستم. 
 
شبکه فرانس 24 در گزارشی با بیان اینکه معترضین به نظام ایران هر بار با تجربیات اعتراض‌های قبلی بهتر عمل می‌کنند به آنها توصیه کرد که علاوه بر داشتن ماسک، عینک دودی، کلاه و امثالهم را برای شناخته نشدن همراه داشته باشند این شبکه همچنین با حامیان موسوی و کروبی توصیه کرد که در کیف خود دستمال‌هایی آغشته به مواد خاص  داشته باشند تا به ترتیب بتوانند در زمان شلیک احتمالی گاز اشگ آور نیز به فعالیت بپردازند.
 
پنج‌نشبه، 22 بهمن، راهپیمایی عظیم مردم در سالگرد پیروزی انقلاب / واکنش مردم نسبت به حضور سران فتنه در میان جمعیت
شبکه ایرانی نوشت : سید محمد خاتمی در تقاطع زنجان‌ آزادی درصدد ورود به جمع میلیونی مردم بود که در مواجهه با مردم این محل را ترک کرد مردم تهران با مشاهده وی با شعار "مرگ بر منافق" خشم و عصبانیت خود را نسبت به وی اعلام کردند.

انتهای پیام/
نوع مطلب : بهتربشناسیم(سیاسی)، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
دوشنبه 24 شهریور 1393
موضوعات
صفحات جانبی
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

لوگوی ما

 کربلایی 110-علی اکبر محمدزاده مازندرانی

تارنمای تخصصی سردارشهیدحمیدرضانوبخت

سفیر هراز

کد متحرک کردن عنوان وب

امکانات جانبی
به سایت ما خوش آمدید
نام و نام خانوادگی      
آدرس ایمیل      
کلیه حقوق این وبلاگ برای ۞ به وبلاگ مرکا خوش آمدید ۞ محفوظ است
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات